Gigatron me razvalio

MisterXp

Primećen član
Poruka
523
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....
 
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....

Imas pravo da vratis neispravnu robu.

A postar te je odrao, nisi trebao da mu das jos 250din.

Sta pise na dostavnicu...
 
Cena brze poste se ne slaze sa ceno koju tu bilo koja radnja napise.Sve brze poste imaju razlicite tarife.A st se tice povracaja,oni ti govore da posaljes da ne bi dosao licno i napravio gungulu i propast,ako ti nije daleko odnesi im licno i istresi sve sto ti lezi na srcu,pa neka im zvoni u usima.kad su tako kvarni treba ih trtiti.
 
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....

Јебаги ...то ти је ..XP ИСКУСТВО...:aha2:

А где си ти ...кад ти је ..Гигатрон - SO FAR...па мораш да користиш " Пост Експрц " :lol:...:think:

Гигатрон има неколико продајних објеката у Београду.
 
Poslednja izmena:
Sto bi rekli Ameri: I feel your pain. Resim da castim sebe novim racunarom za Novu godinu. Narucim sve potrebne komponente (osim RAM memorije) u jednom online shop-u koji je imao najpovoljnije cene. Posto 2-3 dana nisu menjali status porudzbine, ja ih nazovem da proverim, oni kazu fale nam 2 komponente, dobijamo ih u utorak prepodne, popodne saljemo i u sredu stize. Ja reko' super. U sredu me zovu da kazu da nemaju kuciste i pitaju da li da otkazuju ili da salju bez kucista, i ja sta cu kazem da salju sta imaju.

Onda izaberem Gigatron da tamo uzmem RAM i kuciste. Prvo odem u radnju i nadjem samo jedan RAM modul (a trebaju mi dva posto cu za pocetak koristiti integrisanu grafiku). Kupim taj jedan modul i dodjem kuci da otvorim nalog na Gigatron shop-u i porucim preostali modul i kuciste. Da bih izbegla neprijatnost iz prethodne kupovine okrenem korisnicki centar da sa njima proverim dostupnost i operaterka kaze da su svi artikli izlistani na sajtu koji uz sebe imaju zelenu tackicu dostupni. Napravim porudzbinu i posle pola sata zove me momak iz tehnicke sluzbe da kaze da je RAM dostupan a da kucista nema na lageru (iako na sajtu pise da ga ima), ali da moze da se naruci, jedino sto cu cekati malo duze ako nas uhvate praznici. Ja kazem saljite RAM, i napravim novu porudzbinu samo za kuciste. Sinoc me zove neka zenska i kaze kuciste koje ste porucili nije na stanju i nije dobavljivo. Ja- kadar nevera. Kazem da je njen kolega rekao drugacije. Ona meni ponavlja da kucista nema i da ne moze da se poruci, jos su ga u medjuvremenu izbrisali iz ponude na sajtu, ali je na moje insistiranje poslala upit i jutros mi javila, da od te rabote i definitvno nema nista.

RAM modul koji sam kod njih uzela donosi 5 bodova. Ja sam kupila dva, jedan u fizickoj radnji (gde su mi uzeli mejl da mi posalju te bodove), jedan u web shop-u, a na mom profilu na Gigatron sajtu stoji 0 bodova.

Zalosno je kako bedne sajtove i softver imaju IT firme. Gigatron cak ne pruza uvid u porudzbinu i njen status, ne belezi istoriju kupovine iako ta opcija postoji, samo ti posalju porudzbenicu mejlom. Nema opcije da se stopira/ponisti porudzbina, ne jave kada su poslali porudzbinu, kojom kurirskim sluzbom i ne ostave broj posiljke da pratis njen status na sajtu kurirske sluzbe. A jedan Sport Vision koji prodaju kineske patike i krpe ima sve to.
 
Poslednja izmena:
ljudi manite se gigatrona i winwina pobogu...oni mogu tako lose da posluju zato sto ljudi i dalje idu kod njih..
Kada sam nedavno obnavljao hardver, pronasao sam neki list computers iz bg-a.. nikad cuo za njih ali sam im dao sansu.. Stvarno fer i korektni ljudi i za svaku nejasnocu ti ponude resenje..
 
