ni MUP ni Grad ne znaju NIŠTA O TOME> ČIJE SU KAMERE?

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Misterija kamera koje su poslednjih nedelja postavljene po beogradskim ulicama se nastavlja, a umesto raspleta nastaje sve veći zaplet.
Iako građani javljaju da je postavljeno na desetine njih, iako je ekipa "Blica" pre nekoliko dana snimila novopostavljene kamere na Slaviji, u Bulevaru oslobođenja, Adi Ciganliji, Ulici kneza Miloša, kod Palate Srbija, svi nadležni demantuju da imaju bilo kakve veze sa tim!

- Grad Beograd nije postavljao nikakve kamere - tvrde nadležni u prestonici.

Sledeća adresa kojoj smo se obratili, i koja bi jedina pored Grada morala da zna nešto o postavljanju kamera u prestonici je policija. Međutim, dobili smo isti odgovor.

Misterija kamera koje su poslednjih nedelja postavljene po beogradskim ulicama se nastavlja, a umesto raspleta nastaje sve veći zaplet.
Nove kamere u Bulevaru oslobođenja, kod Slavije
Foto: Oliver Bunić / RAS Srbija Nove kamere u Bulevaru oslobođenja, kod Slavije

Iako građani javljaju da je postavljeno na desetine njih, iako je ekipa "Blica" pre nekoliko dana snimila novopostavljene kamere na Slaviji, u Bulevaru oslobođenja, Adi Ciganliji, Ulici kneza Miloša, kod Palate Srbija, svi nadležni demantuju da imaju bilo kakve veze sa tim!

- Grad Beograd nije postavljao nikakve kamere - tvrde nadležni u prestonici.

Pročitajte još:

MISTERIOZNI VIDEO-NADZOR Kamere niču po gradu, pojavio se spisak 32 LOKACIJE, a policija sve DEMANTUJE
PAŽNJA, KAMERE Video-nadzor postavljen na mnogim saobraćajnicama, ali se još ne zna ČEMU SLUŽI

Sledeća adresa kojoj smo se obratili, i koja bi jedina pored Grada morala da zna nešto o postavljanju kamera u prestonici je policija. Međutim, dobili smo isti odgovor.

- MUP Srbije nije postavio u Beogradu nijednu novu kameru za detekciju saobraćajnih prekršaja od 2011. godine kada je ovaj sistem pušten u rad, niti je u toku njihovo instaliranje. Takođe, MUP ove godine u Beogradu nije postavio ni kamere druge namene na nekoj novoj lokaciji - saopštili su iz MUP-a Srbije, ali su preskočili odgovor na pitanje "da li znaju ko je postavljao kamere minulih dana".

I gradski sekretar za vanredne situacije Darko Glavaš, prvi operativac prestonice i čovek koji "zna svaku rupu u prestonici", kaže da ne zna ko je postavio kamere.

- Koliko ja znam, za kontrolu u saobraćaju zadužen je Sekretarijat za saobraćaj grada Beograda. Ja sam za to bio zadužen davne 2009. godine, tokom trajanja Letnje univerzijade u Beogradu. Mislim da je u Beogradu potrebno još kamera, ali za ove kamere koje su postavljene u ovom momentu ne znam o čemu je reč - kaže Glavaš.

Postavlajnje kamera po gradskim ulicama misterija je i za one koji slove za saobraćajne stručnjake. Direktor Komiteta za bezbednost saobraćaja Damir Okanović kaže da je "osim Grada Beograda i MUP-a, jedina preostala adresa - BIA".

Posle svega Beograđani se opravdano pitaju "da li onda bilo koji privatnik ili organizacija može da postavi kamere, a da nadležni ne znaju".

https://www.blic.rs/vesti/beograd/k...-koje-prate-beogradane-a-da-ni-mup-ni/59phckw

Zj8ktkqTURBXy85YzgyYWQ3ZTYzMWU1YTk0NWJhOTEyYTBjNTIzNjA3ZC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


A šta očekivati od seljane koja ne da ne zna šta su ljudska prava nego tamo gde su se okotili to ni ne postoji?
Ili misli da mu se žena kurfa sa nekim iebačem u tom delu grada a pozicija mu dozvoljava da radi sa kamerama pa iskoristio za lično....
Svašta narod priča...
 
