Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац

Poruka
23.163
Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица" јер не дозвољавам злоупотребу деце у политичке сврхе

Министар за рад, борачка и социјална питања Зоран Ђорђевић изјавио је да је он лично одлучио да не буде омогућено Драгану Ђиласу да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица".

Ђорђевић је навео да није желео да дозволи да Ђилас "злоупотребу децу у политичке сврхе", преноси Инсајдер.

На питање да ли сматра да је он злоупотребио Министарство на чијем је челу у политичке сврхе јер није дозволио донацију, Ђорђевић је навео да је то његово право и да Ђилас, ако жели, донацију може да уплати анонимно.

"Када би неки криминалац или тајкун уплатио новац, ви бисте ме одмах напали због тога", одговорио је Ђорђевић.

Тим Драгана Ђиласа из компаније "Мултицомгроуп" обратио се Установи за децу и младе "Сремчица", у којој бораве деца са сметњама у развоју, да би им у сусрет новогодишњим празницима донирали 280.000 динара које је Ђилас добио након суђења с медијима.

Међутим, након две недеље чекања, 12. децембра Установа која до сада није одбијала донације "Мултицомгроупу" је доставила негативан одговор.

В.д. директора те установе Сандра Перић је у електронској поруци коју је послала Ђиласовом тиму навела да за новац који Ђилас жели да уплати установи где бораве малишани ометени у развоју нису добили одобрење Министарства за рад и социјална питања.

(Инсајдер-Н1)

http://www.nspm.rs/hronika/zoran-dj...stupku-ustanovi-za-decu-i-mlade-sremcica.html

Одакле министру право да некоме забрањује да донира новац,који је (барем у овом случају) легално стекао ?
Колико је јадна ова напредњачка багра,битније им је да неко случајно не добије неки политичке поен од тога да се помогне болесној деци.
А када његов газда обилази школе по Србији и спашава децу из сметова то није злоупотреба.
 
Zoran-Djordjevic.jpg


Са стране на кеца, горе литар уља...
 
Nešto mi se javlja kako ni u ludilu ne bi odbio javnu donaciju Vučića ili nekog njegovog drugara...

А када је 7 000 добрих грађана донирало СНС-у по 40 000 динара,онда није било проблема.Ту ништа сумњиво није било нити је било икакве злоупотребе.Још је Вучић то лепо објаснио,седе њих двоје а трећи има 500 евра.Па онда он узме те паре и подели овима да они уплате...Генијално...
 
Ovoliko bahacenje i sprovodjenje vlasti nad zdravim razumom moze da se zavrsi samo na jedan nacin - potpunom katastrofom.

Mozda cemo da sacekamo, ali rezultat je izvestan.

- - - - - - - - - -

А када је 7 000 добрих грађана донирало СНС-у по 40 000 динара,онда није било проблема.Ту ништа сумњиво није било нити је било икакве злоупотребе.Још је Вучић то лепо објаснио,седе њих двоје а трећи има 500 евра.Па онда он узме те паре и подели овима да они уплате...Генијално...

I to i ovo ne smem da komentarisem kako bih hteo, da navedem sta sam uzivo rekao... kaznjivo je.
 
А када је 7 000 добрих грађана донирало СНС-у по 40 000 динара,онда није било проблема.Ту ништа сумњиво није било нити је било икакве злоупотребе.Још је Вучић то лепо објаснио,седе њих двоје а трећи има 500 евра.Па онда он узме те паре и подели овима да они уплате...Генијално...

Genijalno gotovo kao tridesetak odlazaka do Kanade radi prenošenja po 10.000 evra (ili možda kanadskih dolara?) preko granice kako bi se kupio stan. A magija u svemu tome je što su stranice pasoša ostale čiste, dakle cela operacija je izvedena perfektno i u najvećoj tajnosti.

Više mi i ne smeta toliko ono što rade, koliko me nerviraju (vređaju) objašnjenja koja smišljaju...
 
Genijalno gotovo kao tridesetak odlazaka do Kanade radi prenošenja po 10.000 evra (ili možda kanadskih dolara?) preko granice kako bi se kupio stan. A magija u svemu tome je što su stranice pasoša ostale čiste, dakle cela operacija je izvedena perfektno i u najvećoj tajnosti.

Više mi i ne smeta toliko ono što rade, koliko me nerviraju (vređaju) objašnjenja koja smišljaju...

Странице пасоша остале чисте као и војна књижица.
 
Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица" јер не дозвољавам злоупотребу деце у политичке сврхе

Министар за рад, борачка и социјална питања Зоран Ђорђевић изјавио је да је он лично одлучио да не буде омогућено Драгану Ђиласу да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица".