Sve komponente osim RAM memorije i kucista sam pazarila u Monitor Sytem-u i oni su daleko najpovoljniji. Za 39930 RSD sam dobila:
- Intel Pentium G4560 - 7160 RSD
- Gigabyte GA-B250 HD3P - 11145 RSD
- SSD Kingston A400 120GB - 6740 RSD
- HDD Toshiba 3TB - 9445 RSD
- LC Power LC550 V2.2 (550w) - 5440 RSD

RAM nisu imali, a za kuciste su me izradili. Kod mene u Sapcu nema mnogo IT radnji. Ove lokalne su katastrofa, Tehnomanija ima samo neke sugi-bugi gotove konfiguracije, u WinWin-u su mi nudili one zelene RAM module bez hladnjaka i sa garancijom od 2 godine za 7K, a u Gigatronu sam nasla HyperX Fury 4GB za 6,5K po komadu i 10 godina garancije. Na konfiguraciju bez kucista mi je otislo 53K (od planiranih 60K) i za ostatak sam mislila da uzmem Cooler Master K280, koje mi se cinilo kao najbolji izbor ali ga nema nigde. I zaista nema dobrog kucista u nekom cenovnom rangu 6-8K, tako da cu na karju verovatno morati da riknem za HAF 912. MS, NZXT ne dolaze u obzir, a Thermaltake pravi ona sto sijaju k'o ciganjski ringispili na sabackom vasaru.

Popularni "Madjari" koji su bili alternativa domacim lancima su kao po dogovoru otisli na odmor, a usput i poskidali cene sa skoro svih artikala i stavili "na upit". Garant se kuva neko poskupljenje u 2018. jer niko normalan nece otici na odmor i otkaciti kupce u doba godine kada se najvise trosi.
 
Poslednja izmena:
ljudi manite se gigatrona i winwina pobogu...oni mogu tako lose da posluju zato sto ljudi i dalje idu kod njih..
Kada sam nedavno obnavljao hardver, pronasao sam neki list computers iz bg-a.. nikad cuo za njih ali sam im dao sansu.. Stvarno fer i korektni ljudi i za svaku nejasnocu ti ponude resenje..

Овај комп са кога се сада јављам купио сам пре 12 година ...управо у том ...List computers-у...и ниједан квар нисам имао до данас...:D:D:D

ЗА СВАКУ ПОХВАЛУ СУ...:aha2:
 
Ta tvoja memorija je DDR3 i radi na 1666MHz, a meni treba DDR4 na 2133MHz. Najjeftinija od te sorte je bila 6990, uz samo 2 godine garancije. Dostavu svakako nisam platila. Trenutno je situacija takva da su RAM memorije paprene i da na njima ne moze da se ustedi. Ja sam konkretno ustedela na ploci i procesoru jer sam se opredelila za B250 platformu i kabi lejk procesor, umesto za Z370 i kofi lejk. Posto nisam gejmerka, igram samo retro igre, nisam na nekom narocitom gubitku. Najbitnije mi je bilo da procesor ima grafiku koja enkoduje H265, da imam dosta mesta za skladistenje (otuda hdd od 3TB) i da imam jedan skroman ssd samo za sistem. Jos da nadjem pristojno kuciste, pa da uzivam.
 
Poslednja izmena:
ljudi manite se gigatrona i winwina pobogu...oni mogu tako lose da posluju zato sto ljudi i dalje idu kod njih..
Kada sam nedavno obnavljao hardver, pronasao sam neki list computers iz bg-a.. nikad cuo za njih ali sam im dao sansu.. Stvarno fer i korektni ljudi i za svaku nejasnocu ti ponude resenje..
list computers :hahaha:
nego koliko te plaćaju za reklamiranje?
 
Овај комп са кога се сада јављам купио сам пре 12 година ...управо у том ...List computers-у...и ниједан квар нисам имао до данас...:D:D:D

ЗА СВАКУ ПОХВАЛУ СУ...:aha2:

Ahahahhahahahahah , ti si kralj.
Ovo je ono tipa , popio sam pivo u Subotici , u zivotu nisam cuo da se neko pozalio na to pivo, prijalo mi, opet bi :zblesav:
 
kad je tehnicka roba u pitanju to je prosto talija sta ce upasti,poenta je dobar glas kako se nose sa reklamacijama,u lap top centru sam uzeo laptop koji nije bio ok,prvo je kutija bila pocepana i zakljucan bios,znaci neko je cackao i koristio,ali u toj radnji su samo 1 kom imali,kad sam vratio onda sam isao u drugu radnju po drugi koji sad koristim,u svakom slucaju sad mogu pisati o njima i lepo i ruzno,stvar ukusa
 
