Godišnji za sve znake 2018.

Naravno, vi morate početi... Vi ste iskorak (Ovan), koji izvodi iz stanja ravnoteže, i izaziva sistem, da se izbalansira (Vaga preko puta Ovna), kako bi preživeo, tj. kako bi se život odvijao... Kao točak... Ako miruje, pada... Tek kada se kreće (Ovan) može da nađe balans (Vaga). Znači život je konstantno izvođenje iz ravnoteže i zatim traženje novog balansa, nove ravnoteže. Jer ako se krećemo, moramo da nalazimo novi balans pri svakom koraku. A ako se ne krećemo, nema ničega... Tj. ne živimo.
 
Poslednja izmena:
di si bre Nina , jel ebeš nešto sa strane ili samo svoje z:mrgreen:

jarac je najgori znak za ebačinu ...mislim na muški . Sa njim se povezuju razne boleštine koje nisu infektivne .

Ženske ulazak ćune u pizzu opisuju kao nešto toplo , a on figurativno kao da ima santu leda . Generalno ćurke misle da je dobar ebač , ali nisu svesne da ih čekaju gadni problemi , sa pizzzom , jajnicima i svim pripadajućim " delovima " .

najbolji znak je onaj naš .....to je onaj koji voli pizzzu .....bemliga sad koji je . z:mrgreen:

To za škorpije je preuveličano i za muške i za ženske . Imali smo tu jednu škorpiju koja je bila skoro pa ninfomanka . Možda i nije, ali taj njihov znak sve zasniva na seksualnoj dominaciji pa ako ne " padneš u nesvest " od njih onda oni padaju u komu jer više ne znaju šta da rade . Ja to ne ebem ni ovako ni onako .

Najbolje mi je kada stanem ispred neke škopije pa namestim facu " ne bi te ebo ni za brdo karamela " .....ono kao da stojiš pored turskog groblja

Bahat, sa trećerazrednim prizemnim humorom, bez imalo kreativnosti. Sa vulgarnim glupim seksualnim aluzijama na nivou zabavišta.

A ovakvu glupost za Škorpiju naravno i može samo banalni prizemni Bik da napiše, koji je ograničen kao terasa (ne ti, nego znak Bik).

Škorpija nije znak otvorene seksualnosti, već skrivene, i misteriozne. Nije ni čudno da je banalci ne razumeju.
 
Aj, videću kad stignem. Koji te znak zanima? Bik beše?

Jeste :)

tumblr_nhg3c8dr2a1s2wio8o1_500.gif
 
Bahat, sa trećerazrednim prizemnim humorom, bez imalo kreativnosti. Sa vulgarnim glupim seksualnim aluzijama na nivou zabavišta.

A ovakvu glupost za Škorpiju naravno i može samo banalni prizemni Bik da napiše, koji je ograničen kao terasa (ne ti, nego znak Bik).

Škorpija nije znak otvorene seksualnosti, već skrivene, i misteriozne. Nije ni čudno da je banalci ne razumeju.

ja pišem samo za pametan svet , ebiga ako nisi nešto razumela :deda:
 
Ti si samo nesrecno ostavljenz:mrgreen:

ne , ja sam srećno ostavljen ......ja uvek za svoje bračno stanje kažem sretno razveden .

PS leškara Lui / tromesečni nemački terijer / ispred vrata onako nonšalantno . Pored njega ženina muškatla se nežno povija na vetru . Svakih toliko dune vetar malo jače i zanjiše cvet .
Lui ga samo pogledao , prvi put , kada se ponovo zanjihalo drugi put i trećeg puta nije bilo muškatle . I sada ide scena za antologiju : kaže ona meni ili ona ili ja .....ja kažem , ljubavi pa za nju sam dao 200 evrića a za tebe ništa ......
 
imače na avataru je žena , ona ima masku a na maski su muzički instrumenti i balerina , na bradi ima note a u ruci violinu , ona je umetnik . To su inače moje velike ljubavi , Rusija -Hačaturijan , mistično i Italija- maska i maskembal , muzika - instrumenti i note i žene - ona ispod maske
 

Back
Top