Šta bi ovo moglo biti?

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Pozdrav..

Sanjam već par dana uzastupno svoju sahranu. Mala grupa ljudi: porodica, par prijatelja
stariji sveštenik čita posmrtno opelo, nikoga nije uplakan ali može se reći da su pomalo utučeni. I tako svaki dan počelo je
prošle nedelje u sredu. Uvek isti ljudi, atmosfera, sveštenik. I osoba koju ne poznajem sa kapuljačom spušteno toliko
da je ne mogu videti lice ali ne neki sablasni ogrtač već običan veći duks sa kapuljačom.
Nisam se obratio psihijatru, znate već praznici, itd. Svi su na odmoru a čekanje na pregled nakon zakazivanje može da potraje do mesec dana
pa razmišljam ako mogu nekako da izbegnem to. Za mesec dana me možda prođe samo od sebe ali šta bih mogao trenutno da uradim. Ti
snovi mi izazivaju crne misli i bacaju u depresiju. Ne želim da umrem sa saznanjem da ništa u životu naročito nisam učinio. (bilo kome pomogao, bio društveno koristan...)
 
Opa, braco !
Pa, to kod tebe stvarno zajebano.
Koliko li se tu žita pojede za nedelju dana !?
Mogu ti reći da je i meni ovaj sa kapuljačom takođe sumnjiv....

Pedantno prati razvoj situacije,
moguće da je ubačeni provokator !?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav..

Sanjam već par dana uzastupno svoju sahranu. Mala grupa ljudi: porodica, par prijatelja
stariji sveštenik čita posmrtno opelo, nikoga nije uplakan ali može se reći da su pomalo utučeni. I tako svaki dan počelo je
prošle nedelje u sredu. Uvek isti ljudi, atmosfera, sveštenik. I osoba koju ne poznajem sa kapuljačom spušteno toliko
da je ne mogu videti lice ali ne neki sablasni ogrtač već običan veći duks sa kapuljačom.
Nisam se obratio psihijatru, znate već praznici, itd. Svi su na odmoru a čekanje na pregled nakon zakazivanje može da potraje do mesec dana
pa razmišljam ako mogu nekako da izbegnem to. Za mesec dana me možda prođe samo od sebe ali šta bih mogao trenutno da uradim. Ti
snovi mi izazivaju crne misli i bacaju u depresiju. Ne želim da umrem sa saznanjem da ništa u životu naročito nisam učinio. (bilo kome pomogao, bio društveno koristan...)

Opterecen s s necim i mozda za sada ne mozes da resis taj problem.Pa to dolazi do raznih misli i cak i sna.Znam da je tesko,ali probaj da sto manje razmisljas o tom snu,vec probaj da resis taj problem sto imas.Polako sve u svoje vreme.Reci ces mi lako je to reci,ali to je jedini izlaz.Nudi cvrst i istraj.Ne kazu dzabe da je jutro uvek pametnije od noci.Probaj druzi se vise i budi medju ljudima i to ce te odvesti od tvoje podsvesti.Zelim ti sve najbolje.
 
Opterecen s s necim i mozda za sada ne mozes da resis taj problem.Pa to dolazi do raznih misli i cak i sna.Znam da je tesko,ali probaj da sto manje razmisljas o tom snu,vec probaj da resis taj problem sto imas.Polako sve u svoje vreme.Reci ces mi lako je to reci,ali to je jedini izlaz.Nudi cvrst i istraj.Ne kazu dzabe da je jutro uvek pametnije od noci.Probaj druzi se vise i budi medju ljudima i to ce te odvesti od tvoje podsvesti.Zelim ti sve najbolje.

Kako može da reši problem kada ga još nije detektovao ?
 
Ja da obracam paznju na snove a moji su gori duplo vise (tu imas svaku vrstu horor filmova do sf filmova drame ma sve...) odavno bih zavrsio u ludnici...
Ne obracaj paznju suprostavi se snovima i gledaj kroz njih kao da si u nekom filmu i probaj da ih kontrolises...
 
Opasnost!!imao si napad panike!!Opsesivno-kompulzivni poremećaj!!hitno da se obratis najblizem psihijatru za odgovarajucu adekvatnu terapiju!!!!!vi ostali sram vas bilo!!takve sale mogu biti pogubne!!!net ima ogroman uticaj na ovakve slucaje!!
 
