Kako obristi svaki post koji sam napisao na forum?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne može ko se jednom upiše ostao je zauvek u istoriji čovečanstva & foruma

ili nešto ručno da brišeš ili skripta :zper: ili ne znam možda mogu oni samo treba da ih umilostiviš

ili da postaneš ti moderator

ali što bi brisao :(

sećam se forumašica jedna je tamo neke 2004 :deda: brisala svaki svoj post, ja sam to primetila, ostalo je samo gde je citirano - ona je brisala sadržaj nije postove valjda je moglo tad :think:
ali što tako
 
neeeeeeee
anđelko ne briši svoje poruke :(

moje poruke su najgore bolje da obrisem :)

Obrisao sam sve PP poruke :) bezbedna si Mackice hehe :heart: i sve koje su nesto pisale sa mnom :)

- - - - - - - - - -

Necu da se rasprvljam obrisacu ako mi daju priliku :) Kajem se sto sam pisao trosio vreme i ljubav i zeleo nekom da pomognem :) Gasim se :smeker:
 
Necu da mene niko vise ponizava na forum potcenjuje moj govor pisanje :) Brisem i Cao :lol: Meni sve ovo i ne treba :aha: To sam ja i tako mislim i pisem i necu da budem kao vi replike ostalih forumaha :lol:

Nisam dosao na forum da trazim boga koga cu moliti i da mu se klanjam za stvari koje su po defult normalne i za pravo koje svaki covek po defult ima :aha:

Plssssssss da obrisem i idem :flert: i sve teme i postove koje sam pisao sa svim nikovima :) I jos se igrate na mojim temama a lose su ok :malav:

- - - - - - - - - -

Da svaki trag sebe obrisem s ovog Foruma kome smetam od kad sam prvi x dosao :lol:
 
Ne pisem protiv nje nego zelim da obrisem postove, moji su i necu da ih vise ima :aha: jer ruze forum :lol:

- - - - - - - - - -

Ne postujete zelje korisnika to nije lepo :) Sve sto korisnik napise to je njegovo i moze i da obrise svoj post :aha: a ne da te forum kritikuje a zadrzava postove i profitir na tvom pisanju za koje te optuzuje da ne valja :mrgreen:

Sami pisite i zardaite kes, ne da mi pisemo a vi uzimte $ i jos da ne valjam haha :lol:
 
Poslednja izmena:
Zato sto Nina kaze moje poruke zagadjuju sve teme. Da obrisem taj bljak pun ljubavi :mrgreen: neka hejt ostane i sve vase lazi koj obozavate da citate :heart: :lol:

Ma jest, nikad djoku u zivotu videle nisu :aha:
Pun forum isfrustriranih zenturaca...
Nina mora da radi svoj posao, kapiram da joj stize gomila prijava od gore opisanih clanica foruma...
 
Ma jest, nikad djoku u zivotu videle nisu :aha:
Pun forum isfrustriranih zenturaca...
Nina mora da radi svoj posao, kapiram da joj stize gomila prijava od gore opisanih clanica foruma...

haha ko nisu mogle su na cam da vide :zper: :lol: daaaaa ali to nije moj problem :aha:

Neka radi ne mesam se u njen posao imam svoj :) Obrisacu sve svoje postove jer glupim ljudima to ne treba :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top