Gledate li filmove u nogogodišnjoj večeri?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Gledate li filmove u nogogodišnjoj večeri ili vrtite kanale (i pljujete po novogodišnjem programu) ili ločete po kafanama ili se smrzavate po trgovima ili se nadate boljem sexu u narednog godni?
Ako gledate filmove u novogodišnjoj večei sa kojim filmom će te ispratiti 2017., a sa kojim će te dočekati 2018.?
 
Gledate li filmove u nogogodišnjoj večeri ili vrtite kanale (i pljujete po novogodišnjem programu) ili ločete po kafanama ili se smrzavate po trgovima ili se nadate boljem sexu u narednog godni?
Ako gledate filmove u novogodišnjoj večei sa kojim filmom će te ispratiti 2017., a sa kojim će te dočekati 2018.?

Svake godine isto - ispraćam staru godinu Braćom Bluz - mnogo dobre muzike i plesa - a dočekujem je Lorensom od Arabije, to mi je najbolji film za opuštanje i mamurluk na kraju novogodišnje noći.Negde u sredini može da padne neki Felini, svi znamo napamet, a muzika fenomenalna

 
Sex maraton, pa filmski maraton. K'o Bakocevic i Anica Dobra u Kako je propao rokenrol - Gledacemo video dok se boje ne rastope z:mrgreen:

Jos uvek biram, veceras cu kompletirati spisak. Moram da odgledam The Snowman i novi It posto jos nisam stigla. Tu je i jedan kineski A Touch of Sin (Tian zhu ding) na koji sam slucajno naletela na kablu, ali od sredine pa sad hocu da odgledam ceo. Nadam se da cu u ovo kalendarskoj godini stici da pogledam Anatomy of a Murder i The Big Clock, u suprotnom i oni prelaze u 2018.

Tu su i neki klasici (bar za mene) koji se gledaju u ovo doba godine:
- El Dia De La Bestia (Horor komedija. Debeli Torente glumi metalca. Sto bi rekli Ameri - must see. Pop koji se odmetnuo od crkve, metalac i voditelj neke popularne tres emisije o okultnom moraju da sprece rodjenje Sotoninog sina u novogodisnjoj noci.)
- Silent Night, Deadly Night (ima ukupno 4 dela)
- Black Christmass
- Night on Earth
- 200 Cigarettes
- Love Actually
- Kako je propao rokenrol
- Crni bombarder
- Crash (Kronenberg)
- Sliver (Erotski triler sa Seron Stoun i jednim od mnogobrojne brace Boldvin. Meni licno mnogo bolji od Niskih strasti i iz nekog razloga mnogo volim da ga gledam, narocito zimi, kao i gore pomenuti Crash.)
- Santa with Muscles (Hulk Hogan u ulozi Deda Mraza, a malecka Mila Kunis glumi jedno od dece iz crkvenog sirotista.)
 
Poslednja izmena:
E, da, El Dia de la Bestia je odličan novogodišnji film. I After Hours. I Streets of Fire. Može i Blood for Dracula :)

518Z95QNP2L._SY445_.jpg
 

Back
Top