gliste

spar

Primećen član
Poruka
858
primetio sam u izmetu macka bele crvice macak je uskopljen i u ovih 10 godina nikad nije izasao napolje stalno je u kuci, sta da mu dam
 
Kupi tabletu protiv crevnh parazita u bilo kom Pet sopu. Koliko ces tablete dati, zavisi koliko macak ima kila. Ja mom umuljam u sos i on pojede. Nema veze sto macak ne izlazi, unosimo mi na cipelama svasta, jos ako imas cvece u kuci i zemlju po kojoj ceprka, moze da navuce gliste...
 
Kupi tabletu protiv crevnh parazita u bilo kom Pet sopu. Koliko ces tablete dati, zavisi koliko macak ima kila. Ja mom umuljam u sos i on pojede. Nema veze sto macak ne izlazi, unosimo mi na cipelama svasta, jos ako imas cvece u kuci i zemlju po kojoj ceprka, moze da navuce gliste...

ima 10kg probao sam da mu pomesam sa hranom nece da je jede gladuje ali je obilazi,probao onako da mu dam ali lezi vraze ne sto mene i zenu ograbe nego me krvnicki ujede tacno zna da mu dajemo nesto sto on nece nema toga ko ce ga zadrzati u rukama jeste tezak a kad ti kazem da sobu u sirini od 4m preskoci iz dvaout da se popne na prozor onda shvatas koliki je monstrum
 
Odnesi ga kod veterinara neka mu on da (imaju neku dugacku pincetu za tu namenu, samo su gurne u grlo nema sanse da ispljune).

Ako se vide crvi, moras ga ocistiti i to pod hitno.
 
Odnesi ga kod veterinara neka mu on da (imaju neku dugacku pincetu za tu namenu, samo su gurne u grlo nema sanse da ispljune).

Ako se vide crvi, moras ga ocistiti i to pod hitno.

ali ni dvoje ga ne mogu drzati samo mozda pod anestezijom, grebe i ujeda a kad ga spustis na pod nema umiljatijeg, veterinaru samo oci sto nije iskopao ngrdio mu lice pa ovaj nece ni na ulici da ga sretne
 

Back
Top