Misterija kamera koje su poslednjih nedelja postavljene po beogradskim ulicama se nastavlja, a umesto raspleta nastaje sve veći zaplet.
............
..............................
https://www.blic.rs/vesti/beograd/k...-koje-prate-beogradane-a-da-ni-mup-ni/59phckw

A šta očekivati od seljane koja ne da ne zna šta su ljudska prava nego tamo gde su se okotili to ni ne postoji?
Ili misli da mu se žena kurfa sa nekim iebačem u tom delu grada a pozicija mu dozvoljava da radi sa kamerama pa iskoristio za lično....
Svašta narod priča...

Овај текст је скроз НЕТАЧАН - огласио се и Стефановић (Неша-слина) и Весић И ОБОЈИЦА СУ РЕКЛИ
ДА СУ У ПИТАЊУ КАМЕРЕ МУП-а И САОБРАЋАЈНЕ КАМЕРЕ

....

МУП: Стефановић говорио само о замени старих камера

среда, 27. дец 2017, 15:56 -> 16:10
Извор: Танјуг

Обраћање министра унутрашњих послова Небојше Стефановића на седници Одбора за одбрану и унутрашње послове које се односило на постављење видео-надзора у појединим медијима потпуно je нетачно интерпретирано, саопштило је Министарство унутрашњих послова и истакло да је он говорио искључиво о замених старих, а не постављању нових камера у Београду. У саопштењу се наводи и да се то лако може установити прегледом снимка седнице.

Стефановић је јасно рекао да је у Београду, у оквиру пилот пројекта "Безбедан град", започето обнављање видео-надзора који у првој фази искључиво подразумева замену старих камера, наводи се у саопштењу.

даље на: http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...ovic-govorio-samo-o-zameni-starih-kamera.html
+++++++++++++++++++++++++++++

Да ли су то ове камере?

Приликом представљања Стратегије за безбедност саобраћаја за град Београд од 2017. до 2020. године, градски менаџер Горан Весић је најавио постављање нових 60 саобраћајних камера у престоници. Да ли су то ове које се сада постављају?
http://hronograf.net/2017/12/27/ko-...sve-strane-policija-menja-kamere-po-beogradu/
 
Poslednja izmena:
izem ti snimak
http://saobracaj.bg-info.org/kamere-uzivo

kupili opet neko njesra a prethodne radile isti posao

- - - - - - - - - -

Овај текст је скроз НЕТАЧАН - огласио се и Стефановић (Неша-слина) и Весић И ОБОЈИЦА СУ РЕКЛИ
ДА СУ У ПИТАЊУ КАМЕРЕ МУП-а И САОБРАЋАЈНЕ КАМЕРЕ
/[/URL]

Ja se ne bavim tačnošću teksta niti dal novine sebi dižu prodaju preko WEB posete
tu su forumaši da utvrde ko od dozvoljenih izvora u aperu plaća porez

Nego jel išta znaš o Koštunici i C marketu?
 
Лондон има 400.000 камера, бре, чобанијо балканска.

drzava Britanija ima zakone koji to uredjuju, i tamo se zna ko je postavio svaku od tih kamera, i zasto i na kom mestu sta snima.

@tema

zar nije slinavi ministar koliko neki dan rekao da to policija radi i spominjo je neke programe za prepoznavanje lica ljudi
 
drzava Britanija ima zakone koji to uredjuju, i tamo se zna ko je postavio svaku od tih kamera, i zasto i na kom mestu sta snima.

@tema

zar nije slinavi ministar koliko neki dan rekao da to policija radi i spominjo je neke programe za prepoznavanje lica ljudi

Opa bato krećemo Terminator2 lifestyle

A jel vi možete da prepoznate ovo lice?
Nisam mu ja pravio ličnu kartu

545093-1.jpg


a ni moja baba

ZNAČI GORE JE RAHMETLI MAJKL DŽEKSON
A DOLE NEKO POMEŠAO VUKMANOVIĆEVE PODATKE SA ULEMEKOVIM

to kad pobrkaju podatke - to zapošljena seljana preko stranke primaju platu a ne znu poso,
posle može i da te uhapse što si imo ni kriv ni dužan druge podatke
što se ovome i desilo
 
Poslednja izmena:
izem ti snimak
http://saobracaj.bg-info.org/kamere-uzivo

kupili opet neko njesra a prethodne radile isti posao

- - - - - - - - - -



Ja se ne bavim tačnošću teksta niti dal novine sebi dižu prodaju preko WEB posete
tu su forumaši da utvrde ko od dozvoljenih izvora u aperu plaća porez

Nego jel išta znaš o Koštunici i C marketu?

