Вучић подноси рапорт ..."Младић ме поздравио , Путин ме воли!"

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Из рапорта издвајам занимљивости Младић ме поздравиo , Путин ме воли!

Mladić me je pozdravio iz Haga

Vučić je rekao kako mu je ministarka pravde Nela Kuburović nakon posete Ratka Mladića u Hagu, prenela pozdrave od generala.

"Pitao sam je kako je zdravstveno stanje Mladića, rekla mi je da ne izgleda dobro", rekao je predsednik. z:shock:

и то је све ..зар не мислиш да си могао још неки додатни коментар да оставиш Вучићу ?

на пример да обавестиш јавност о Младићевом тешком здравственом стању или да једноставно признаш да си небитан и даље , да твој глас и да га подигнеш не значи ништа ..исто као и да ниси рекао ништа ..можда је онда и добро што ниси ништа ни рекао ..

следеће


"Ja sam rekao narodu - idemo u Evropsku uniju, i sve reforme ćemo morati da ubrzamo, ali sam takođe rekao narodu da ne postoje razlozi zbog čega bismo morali da uvedemo sankcije Rusiji", rekao je predsednik.

Putin mi je rekao - svaka čast!

Vučić se prisetio posete ruskog predsednika 2014. godine, rekavši da mu je Putin tada čestitao što je imao petlju da pokrene reforme.
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...zborima-sta-nas-ocekuje-u-predstojecoj-godini

Зашто се , бре ,човече шлепаш за председника Путина .Мене је просто срамота председника Путина ..ви само трпате човеку речи у уста , која је или рекао или није

ово прелази сваки види лепог понашања .не знам само како тебе није срамота .свашта питам:zroll:

то је све што сам одабрала .

- - - - - - - - - -

Вучић је почео да личи на Тадића ..чак и физички
 
maxresdefault.jpg
 
Личи ми много у последње време на Тадића .знамо како је он прошао .

- - - - - - - - - -

Како је ово јадно и жалосно .како га није срамота ?

Користи тако болесног Младића за промоцију .у циљу да се покаже како га и Младић подржава ..да би му постотак поверења грађана скочио ..

Путину ставља реч у уста ..сасвим је јасно да човек измишља ..

мени је то МИЗЕРНО И ЈАДНО !

да не говорим да ми вређа интелигенцију
 

Back
Top