Koji su vaši motivi da izlazite na izbore?

Koji je vaš motiv da glasate?

  • Zbog budućnosti Srbije

  • Zbog mog radnog mesta na mufte

  • Zbog Srbije i radnog mesta

  • Ja sam kladioničar pa volim da se kockam

  • Glasam ovog da zejebem onog

  • Ja sam u onih 50% što ne izlazi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
demo.jpg
 
Ах Коба, био си геније, кад су те сахрањивали нису могли неподеран шињел да ти нађу. Синовима данас лупежи остављају милионе покрадених пара, а твој син је био у рату као обичан војник, поручник. Ниси хтео ни да га размениш за грнерала Паулуса, где обичног војника за генерала.
Али мало си их побио, мало.

- - - - - - - - - -

Иначе народни мотив, кило шећера, пола леба за добар сендвич и то је то..
 
Svedoci smo konstantnog trenda da 50% populacije - ne glasa
One rejtinge na socijalnim uzorcima rade isključivo unutar druge polovine er Bože moj ni u jednoj anketi nisu nabasali na ANTIGLASAČE?

Koji je vaš motiv da glasate?

Mada mislim sve najgore o narodu koji pravi jugoslavije i čuči pred germanima ipak gajim nadu da će se stoka opametiti. Zato glasam.
 
Svedoci smo konstantnog trenda da 50% populacije - ne glasa
One rejtinge na socijalnim uzorcima rade isključivo unutar druge polovine er Bože moj ni u jednoj anketi nisu nabasali na ANTIGLASAČE?

Koji je vaš motiv da glasate?
nedostaju opcije:
da izađem među svet i obučem belu košlju ili našminkam se
da mi ne skinu dnevnicu s plate
da vidim ko ,,sedi na kutijama,,
da nacrtam penis na glasačkom listiću pa fotkam za fb
 
Svedoci smo konstantnog trenda da 50% populacije - ne glasa
One rejtinge na socijalnim uzorcima rade isključivo unutar druge polovine er Bože moj ni u jednoj anketi nisu nabasali na ANTIGLASAČE?

Koji je vaš motiv da glasate?

Izlazim na glasanje makar da poništim listić, da neko ne glasa umesto mene. Sa ovakvom izlaznošću na izbore ova vlast će trajati u nedogled, svi sa kojima sam pričao nisu glasali za sadašnju vlast, a oni osvojili apsolutnu većinu tu nešto ne štima ili nisu glasali ili ih je sramota da priznaju. Petog Oktobra je Sloba skinut samo zbog velike izlaznosti, nezadovoljnog naroda a i onda je bilo tesno.
 
Кад сам у прилици ја увек гласам.
Увек против Власти.

Они што не гласају могу само да маштају ,сањају о томе како ће 80% пучине грдне да их прати у томе како би се све прогласило нелегитимним.

Свака Власт увек проналази начин како би нагрувала 50 + 1.

Једини излаз,једини спас је масован излазак.
Педантан излазак без бетмена,чича глиша и осталих глупости.
 
ne cepam cipele

svi su isti , zato sto nije najvazniji sam vrh, nego oni malo ispod , koji promene stranku i ostaju na svojim polozajima

imamo mi solidne zakone

ali cemu kad sudstvo sudi po rupama u njima

kad svaki u lancu vladanja vlada isto , bilo koja da je stranka na vlasti

menjaju se ljudi a sistem ostaje , samo sto svako zaposljava svoju rodbinu


kad pocnu da se kaznjavaju prosli lopovi , mozda cu poceti da izlazim

- - - - - - - - - -

skoro jedan brani bivsu opstisku vlast , ds , dali njegovoj porodici preko 100 hilj din , onako bez veze , prijatelj mu sin

napada sadasnji sns , * nisu mi dali nista* - kazem mu , * sto da ti daju , sad oni daju svojim prijateljima*

- - - - - - - - - -

svasta se radi , svako zna za svoju opstinu

i o cemu da pricamo , samo se promene po redu za kradju , stranke su samo pokrice

- - - - - - - - - -

i sta da ,ajd dveri osvoje 100 posto

posto nemaju svoj kadar po opstinama primili bi preletace , obicn su to najgori

i oni bi zauzeli pozicije

ne vidim neko svetlo na kraju tunela
 
Da zaposlim sina.

И кад га запослиш..шта ће да буде од њега у некој тамо,светлијој будућности која се неумитно примиче?

Да ли је боље истрпети почетну патњу па бити Светао или сада продати душу Ђаволу како би се стидео цео свој живот?
 
Glasam uvek jer smatram da je to odgovorno ponasanje.
Drzava ce svejedno da stampa listic za mene (i time pravi troskove). Kad je vec tako, neka se biracki odbor pomuci da zaradi dnevnicu.

Drugi vrlo bitan razlog je sistem glasanja tokom 90tih. Vlast je dobacivala glasove ako joj negde treba - sto moze da se uradi samo sa listicima onih koji nisu izasli. Ako svi glasamo - to se nece dogoditi.
 
И кад га запослиш..шта ће да буде од њега у некој тамо,светлијој будућности која се неумитно примиче?

Да ли је боље истрпети почетну патњу па бити Светао или сада продати душу Ђаволу како би се стидео цео свој живот?

Ko mi zaposli sina taj mi je rodjeni od brata! Sta ce biti od njega? Pa nece morati da se potuca po svetu,Kakav sam ja otac da mi sin jedinac mora da ide u Kanadu?Bice mi blizu,nikako zajednica.Pomoci cu mu kao sto je meni moj otac,a taj je bio spreman i zivot da da za porodicu narocito decu,
 

Back
Top