Pozdrav..

Sanjam već par dana uzastupno svoju sahranu. Mala grupa ljudi: porodica, par prijatelja
stariji sveštenik čita posmrtno opelo, nikoga nije uplakan ali može se reći da su pomalo utučeni. I tako svaki dan počelo je
prošle nedelje u sredu. Uvek isti ljudi, atmosfera, sveštenik. I osoba koju ne poznajem sa kapuljačom spušteno toliko
da je ne mogu videti lice ali ne neki sablasni ogrtač već običan veći duks sa kapuljačom.
Nisam se obratio psihijatru, znate već praznici, itd. Svi su na odmoru a čekanje na pregled nakon zakazivanje može da potraje do mesec dana
pa razmišljam ako mogu nekako da izbegnem to. Za mesec dana me možda prođe samo od sebe ali šta bih mogao trenutno da uradim. Ti
snovi mi izazivaju crne misli i bacaju u depresiju. Ne želim da umrem sa saznanjem da ništa u životu naročito nisam učinio. (bilo kome pomogao, bio društveno koristan...)

Verujes da te rodbina i prijatelji ne cene dovoljno. Ti si covek pod kapuljacom.
 
Nije sve u sisama. ;)
Apropo sna, ne sekiraj se.
Bas zato sto toliko mislis na odredjeni san, on ti se opet dogadja.
I ja bih se slozila da imas neki problem koji treba da resis, a nikako da ga resis.
Ne plasi se coveka sa kapuljacom.

Kako to misliš da nije sve u sisama? Pa šta imamo drugo od života ybt...
Nema sisa-nema nam života!z:cry:z;)

A što se tiče onog u kapuljači-to si podsvesni ti (tvoj Ego!) i tom ne bi voleo da vidiš lice iskrivljeno od sto krivica i kajanja...z:mrgreen:
Inače u pravu su za nerešen problem-sahrana koju sanjaš je sahrana tog problema...
Legalizuj taj objekat ili reši s članom porodice ili familije šta to već imaš...Ili šta te već ,poduže,muči...

I svaka čas i tebi Linejna i Jelemisi na zapažanju...Dobro kapirate,skoro pa psiholozi...z;)

- - - - - - - - - -

I di si Bruzli -stručno mišljenje na sridu!
Simboliku frojdovsku moliću lepo!
(Samo nemoj molim te da o kastrativnom strahu zbog erektivne disfunkcije-akoboga znaš-sad je to najmodernije!:hahaha::mrgreen:)
 
Nije sve u sisama. ;)
Apropo sna, ne sekiraj se.
Bas zato sto toliko mislis na odredjeni san, on ti se opet dogadja.
I ja bih se slozila da imas neki problem koji treba da resis, a nikako da ga resis.
Ne plasi se coveka sa kapuljacom.

Ne plasi se toga sa kapuljacom! :per:

dwng05R.jpg
 
Pozdrav..

Sanjam već par dana uzastupno svoju sahranu. Mala grupa ljudi: porodica, par prijatelja
stariji sveštenik čita posmrtno opelo, nikoga nije uplakan ali može se reći da su pomalo utučeni. I tako svaki dan počelo je
prošle nedelje u sredu. Uvek isti ljudi, atmosfera, sveštenik. I osoba koju ne poznajem sa kapuljačom spušteno toliko
da je ne mogu videti lice ali ne neki sablasni ogrtač već običan veći duks sa kapuljačom.
Nisam se obratio psihijatru, znate već praznici, itd. Svi su na odmoru a čekanje na pregled nakon zakazivanje može da potraje do mesec dana
pa razmišljam ako mogu nekako da izbegnem to. Za mesec dana me možda prođe samo od sebe ali šta bih mogao trenutno da uradim. Ti
snovi mi izazivaju crne misli i bacaju u depresiju. Ne želim da umrem sa saznanjem da ništa u životu naročito nisam učinio. (bilo kome pomogao, bio društveno koristan...)

šta smeta? obično tako ljudi umru, samo tripuju da su zadužili nekim velikim delima familiju i čovečanstvo..i da svet nakon njihovog pokopa više neće biti isti z:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ne plasi se toga sa kapuljacom! :per:

dwng05R.jpg

blajbi reci dečku onu čuvenu: samo neka ide po redu! /ako imaš petlje/ :rotf:
 

Back
Top