Знам - ТРАЧ!!! Не заборави да је Коштуница ЈЕДИНИ на политичкој сцени КОЈИ ЈЕ ЈЕДНОСТАВНО
ПОДНЕО ОСТАВКУ И ИЗАШАО ИЗ ВЛАСТИ И ТОТАЛНО СЕ ПОВУКАО ЈЕР ВИШЕ НИЈЕ МОГАО ДА
ПОДНОСИ ОЛОШ ОКО СЕБЕ .........
 
I opet da uzmu pare za te nove tehnologije šatro gistro bezbednos i terorizam i 11 septembar i 5 oktobar i 9 mart i ostale hajdučije
i opet da prikazuju odredjena lica 15 godina po novinama sa slikom iz prve lične karte
uhapse to lice i snime ga kamere a ti kažeš - au leptiebem pa ovo nije onaj iz novina?

- - - - - - - - - -

Знам - ТРАЧ!!! Не заборави да је Коштуница ЈЕДИНИ на политичкој сцени КОЈИ ЈЕ ЈЕДНОСТАВНО
ПОДНЕО ОСТАВКУ И ИЗАШАО ИЗ ВЛАСТИ И ТОТАЛНО СЕ ПОВУКАО ЈЕР ВИШЕ НИЈЕ МОГАО ДА
ПОДНОСИ ОЛОШ ОКО СЕБЕ .........

Svi su zlatni i lepi - do prve prilike
 
I opet da uzmu pare za te nove tehnologije šatro gistro bezbednos i terorizam i 11 septembar i 5 oktobar i 9 mart i ostale hajdučije
i opet da prikazuju odredjena lica 15 godina po novinama sa slikom iz prve lične karte
uhapse to lice i snime ga kamere a ti kažeš - au leptiebem pa ovo nije onaj iz novina?

- - - - - - - - - -



Svi su zlatni i lepi - do prve prilike

 
a što ste sad svi pobegli kad pišemo o pandurskom i državnom poštenju?
lična karta smanjuje kriminal
kamera smanjuje kriminal
crte lica smanjuju kriminal
čipovanje smanjuje kriminal
vakcinacija smanjuje kriminal
rad u logorima smanjuje kriminal
rat smanjuje kriminal

a to što neki u MUP-u i Državi prevejani kriminalci nek vata kamera jel?
 
Poslednja izmena:
Misterija kamera koje su poslednjih nedelja postavljene po beogradskim ulicama se nastavlja, a umesto raspleta nastaje sve veći zaplet.
Iako građani javljaju da je postavljeno na desetine njih, iako je ekipa "Blica" pre nekoliko dana snimila novopostavljene kamere na Slaviji, u Bulevaru oslobođenja, Adi Ciganliji, Ulici kneza Miloša, kod Palate Srbija, svi nadležni demantuju da imaju bilo kakve veze sa tim!

- Grad Beograd nije postavljao nikakve kamere - tvrde nadležni u prestonici.

Sledeća adresa kojoj smo se obratili, i koja bi jedina pored Grada morala da zna nešto o postavljanju kamera u prestonici je policija. Međutim, dobili smo isti odgovor.

Misterija kamera koje su poslednjih nedelja postavljene po beogradskim ulicama se nastavlja, a umesto raspleta nastaje sve veći zaplet.
Nove kamere u Bulevaru oslobođenja, kod Slavije
Foto: Oliver Bunić / RAS Srbija Nove kamere u Bulevaru oslobođenja, kod Slavije

Iako građani javljaju da je postavljeno na desetine njih, iako je ekipa "Blica" pre nekoliko dana snimila novopostavljene kamere na Slaviji, u Bulevaru oslobođenja, Adi Ciganliji, Ulici kneza Miloša, kod Palate Srbija, svi nadležni demantuju da imaju bilo kakve veze sa tim!

- Grad Beograd nije postavljao nikakve kamere - tvrde nadležni u prestonici.

Pročitajte još:

MISTERIOZNI VIDEO-NADZOR Kamere niču po gradu, pojavio se spisak 32 LOKACIJE, a policija sve DEMANTUJE
PAŽNJA, KAMERE Video-nadzor postavljen na mnogim saobraćajnicama, ali se još ne zna ČEMU SLUŽI

Sledeća adresa kojoj smo se obratili, i koja bi jedina pored Grada morala da zna nešto o postavljanju kamera u prestonici je policija. Međutim, dobili smo isti odgovor.

