STA ZENE ZELE...

Pitanje:
Kako usreciti,smuvati,osvojiti,zadovoljiti zenu,sta ih pali,sta ih gasi.SEV U VEZI SA OsVaJaNjEm...

HOĆU SVE, HOĆU ODMAH !
ŽELIM SVU MUDROST UNIVERZUMA !


Miki, na ta pitanja niko nikad nije dao odgovor. A mnoge su mudre glave tražile.
Polako, opušteno. Laganica. Ima vremena, nešto će ti se samo kazati kad malo porasteš.
 
blondi:
Gazdarica:
Joj, Chan, fakat te vise ne mogu slusati...
Majku mu, zar ti nista drugo zenama nemas i/ili ne znas da ponudis osim materijalnih dobara...???
i ja sam to več bila pitala ... :roll:

ja samo pricam onako kako jeste kod vecine drage moje ja nikom nista ne dajem davao sam samo jednoj ona je htjela boljeg i nek´ ide u p.m. ovako je bolje sad shemim jednu malu slatku arapkinju i ako bude tu nesto ozbiljno materijalno nece mnogo da dobije samo neki lijepi pokloncici.
Gazdarice a i ti Blondi koliko dugo vec nijeste bile u Jugoslaviji?
 
blondi:
Chan Shaolin Si:
blondi:
ako misliš od kad ne živim tamo... nisam nikad ni živela... bila sam par puta u životu tamo i to je sve...

ali to nema nikakve veze sa onim o čemu ti pričaš...

pojma ti nemas stil zivota u Jugi.
slažem se... mada by my opinion... žene u yu isto tako imaju glavu na vratu, noge do poda ili grešim? :lol:

Sve su zene *, i ti si majko zena.
Sergej Jesenjin.


dobra izreka zar ne pa ja ti pricam gospodjice Blondi samo ono sto znam sto sam vidio i iz iskustva i kazem ti materijalna dobra je najvise dobijala Dragana ni jedna vise nije niti ce.
zdravo.
 
A sto se cimate oko pitanja koje nema odgovora ili ih ima bezbroj i svi su prihvatljivi.
Kao sto neko vec rece samo je pazljivo slusaj i sama ce ti reci sta joj treba.
Ne moze se sad generalizovati zene hoce ovo ili ono, najgore i jeste u svemu tome to sto svaka zeli nesto razlicito.
 
Zene vole da osete koliko si jak , koliko si samostalan , i stalno vole da testiraju taj "oslonac"
Takodje vole da si ubica neznog srca , onaj koji moze da je dovede do ludila i da posle u tom svom ludilu prede na tvojim grudima ....Eh grudi balkanske :)
 
Stari Lisac:
Zene vole da osete koliko si jak , koliko si samostalan , i stalno vole da testiraju taj "oslonac"
Takodje vole da si ubica neznog srca , onaj koji moze da je dovede do ludila i da posle u tom svom ludilu prede na tvojim grudima ....Eh grudi balkanske :)
Tacno tako!
 
Pitanje:
Kako usreciti,smuvati,osvojiti,zadovoljiti zenu,sta ih pali,sta ih gasi.SEV U VEZI SA OsVaJaNjEm...
===================================================
Posto nisi nasao odgovor na ovo pitanje jos,probaj da im titras jajca sto bi stari rekli(vole to one dok im ne dosadi i potraze nekog djavola koji ce im razbiti iste). :twisted:
 

Back
Top