Lični favorit 2017

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.084
Koji film vas je oduševio ove godine? Probajte da izaberete jedan film - može da bude i star film, godina proizvodnje nije važna. Nešto što vas je kao filmofile oduševilo, otvorilo vam oči, ili vas majstorski isprovociralo i iznerviralo.

Ja sam videla dosta finih filmova, a izdvajam
 
Bilo je nekoliko filmova koje sam odgledao ove godine, a da su me oduševili, ako moram da izdvojim jedan
onda je to Brimstone, film je odličan počev od priče, glume, atmosfere... Ali i vrlo težak za gledanje.
Definitivno je ostavio utisak na mene.
 
Bilo je nekoliko filmova koje sam odgledao ove godine, a da su me oduševili, ako moram da izdvojim jedan
onda je to Brimstone, film je odličan počev od priče, glume, atmosfere... Ali i vrlo težak za gledanje.
Definitivno je ostavio utisak na mene.

Brimstone je totalno u duhu sadasnjeg gradjanskog rata u SAD izmedju "trampista" i "soros-klintonovaca" i taj film je klintonovska propaganda.

Doduse mnoge serije i filmovi su sada bas u tom duhu.

Na primer sve Netflixove serije kao sto su na primer Ozark, Punisher, Mindhunter su propaganda "trampovaca" dok su The Handmaid's Tale i na primer Midnight Texas "klintonovske".:lol:
 
Poslednja izmena:
Ту серију су ми многи хвалили,не могу све стићи гледати нажалост.Скинуо сам Dark пре 7 дана и никако.
http://www.imdb.com/title/tt5753856/?ref_=tt_rec_tt

Што се тиче филмова ова година није баш сјајна а у њој нисам погледао нешто вау од ранијег периода.
Издвојио бих за сада,мада је још прерано,Get Out (2017),неколико солидних драма али не могу рећи да су ме звекнули.
 
Missing in Action 2, sa nesalomivim Čak Norisom!

Vijetnamski kapetan sa iživljava nad grupicom pi o dabl ju.

Nezaboravna scena kada obese Čaka za noge, navuku mu džak na glavu i ubace pacova zajedno sa njim. Odvija se epska borba, mnogo cimanja, skičanja, trenuci kao večnost... & kada se džak skine shvatiš da je Čak sažvakao pacova zubima iako je delovalo obratno. Totali bilivbl, sve ostalo što sam odgledao ove godine fejls in kamparisn.

hqdefault.jpg
 

Back
Top