- MUP Srbije nije postavio u Beogradu nijednu novu kameru za detekciju saobraćajnih prekršaja od 2011. godine kada je ovaj sistem pušten u rad, niti je u toku njihovo instaliranje. Takođe, MUP ove godine u Beogradu nije postavio ni kamere druge namene na nekoj novoj lokaciji - saopštili su iz MUP-a Srbije, ali su preskočili odgovor na pitanje "da li znaju ko je postavljao kamere minulih dana".

I gradski sekretar za vanredne situacije Darko Glavaš, prvi operativac prestonice i čovek koji "zna svaku rupu u prestonici", kaže da ne zna ko je postavio kamere.

- Koliko ja znam, za kontrolu u saobraćaju zadužen je Sekretarijat za saobraćaj grada Beograda. Ja sam za to bio zadužen davne 2009. godine, tokom trajanja Letnje univerzijade u Beogradu. Mislim da je u Beogradu potrebno još kamera, ali za ove kamere koje su postavljene u ovom momentu ne znam o čemu je reč - kaže Glavaš.

Postavlajnje kamera po gradskim ulicama misterija je i za one koji slove za saobraćajne stručnjake. Direktor Komiteta za bezbednost saobraćaja Damir Okanović kaže da je "osim Grada Beograda i MUP-a, jedina preostala adresa - BIA".

Posle svega Beograđani se opravdano pitaju "da li onda bilo koji privatnik ili organizacija može da postavi kamere, a da nadležni ne znaju".

https://www.blic.rs/vesti/beograd/k...-koje-prate-beogradane-a-da-ni-mup-ni/59phckw

Zj8ktkqTURBXy85YzgyYWQ3ZTYzMWU1YTk0NWJhOTEyYTBjNTIzNjA3ZC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


A šta očekivati od seljane koja ne da ne zna šta su ljudska prava nego tamo gde su se okotili to ni ne postoji?
Ili misli da mu se žena kurfa sa nekim iebačem u tom delu grada a pozicija mu dozvoljava da radi sa kamerama pa iskoristio za lično....
Svašta narod priča...

pa , da se dozna cije su , lepo se uzmu merdevine , tv ekipa na licu mesta i skinu se.

policija ne moze nista , jer nije nicija a ako se pojavi neko , tko tvrdi da je , e tada se moze i lijepo sve saznati.
vako, samo nagadjate, sto narod ne ucini licni protest ili je ono , pa sta me briga.

ranije sam i mogao da udjem na jedan sajt i da gledam moj beograd i da me mine zelja za Bgd.

mozda to spremaju za masu nas koji smo otisli...
 
Posto kamere nisu nicije udri i polupaj ih sve do jedne

jok vala mogu se dobro iskoristiti za bastu i gledati na monitoooru , kako macak , trebi macku.

jos malo i eto februara..

- - - - - - - - - -

mislim nije problem evo IP 178.62.8.236. samo me zanima šta misle pojedine tikve u Srbiji dok gladuje narod?

a dje si ti video tikve da misle.
 
Opa bato krećemo Terminator2 lifestyle

A jel vi možete da prepoznate ovo lice?
Nisam mu ja pravio ličnu kartu

545093-1.jpg


a ni moja baba

ZNAČI GORE JE RAHMETLI MAJKL DŽEKSON
A DOLE NEKO POMEŠAO VUKMANOVIĆEVE PODATKE SA ULEMEKOVIM

to kad pobrkaju podatke - to zapošljena seljana preko stranke primaju platu a ne znu poso,
posle može i da te uhapse što si imo ni kriv ni dužan druge podatke
što se ovome i desilo

ah, BIA i policija sve znaju, ko, gde sa kim.

ko misli da sluzba drzavne bezbednosti ne zna nesto, ili nije sposobna da obrise bilo koju kriminalnu grupu sa lica zemlje, taj je budala

medjutim, volja da se hapsi i rasturi banda, izostaje. jer vlast nije sluzba drzavne bezbednosti, vec usrani i kompromitovani politicari.

ako neko, bas bas, zasere protiv drzavnog sistema, onda, teska srca, moraju da ga sklone.

zato su kod Jokica ministra, uz pijetete, primili uhapsenog Legiju u prostorijama Vlade Srbije, da bi ga potom prosledili u celiju.
 

Back
Top