WIN 7

Celtic Frost

Zainteresovan član
Poruka
101
Pozdrav svima

Ukratko,kolega mi je preporučio program Wise Care, sa kojim sam pobrisao što je našao.Međutim,odmah mi je iskočilo upozorenje da je došlo do promjene oko Windowsa i traži mi aktivaciju.Nakon gašenja laptopa i ponovnog aktiviranja kasnije,ekran je pocrnio,i traži navedeno.Wise mi je nešto pobrisao,pa ga nakon ovog iskustva nikom ne preporučujem.
Moze li kakva pomoć oko problema,moze i pp.
 
Pozdrav svima

Ukratko,kolega mi je preporučio program Wise Care, sa kojim sam pobrisao što je našao.Međutim,odmah mi je iskočilo upozorenje da je došlo do promjene oko Windowsa i traži mi aktivaciju.Nakon gašenja laptopa i ponovnog aktiviranja kasnije,ekran je pocrnio,i traži navedeno.Wise mi je nešto pobrisao,pa ga nakon ovog iskustva nikom ne preporučujem.
Moze li kakva pomoć oko problema,moze i pp.

To je los program brise sistemske fajlove :)

Probaj Privacy Eraser, WinTools .net Professional, Vit Registry Fix i Ccleaner. Odlicni su brisu sve a ne ostecuju sistemske fajlove :)
 
Pozdrav svima

Ukratko,kolega mi je preporučio program Wise Care, sa kojim sam pobrisao što je našao.Međutim,odmah mi je iskočilo upozorenje da je došlo do promjene oko Windowsa i traži mi aktivaciju.Nakon gašenja laptopa i ponovnog aktiviranja kasnije,ekran je pocrnio,i traži navedeno.Wise mi je nešto pobrisao,pa ga nakon ovog iskustva nikom ne preporučujem.
Moze li kakva pomoć oko problema,moze i pp.

Hehe, izbrisao ti je piratsku aktivaciju Windowsa.
Za početak ti je Bil ukinuo pozadinu.
Rešenje je da ga ponovo piratski aktiviraš, ima raznoraznih krekova by Daz
 
Tačno je da mi je to izbrisao,ipak riješio sam problem,prvo sam morao uzeti update ,a onda preko cmd opcije to rucno sredio,postoji opcija.

Wise i ostali čistači su završili kod mene.Hvala na želji za pomoći.
 
Tačno je da mi je to izbrisao,ipak riješio sam problem,prvo sam morao uzeti update ,a onda preko cmd opcije to rucno sredio,postoji opcija.

Wise i ostali čistači su završili kod mene.Hvala na želji za pomoći.

A zašto kad je Wise odlično odradio posao i uklonio datoteke koje ne pripadaju tamo?
Očistio je Windows od piratskih programčića
 
Pozdrav svima

Ukratko,kolega mi je preporučio program Wise Care, sa kojim sam pobrisao što je našao.Međutim,odmah mi je iskočilo upozorenje da je došlo do promjene oko Windowsa i traži mi aktivaciju.Nakon gašenja laptopa i ponovnog aktiviranja kasnije,ekran je pocrnio,i traži navedeno.Wise mi je nešto pobrisao,pa ga nakon ovog iskustva nikom ne preporučujem.
Moze li kakva pomoć oko problema,moze i pp.

Једино ...System Restore...али под условом да ти је био " Укључен " ...:think: :aha2:
 

Back
Top