Ђорђевић је навео да није желео да дозволи да Ђилас "злоупотребу децу у политичке сврхе", преноси Инсајдер.
.**************************************************************************************************************

ZAŠTO Djordjević nije NAVEO da je i on VOJNIK CIA-e????
Na kojoj OBUCI je bio u Americi kao i ŠuNATOvac 6 meseci?? z:)
 
наравно,овде се профи острашћено нико не осврће на могућност да Ђилас анонимно донира новац тој деци (ако му је заиста стало до њих...) а не да то искористи за политичку кампању за београдске изборе на које че се кандидовати због чега му Ђорђевић то не дозвољава...јел тако и ви дајете...да вас сви виде...?
 
Странице пасоша остале чисте као и војна књижица.

Ovo gde mi živimo je nešto nerealno. Možda grešim, ali ako pogledam politički život koji sam imao prilike svesno da ispratim (a to je negde od kraja osamdesetih prošlog veka do danas), uvek je bilo neke kočnice za ovakve nebuloze. U krajnjoj liniji, ljude je još uvek bilo sramota da te gledaju u oči i prosipaju notorne laži. Čak je i Dinkić na kraju priznao da je lagao za akcije od hiljadu evra kako bi pomogao Tadiću da pobedi. Šteta što nije bio dovoljno čovek da to uradi dok je bio na vlasti, ali u poređenju sa ovima danas...

...u tom poređenju slušamo priče o hiljadama dobrovoljnih donatora, tetkama iz Kanade, kako SNS nikada ne laže (:dash::dash::dash:) i još milion sličnih stvari. Najiskrenije, sutra neko da mi kaže kako se nalazim u paklu (onom pravom, ne metaforički rečeno), ne bih bio siguran kako to nije istina.
 
Слушај овог сендвичара,анонимно да уплати.Како може анонимно да уплати ? Ти ни у банци не можеш некоме да уплатиш паре на рачун ако не наведеш име уплатиоца.
Поред тога ова вест је доспела до јавности тек када министар,користећи "своје право" да ускрати помоћ болесној деци,није дозволио уплату,иначе би све прошло без икакве помпе.
 
Слушај овог сендвичара,анонимно да уплати.Како може анонимно да уплати ? Ти ни у банци не можеш некоме да уплатиш паре на рачун ако не наведеш име уплатиоца.
Поред тога ова вест је доспела до јавности тек када министар,користећи "своје право" да ускрати помоћ болесној деци,није дозволио уплату,иначе би све прошло без икакве помпе.

ма јесте,страшан је проблем навести неко друго име...на пример наведеш да је уплатилац заправо Пера Перић...јел теби непознат израз *да вам десна рука не зна шта ради лева*?...сендвичару
 
ма јесте,страшан је проблем навести неко друго име...на пример наведеш да је уплатилац заправо Пера Перић...јел теби непознат израз *да вам десна рука не зна шта ради лева*?...сендвичару

Dragan Đilas da navede neko drugo ime kad uplaćuje novac? Neko čiji izgled svi znaju? Jesi li ti pri sebi? Jedino da mu ukradu ličnu kartu kao Vučićevom bratu, pa onda sa tom ličnom kartom da podižu pare sa njegovog računa :lol:
 
Dragan Đilas da navede neko drugo ime kad uplaćuje novac? Neko čiji izgled svi znaju? Jesi li ti pri sebi? Jedino da mu ukradu ličnu kartu kao Vučićevom bratu, pa onda sa tom ličnom kartom da podižu pare sa njegovog računa :lol:

јесте,у банкама и поштама су познати по томе да траже идентификацију кад им дајеш новац и уплаћујеш нешто....не може ништа да им промакне...иначе сумњам да Ђилас лично плаћа сопствене рачуне и чека по редовима у пошти...
 
ма јесте,страшан је проблем навести неко друго име...на пример наведеш да је уплатилац заправо Пера Перић...јел теби непознат израз *да вам десна рука не зна шта ради лева*?...сендвичару

Значи да би неко некоме помогао треба да лаже и да се лажно представља ? Тако Ви сендвичари замишљате правну државу.
Поред тога као уплатилац је стајало име фирме а не име Ђиласа.
 
јесте,у банкама и поштама су познати по томе да траже идентификацију кад им дајеш новац и уплаћујеш нешто....не може ништа да им промакне...иначе сумњам да Ђилас лично плаћа сопствене рачуне и чека по редовима у пошти...

Naravno da traže identifikaciju, saberi se malo. Jer je ovo što sada pričaš prilično suludo...
 

Back
Top