Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 148

Tema: Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Podrazumevano Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац

Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица" јер не дозвољавам злоупотребу деце у политичке сврхе

Министар за рад, борачка и социјална питања Зоран Ђорђевић изјавио је да је он лично одлучио да не буде омогућено Драгану Ђиласу да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица".

Ђорђевић је навео да није желео да дозволи да Ђилас "злоупотребу децу у политичке сврхе", преноси Инсајдер.

На питање да ли сматра да је он злоупотребио Министарство на чијем је челу у политичке сврхе јер није дозволио донацију, Ђорђевић је навео да је то његово право и да Ђилас, ако жели, донацију може да уплати анонимно.

"Када би неки криминалац или тајкун уплатио новац, ви бисте ме одмах напали због тога", одговорио је Ђорђевић.

Тим Драгана Ђиласа из компаније "Мултицомгроуп" обратио се Установи за децу и младе "Сремчица", у којој бораве деца са сметњама у развоју, да би им у сусрет новогодишњим празницима донирали 280.000 динара које је Ђилас добио након суђења с медијима.

Међутим, након две недеље чекања, 12. децембра Установа која до сада није одбијала донације "Мултицомгроупу" је доставила негативан одговор.

В.д. директора те установе Сандра Перић је у електронској поруци коју је послала Ђиласовом тиму навела да за новац који Ђилас жели да уплати установи где бораве малишани ометени у развоју нису добили одобрење Министарства за рад и социјална питања.

(Инсајдер-Н1)

http://www.nspm.rs/hronika/zoran-djo...-sremcica.html

Одакле министру право да некоме забрањује да донира новац,који је (барем у овом случају) легално стекао ?
    Колико је јадна ова напредњачка багра,битније им је да неко случајно не добије неки политичке поен од тога да се помогне болесној деци.
    А када његов газда обилази школе по Србији и спашава децу из сметова то није злоупотреба.
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Podrazumevano Re: Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац

u pravu je ministar. drzava pripada njemu i vladajucoj stranci.

- - - - - - - - - -

najjaca fora sto ovaj donira svoju lovu, dok se ovi reklamiraju donirajuci narodne pare. Diktatura naroda.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Podrazumevano Re: Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац

Nešto mi se javlja kako ni u ludilu ne bi odbio javnu donaciju Vučića ili nekog njegovog drugara...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Domaćin Black_star (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    153

ovaj sebe zove `ja`...
    zapisite mu ipak ime i prezime. koliko god se cinio anonimnim clankom pantljicare cijoj glavi svi znaju ime, bice interesantno cuti ga na sudu zajedno s pomenutom.
    http://www.youtube.com/watch?v=bLPbKOj5UIU

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7522

E, ако је шофер одлучио, онда, нема шале...
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Elita marsijaner (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    418

dobre bre

ko je pa ovaj

koje kvalifikacije ima

koje skole ima

tj regularno zavrsio

osim sto je nju vozaaaaa

Domaćin Vlad88 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Kakvo smece od covjeka

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7522

Ime:  Zoran-Djordjevic.jpg
Pregleda: 236
Veličina:  43,7 KB

Са стране на кеца, горе литар уља...
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Nešto mi se javlja kako ni u ludilu ne bi odbio javnu donaciju Vučića ili nekog njegovog drugara...
    А када је 7 000 добрих грађана донирало СНС-у по 40 000 динара,онда није било проблема.Ту ништа сумњиво није било нити је било икакве злоупотребе.Још је Вучић то лепо објаснио,седе њих двоје а трећи има 500 евра.Па онда он узме те паре и подели овима да они уплате...Генијално...

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2321

Ovoliko bahacenje i sprovodjenje vlasti nad zdravim razumom moze da se zavrsi samo na jedan nacin - potpunom katastrofom.

Mozda cemo da sacekamo, ali rezultat je izvestan.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Сталкер Pogledaj poruku
    А када је 7 000 добрих грађана донирало СНС-у по 40 000 динара,онда није било проблема.Ту ништа сумњиво није било нити је било икакве злоупотребе.Још је Вучић то лепо објаснио,седе њих двоје а трећи има 500 евра.Па онда он узме те паре и подели овима да они уплате...Генијално...
    I to i ovo ne smem da komentarisem kako bih hteo, da navedem sta sam uzivo rekao... kaznjivo je.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Genijalno gotovo kao tridesetak odlazaka do Kanade radi prenošenja po 10.000 evra (ili možda kanadskih dolara?) preko granice kako bi se kupio stan. A magija u svemu tome je što su stranice pasoša ostale čiste, dakle cela operacija je izvedena perfektno i u najvećoj tajnosti.

Više mi i ne smeta toliko ono što rade, koliko me nerviraju (vređaju) objašnjenja koja smišljaju...

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Genijalno gotovo kao tridesetak odlazaka do Kanade radi prenošenja po 10.000 evra (ili možda kanadskih dolara?) preko granice kako bi se kupio stan. A magija u svemu tome je što su stranice pasoša ostale čiste, dakle cela operacija je izvedena perfektno i u najvećoj tajnosti.

Više mi i ne smeta toliko ono što rade, koliko me nerviraju (vređaju) objašnjenja koja smišljaju...
    Странице пасоша остале чисте као и војна књижица.

Elita Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    571

Зоран Ђорђевић: Ја сам одлучио да Ђиласу онемогућим да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица" јер не дозвољавам злоупотребу деце у политичке сврхе

Министар за рад, борачка и социјална питања Зоран Ђорђевић изјавио је да је он лично одлучио да не буде омогућено Драгану Ђиласу да донира новац добијен у судском поступку Установи за децу и младе "Сремчица".

