Zanimjiva licnost

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.276
Svaki čovek ima neko svoje ponašanje i razmišljanje koje ga čini posebnim i odvaja od ostalih ali...

Kod mene u komsiluku zivi deda od svojih osamdesetak godina koji, verovali ili ne, ima cirokanu na glavi, nosi kozne jakne sa nitnama,
neke cudne naocare koja ja nisam videla ali apsolutno nigde...imam utisak da je sam pravio okvir za naocare...:lol:
Ne samo sto je zanimjiv kao pojava vec je zanimljiv i kao licnost. Ne mari za godine i uvek je tu kad treba da se nekom pomogne
ili da se uredi prostor oko zgrade, popne na krov. Skoro svake nedelje iznese napolje svoje emajlirano kazance i kuva riblju corbu i ko god da prodje
zove ga da proba corbu...prosto neverovatan covek...

Poznajete li vi nekoga ko je po necemu poseban, neobican, nekoga ko privlaci paznju gde god da se pojavi a vama je neizmerno zanimljiv?

 
Svaki čovek ima neko svoje ponašanje i razmišljanje koje ga čini posebnim i odvaja od ostalih ali...

Kod mene u komsiluku zivi deda od svojih osamdesetak godina koji, verovali ili ne, ima cirokanu na glavi, nosi kozne jakne sa nitnama,
neke cudne naocare koja ja nisam videla ali apsolutno nigde...imam utisak da je sam pravio okvir za naocare...:lol:
Ne samo sto je zanimjiv kao pojava vec je zanimljiv i kao licnost. Ne mari za godine i uvek je tu kad treba da se nekom pomogne
ili da se uredi prostor oko zgrade, popne na krov. Skoro svake nedelje iznese napolje svoje emajlirano kazance i kuva riblju corbu i ko god da prodje
zove ga da proba corbu...prosto neverovatan covek...

Poznajete li vi nekoga ko je po necemu poseban, neobican, nekoga ko privlaci paznju gde god da se pojavi a vama je neizmerno zanimljiv?


Pozdrav za tvog komšiju i meni je na daljinu ulepšao dan :heart:

(punk is not dead :cool: )
.
 
Pozdrav za tvog komšiju i meni je na daljinu ulepšao dan :heart:

(punk is not dead :cool: )
.

..al pazi, kad ga nema ili kad preskoci neku nedelju da pristavi kazance, svi se raspituju gde je, sta se desava...ljudi bre pate
i brinu u pravom smislu te reci kad ga ne vide tamo gde ga ocekuju po navici...:lol:

A i zaista..kad ga jednom stvarno ne bude bilo imam utisak da u naselju vise nista nece biti isto...ukoliko ga neko ne zameni ali tesko..
 
Ja uvek nosim odelo i kravatu i ljudi misle da sam ustogljenko i smarach.:bljak:

- - - - - - - - - -

A sto se tice zanimljivih tipova, secam se jedne budale sto je pevala u autobusu neke cigansko-kafanske pesme i kad je trebalo da sidje na stanici on je otisao na rolerima jbote.:cool:
 
..al pazi, kad ga nema ili kad preskoci neku nedelju da pristavi kazance, svi se raspituju gde je, sta se desava...ljudi bre pate
i brinu u pravom smislu te reci kad ga ne vide tamo gde ga ocekuju po navici...:lol:

A i zaista..kad ga jednom stvarno ne bude bilo imam utisak da u naselju vise nista nece biti isto...ukoliko ga neko ne zameni ali tesko..

Da, obožavam ljude koji su svoji, i na taj ili sličan način (se) daju zajednici u kojoj žive. Prava inspiracija :heart:
 
svako ko prezivi sa 20 iljada ili manje od prvog do prvog

U tom smislu smo svi mi u zemlji srbiji neobicni i zanimljivi...:lol:

Ja cu ovako kad omatorim...:D

baka-kosa-farbanje.png


- - - - - - - - - -

Deda je bivši roker !
To što se vere po krovovima - ništa posebno.
Bilo bi da koristi oluk...

..a ti si namcor...:lol:
 
Svaki čovek ima neko svoje ponašanje i razmišljanje koje ga čini posebnim i odvaja od ostalih ali...

Kod mene u komsiluku zivi deda od svojih osamdesetak godina koji, verovali ili ne, ima cirokanu na glavi, nosi kozne jakne sa nitnama,
neke cudne naocare koja ja nisam videla ali apsolutno nigde...imam utisak da je sam pravio okvir za naocare...:lol:
Ne samo sto je zanimjiv kao pojava vec je zanimljiv i kao licnost. Ne mari za godine i uvek je tu kad treba da se nekom pomogne
ili da se uredi prostor oko zgrade, popne na krov. Skoro svake nedelje iznese napolje svoje emajlirano kazance i kuva riblju corbu i ko god da prodje
zove ga da proba corbu...prosto neverovatan covek...

Poznajete li vi nekoga ko je po necemu poseban, neobican, nekoga ko privlaci paznju gde god da se pojavi a vama je neizmerno zanimljiv?


bas car

- - - - - - - - - -

nesto se ne mogu setiti pozitivnih ljudi
 
Ja sam recimo, bas za docek, videla decka koji u sred guzve i bucne muzike iz obliznjih restorana, svira muziku iz "game of thrones" na ulici...
..izgledalo je kao da zainat to radi...

Biti ce nesto od njega, jelte...:)
 
tesko da ce joj to uspeti...jer su samo dve zene uspele da kroce na Svetu Goru..Po predanju to je bila Bogorodica a po istorijskim podacima carica Jelena, supruga cara Dusana, sredinom XIV veka kada je Evropom harala kuga, ali navodno nije kročila na sveto tlo sopstvenom nogom već je boravila u nosiljci.

108507_jelena-sveta-gora_ls.jpg

 
Ima takvih, zanimljivih, i u pozitivnom i u negativnom smislu, probere se i pronadje poneki uvek.
Pozitivno zanimljivi i neobicni su, zanimljivo, bar u mom okruzenju, uglavnom ti stariji. Mnogo stariji.
Mladi, koji su drugaciji a necim se izdvajaju kao posebnoscu, nazalost, bivaju mi odbojni, jer mi nekako ta njihova posebnost nije prirodna, kao da je isforsirana prekopirana iz nekog filma, pesme, nasilna. Neoriginalna.
U svakom slucaju, ti unikatni, nebitno dal su mladi ili stari, poznaju se lako, i prijaju mi.
 

Back
Top