Jjel bolje da ovo otvorim u Windowsu ili u Linuxu?

Sa čime da otvorim atačment?

  • Libre Office pod Linuxom sprečava skripte za Windows pošto ne radi na isti način

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Malo ko čita Terms of Use kad se reguje na te amerikanske NSA email servise, ali svejedno fala im na analizi sandučeta.
Odlično su procenili da mi trebaju pare i stalno šalju neke sitne dobitke, medjutim ovaj put je cifra veća valjda zbog Nove Godine

milioner.jpg


Pošto i vrapci na grani znaju da je komplet Microsoft Office fabrički backdoor za potencijalni remote control,
dal da ja ovaj dokument otvaram u Windowsu tj Microsoft Office-u ili u Linuxu tj Libre Office-u?
Poslednji decembarski update za Microsoft Office navodno pomaže u arbitraži ako postoji neka skripta unutar dokumenta....

Šta vele dragi forumaši?
Evo anketa
 
Poslednja izmena:
Postoje programi koji su VM tako da ili pamte stanje ili ne pamte stanje, pa onda mozes da startujes sta hoces, cak i kad je virus, traje samo do reseta...

- - - - - - - - - -

Dobro, Proroce, jel ti to nas zezas ili stvarno ne znas da niko na svetu ne razbacuje pare nasumicno po internetu?

Moj poznanik napravio obicnu igricu, sto je nekad bila na onim fliper igraonicama, ona gusenica....i padaju parice, 2000e zadnji mesec, a ne znam tacno sta im prodaje , neke dodatke smislio, valjda uspori ili sta vec radi gusenici...
Kaze da najvise igraca na netu je iz ex yu, pa nemaca...

- - - - - - - - - -

Kad smo kod toga, bila neka igrica ekonomije, phone lider je to programirao i vodio....tipovi su uplacivali po 1000e za igricu...prvi dan otvaranja servera...a ne secam se da li je trajao mesec ili tri meseca, znam da je bilo dve verzije servera, fast i normal..
Jedan od tih velikih ulagaca je iz Loznice, a Loznicani inace kukaju da nema pas za dupe za sta da ih ujede..
 
Dobro, Proroce, jel ti to nas zezas ili stvarno ne znas da niko na svetu ne razbacuje pare nasumicno po internetu?

A šta ako mu rekli doktori da će sutra da umre?
Rokfeler isto stisko pa mu ništa nije vredelo
Zato ovaj oće da mi pokloni da se poslužim a šta pretekne da dam dalje kad dodje vreme, a neće baš skoro
DVA PUT POSLAO znači nije mu dugo ostalo


Pise u tekstu da nije virus, otvori ga :kafa:

piše i 6.800.000$ leptiebem
 
Poslednja izmena:
Postoje programi koji su VM tako da ili pamte stanje ili ne pamte stanje, pa onda mozes da startujes sta hoces, cak i kad je virus, traje samo do reseta...

- - - - - - - - - -



Moj poznanik napravio obicnu igricu, sto je nekad bila na onim fliper igraonicama, ona gusenica....i padaju parice, 2000e zadnji mesec, a ne znam tacno sta im prodaje , neke dodatke smislio, valjda uspori ili sta vec radi gusenici...
Kaze da najvise igraca na netu je iz ex yu, pa nemaca...

- - - - - - - - - -

Kad smo kod toga, bila neka igrica ekonomije, phone lider je to programirao i vodio....tipovi su uplacivali po 1000e za igricu...prvi dan otvaranja servera...a ne secam se da li je trajao mesec ili tri meseca, znam da je bilo dve verzije servera, fast i normal..
Jedan od tih velikih ulagaca je iz Loznice, a Loznicani inace kukaju da nema pas za dupe za sta da ih ujede..

Microsoft je TOKOM BRUTALNE KAMPANJE PROMOVISANJA 10-ke (treba povratiti bačen novac na 8, 8.1 i 9) NAMERNO USPORAVAO WIN 7
Ja tad još nisam imao potrebu da menjam XP pa sam odustajao od tolikih usporenja.
Pored obaveštenja da nude "besplatno sa aktivacionim ljučem od 7-ce" kraće vreme, pa do pitanja dal želiš do vrhunca kad ti instaliraju iako ne želiš.
I onda su videli da se masa vratila na 7 BEZ UPDATE-a otvarajući sve Micosoftove rupe u sistemu na izvolte.
Uplašeni da svojim bušnim sistemom ne ugroze svetsu mrežu odustaju od ćorava posla i updateovi za WIN 7 više ne koče

Svako ko koristi Win 7 može da ga instalira sa sve dojučerašnjim updateovima neće ni osetiti prisustvo dopune kao nekada.
Em ažurirano em radi ko sat.

Šta je poenta?
Možda u Loznici imaju para za bacanje ali Amerikanci nemaju nameru da plaćaju Win10 samo zato što je novo a Win 7 radi radnju.
Bar njima cena sistema smejurija...
 
Malo ko čita Terms of Use kad se reguje na te amerikanske NSA email servise, ali svejedno fala im na analizi sandučeta.
Odlično su procenili da mi trebaju pare i stalno šalju neke sitne dobitke, medjutim ovaj put je cifra veća valjda zbog Nove Godine

milioner.jpg


Pošto i vrapci na grani znaju da je komplet Microsoft Office fabrički backdoor za potencijalni remote control,
dal da ja ovaj dokument otvaram u Windowsu tj Microsoft Office-u ili u Linuxu tj Libre Office-u?
Poslednji decembarski update za Microsoft Office navodno pomaže u arbitraži ako postoji neka skripta unutar dokumenta....

Šta vele dragi forumaši?
Evo anketa

SCAM! :mrgreen:

Francuski mail a jezik na Engleskom :rotf:
 
hahaha 6.5 miliona dolara daju tek tako ? :lol: preterali su :aha:

pa zbog katoličkog Božića i Nove Godine, inače ne prelazi 2.000.000 tokom ostalih meseci
jednom sam dobio na engleskoj lutriji 1.500.000 a nisam mogo da nadjem tiket kao dokaz da sam uplatio

- - - - - - - - - -

i nije 6.5 nego 6.8 jel ti radiš u poreskoj?
 

Back
Top