Videoteka

момоа

Legenda
Poruka
71.542
Studiram u Novom Sadu, a trenutno tamo nemam ni internet ni tv, samo dvd, pa sam prinudjen da odem u videoteku i uzmem neki film. Da li neko od vas posecuje gore navedenu i kakav je izbor filmova tamo?
 
Tek kad je posedujes onda shvatis da bas i nije luksuz.

Jeste, luksuz je. To znači da možeš sebi da dozvoliš da živiš izvan zajednice, i da ti nisu potrebni drugi ljudi. Znači, ili si nezavsno bogat (sasvim situiran), ili si genije, pa si potreban društvu i ono se tebi prilagođava. Obični moraju da budu, tj. da postanu socijalno prilagodljivi - pitanje opstanka.
 
Jeste, luksuz je. To znači da možeš sebi da dozvoliš da živiš izvan zajednice, i da ti nisu potrebni drugi ljudi. Znači, ili si nezavsno bogat (sasvim situiran), ili si genije, pa si potreban društvu i ono se tebi prilagođava. Obični moraju da budu, tj. da postanu socijalno prilagodljivi - pitanje opstanka.

Ponekad i pozelim da porazgovaram sa nekom osobom, ali mislim da cu je smoriti pa odustanem. Tako da nije bas uvek slucaj da mi ljudi nisu potrebni, nekad su i te kako potrebni, ali volim da ih doziram jer mi brzo dosade kad sam dugo sa njima.
 
Nigde verovatno, ali ponekad je dobro da ljudi primete kad krenu da smaraju.
Nemam pojma, verovatno, zavisi ko su sagovornici... Ako je u pitanju porodica, ili neki odnos u kom mora da se komunicira (neophodna primopredaja informacija zarad zajedničkog dobra), onda su i ćutolozi smarači.
Neću više da ti spamujem temu, izvini!
 

Back
Top