Ђорђевић је навео да није желео да дозволи да Ђилас "злоупотребу децу у политичке сврхе", преноси Инсајдер.
    .************************************************* ************************************************** ***********
    ZAŠTO Djordjević nije NAVEO da je i on VOJNIK CIA-e????
    Na kojoj OBUCI je bio u Americi kao i ŠuNATOvac 6 meseci??
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8634

ПОСТАО ЈЕ ..НЕКО МУДО...

Ништа необично за реални живот, али и за виртуелни...
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    278

наравно,овде се профи острашћено нико не осврће на могућност да Ђилас анонимно донира новац тој деци (ако му је заиста стало до њих...) а не да то искористи за политичку кампању за београдске изборе на које че се кандидовати због чега му Ђорђевић то не дозвољава...јел тако и ви дајете...да вас сви виде...?
    једина борба коју водимо је борба на духовном плану..све остало су само последице....у тој борби једини Пут до победе јесте Господ Исус Христос!

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

jel je vucic pomerio i papiric sa puta da to niko ne vidi. to ti je kad pustis raju da vodi drzavu. U dobra stara vremena raja se pitala samo za vreme.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Странице пасоша остале чисте као и војна књижица.
    Ovo gde mi živimo je nešto nerealno. Možda grešim, ali ako pogledam politički život koji sam imao prilike svesno da ispratim (a to je negde od kraja osamdesetih prošlog veka do danas), uvek je bilo neke kočnice za ovakve nebuloze. U krajnjoj liniji, ljude je još uvek bilo sramota da te gledaju u oči i prosipaju notorne laži. Čak je i Dinkić na kraju priznao da je lagao za akcije od hiljadu evra kako bi pomogao Tadiću da pobedi. Šteta što nije bio dovoljno čovek da to uradi dok je bio na vlasti, ali u poređenju sa ovima danas...

...u tom poređenju slušamo priče o hiljadama dobrovoljnih donatora, tetkama iz Kanade, kako SNS nikada ne laže () i još milion sličnih stvari. Najiskrenije, sutra neko da mi kaže kako se nalazim u paklu (onom pravom, ne metaforički rečeno), ne bih bio siguran kako to nije istina.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Citat Original postavio Андроник Комнин Pogledaj poruku
    Ime:  Zoran-Djordjevic.jpg
Pregleda: 236
Veličina:  43,7 KB

Са стране на кеца, горе литар уља...
    Да се лакше увуче у буљу

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Да се лакше увуче у буљу

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Слушај овог сендвичара,анонимно да уплати.Како може анонимно да уплати ? Ти ни у банци не можеш некоме да уплатиш паре на рачун ако не наведеш име уплатиоца.
    Поред тога ова вест је доспела до јавности тек када министар,користећи "своје право" да ускрати помоћ болесној деци,није дозволио уплату,иначе би све прошло без икакве помпе.

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    278

Слушај овог сендвичара,анонимно да уплати.Како може анонимно да уплати ? Ти ни у банци не можеш некоме да уплатиш паре на рачун ако не наведеш име уплатиоца.
    Поред тога ова вест је доспела до јавности тек када министар,користећи "своје право" да ускрати помоћ болесној деци,није дозволио уплату,иначе би све прошло без икакве помпе.
    ма јесте,страшан је проблем навести неко друго име...на пример наведеш да је уплатилац заправо Пера Перић...јел теби непознат израз *да вам десна рука не зна шта ради лева*?...сендвичару
    једина борба коју водимо је борба на духовном плану..све остало су само последице....у тој борби једини Пут до победе јесте Господ Исус Христос!

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Citat Original postavio jeremijabg Pogledaj poruku
    ма јесте,страшан је проблем навести неко друго име...на пример наведеш да је уплатилац заправо Пера Перић...јел теби непознат израз *да вам десна рука не зна шта ради лева*?...сендвичару
    Dragan Đilas da navede neko drugo ime kad uplaćuje novac? Neko čiji izgled svi znaju? Jesi li ti pri sebi? Jedino da mu ukradu ličnu kartu kao Vučićevom bratu, pa onda sa tom ličnom kartom da podižu pare sa njegovog računa

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    278

Dragan Đilas da navede neko drugo ime kad uplaćuje novac? Neko čiji izgled svi znaju? Jesi li ti pri sebi? Jedino da mu ukradu ličnu kartu kao Vučićevom bratu, pa onda sa tom ličnom kartom da podižu pare sa njegovog računa
    јесте,у банкама и поштама су познати по томе да траже идентификацију кад им дајеш новац и уплаћујеш нешто....не може ништа да им промакне...иначе сумњам да Ђилас лично плаћа сопствене рачуне и чека по редовима у пошти...

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Значи да би неко некоме помогао треба да лаже и да се лажно представља ? Тако Ви сендвичари замишљате правну државу.
    Поред тога као уплатилац је стајало име фирме а не име Ђиласа.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

јесте,у банкама и поштама су познати по томе да траже идентификацију кад им дајеш новац и уплаћујеш нешто....не може ништа да им промакне...иначе сумњам да Ђилас лично плаћа сопствене рачуне и чека по редовима у пошти...
    Naravno da traže identifikaciju, saberi se malo. Jer je ovo što sada pričaš prilično suludo...

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 20.03.2013., 22:30
  2. Дачић: Исти сам Зоран Ђинђић
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 212
    Poslednja poruka: 12.03.2013., 14:57
  3. Odgovora: 246
    Poslednja poruka: 21.05.2012., 18:00