Гледам наслов и помислих да је гигатрон овако нешто:

stockade-rear-penetration-machine-canada.jpg
 
Ovako kada kupujem privatno delove za komp prednost dajem Emmiju , Jakovsistems-u i Duocom-u , ja sam do sada svašta naručivao od njih i nikada nije stiglo ništa pokvareno , slomljeno i itd.iz Jakovsistemsa sam uzeo nov tv od 40 inča i stigao je bez ikakvih peripetija brzom poštom iz skoro 500 km udaljenog mesta . doduše kada mogu da biram koga ja biram uvek Post Expres ili BEX.
 
Ahahahhahahahahah , ti si kralj.
Ovo je ono tipa , popio sam pivo u Subotici , u zivotu nisam cuo da se neko pozalio na to pivo, prijalo mi, opet bi :zblesav:

Ја и јесам краљ...јер не хвалим никога без разлога...:aha2:

Купио сам од њих гомилу хардвера и монитора...за моје друге компове и моје послове...:D

- - - - - - - - - -

Ovako kada kupujem privatno delove za komp prednost dajem Emmiju , Jakovsistems-u i Duocom-u , ja sam do sada svašta naručivao od njih i nikada nije stiglo ništa pokvareno , slomljeno i itd.iz Jakovsistemsa sam uzeo nov tv od 40 inča i stigao je bez ikakvih peripetija brzom poštom iz skoro 500 km udaljenog mesta . doduše kada mogu da biram koga ja biram uvek Post Expres ili BEX.

Одлични су :ok:
 
A da neko kaze jer ja tu mogu uciniti nesto u vezi posiljke,tipa zalbe ili tuzbe jer to je da me je sredio ali na posiljci nema nikakvih informacija o ceni,ceni posiljke i slicno,samo odakle je stiglo i kako se placa...
 
Ako si porucio bubice putem sajta a ne telefonskim pozivom onda su ti poslali porudzbenicu mejlom. Screenshot-uj taj mejl.

U kakvoj su ti ambalazi poslali bubice? Jesu li bile umotane u onaj Gigatron masni papir? I ako kao sto kazes pise odakle je stiglo, to moze biti samo adresa Gigatron prodavnice ili magacina, tako da fotkaj i to.

Mozes da se zalis Drustvu za zastitu potrosaca, mozda cak i da ih prijavis trzisnoj inspekciji. Ne znam da li ima jos neka nadlezna institucija. U taj pohod kreni kad ti propadnu svi pregovori sa Gigatronom. Najbolje da pozoves njihov korisnicki centar i probas da resis. Ne bi bilo lose ni da im posaljes mejl i objasnis situaciju, pa ako te odj*bu, imaces pisani dokaz.
 
Ako si porucio bubice putem sajta a ne telefonskim pozivom onda su ti poslali porudzbenicu mejlom. Screenshot-uj taj mejl.

U kakvoj su ti ambalazi poslali bubice? Jesu li bile umotane u onaj Gigatron masni papir? I ako kao sto kazes pise odakle je stiglo, to moze biti samo adresa Gigatron prodavnice ili magacina, tako da fotkaj i to.

Mozes da se zalis Drustvu za zastitu potrosaca, mozda cak i da ih prijavis trzisnoj inspekciji. Ne znam da li ima jos neka nadlezna institucija. U taj pohod kreni kad ti propadnu svi pregovori sa Gigatronom. Najbolje da pozoves njihov korisnicki centar i probas da resis. Ne bi bilo lose ni da im posaljes mejl i objasnis situaciju, pa ako te odj*bu, imaces pisani dokaz.

Imam sve brate,i da u onaj njihov "masni papir" je bio.Imam 16 godina jedva nasico 2500 i jos postarinu sto su me naguzili uff....Da imam svoj novac pa ajde.... (navodim da su 500 dodali moji)
 
Tvoje godine nisu nikakav faktor u smislu da imau pravo da te izvacare. Pozovi ih i objasni problem, ili ako mislis da ne zvucis dovoljno odraslo neka zove otac, brat, stariji prijatelj. Cak i da su slusalice potpuno ispravne imas pravo da ih vratis u roku od 14 dana bez ikakvog obrazlozenja i da dobijes natrag svoj novac, a kamoli da reklamiras felerican proizvod.
 

Back
Top