Gde kupiti mađarskog pulija?

Mora

Početnik
Poruka
33
Zanima me da li postoje pristojne odgajivačnice mađarskog pulija (ovčarski pas sa dredovima) u Srbiji i koju biste mi preporučili? Nije važna boja. Bilo bi dobro da sada imaju štence na prodaju.
Molim vas da upišete naziv odgajivačnice, mesto i kontakt.
Hvala
 
Ako nemaš stado ovaca,nemoj ni pod razno da kupuješ pulina-nije za kućnog psa!Za stan ni slučajno! ! !
Dvorište mu bude malo i šizne već u drugoj godini života.Poznato kinolozima.
Bez prostranstva i ovaca taj pas boluje opasno!
Inače je ,najverovatnije ,najinteligentniji pas na planeti!
 
E da mi nisi rekao da Googlam, ne bih znala. Baš ti hvala. Kinološki savez na sajtu drži nepostojeće odgajivačnice, a po tim oglasima po netu prodaju svašta, samo da se otarase. Pas nije za mene, nego za jednog starijeg čoveka i pokušavam da mu pomognem da nađe. Ja sam našla samo jednu odgajivačnicu u Srbiji, ali ne uspevam nikako da stupim u kontakt s njima, možda ni oni ne postoje više.

- - - - - - - - - -

sa dredovima : ))

Pa kad ga ljudi mešaju sa vojvođanskim pulinom, moram da opišem. :D

- - - - - - - - - -


Gledala sam i tu, hvala. Svako kog sam pitala je već prodao štence, a ostali ne odgovaraju. A i kao što rekoh, više bih volela da je neki legalni odgajivač u pitanju. :)
 
Ako nemaš stado ovaca,nemoj ni pod razno da kupuješ pulina-nije za kućnog psa!Za stan ni slučajno! ! !
Dvorište mu bude malo i šizne već u drugoj godini života.Poznato kinolozima.
Bez prostranstva i ovaca taj pas boluje opasno!
Inače je ,najverovatnije ,najinteligentniji pas na planeti!
Pozdrav. :) Pas nije za mene, već za starijeg čoveka koji živi na selu i ima dvorište (sad za ovce ne znam). Imao je već pulija koji je uginuo nedavno, čovek je slomljen. :( Znam da su prepametni i predivni.
 

Back
Top