ДОСИЈЕ СНОУДЕН

Poruka
19.134
Управо малопре је завршено емитовање документарца о Едварду Сноудену, на РТС2.
Утисци?
Ја сам доста знао и пратио, али опет сам сазнао по нешто ново.
Шта мислите о свему томе, изволите се изјаснити.
 
Rubiks-Cube-solved-204x240.jpg
 
Biće valjda neka repriza. Video sam i opet zaboravio.
Sećam se da se baš uplašio jednog trenutka. Posumnjao je da ce ga Rusi vratiti amerima.

Mislim da je mali pozitivan lik.
Мене је највише шокирало онолико лагање највиших функционера власти у САД. Јасно је да су лажови, али је шокантно јасно колико су криминализовали спровођење власти. Апсолутна диктарура, потпуно је јасно.
Јер, убиства наређује директно председник САД...
 
Мене је највише шокирало онолико лагање највиших функционера власти у САД. Јасно је да су лажови, али је шокантно јасно колико су криминализовали спровођење власти. Апсолутна диктарура, потпуно је јасно.
Јер, убиства наређује директно председник САД...

Predociće Rusi sve to američkim poreskim obveznicima.
Samo da probiju medijsku blokadu diktatorskog režima.
 
Valjda je Snouden i to razotkrio?
Мораш сам да погледаш, не могу ја да ти препричам...
Осим, ако те не занима, и мало ти досадно...z:lol:

- - - - - - - - - -

Predociće Rusi sve to američkim poreskim obveznicima.
Samo da probiju medijsku blokadu diktatorskog režima.
Челам да чујем ове наше американофила, да видим како ће сад да бране "хоум оф фри"...z:mrgreen:
 
Мораш сам да погледаш, не могу ја да ти препричам...
Осим, ако те не занима, и мало ти досадно...z:lol:

- - - - - - - - - -


Челам да чујем ове наше американофила, да видим како ће сад да бране "хоум оф фри"...z:mrgreen:

Sloboda je sirok pojam. :mrgreen:
 
Мораш сам да погледаш, не могу ја да ти препричам...
Осим, ако те не занима, и мало ти досадно...z:lol:

- - - - - - - - - -


Челам да чујем ове наше американофила, да видим како ће сад да бране "хоум оф фри"...z:mrgreen:

Koliko sam razumeo prekršio je radnu disciplinu.
To je kao da sam ja preko veze u onoj državnoj firmi počeo da izigravam poštenje pa da iznosim ko koliko knjiži platu preko državne grbine.
Ja sam za razliku od Snoudena kada sam video da smrdi - napustio.
I sad evo deseta godina imam višak slobodnog životnog vremena
Imaš neki bolji film?

- - - - - - - - - -

Poštena kurfa...
 
Тамо, у САД, уопште није; напротив, веома је сужен, лепо се види на филму...z:mrgreen:

- - - - - - - - - -


Сисо...z:mrgreen:

što sisa? PATRIOTA nisam teo da pljačkaju Srbiju preko mog potpisa... ume i on da se potpiše...

- - - - - - - - - -

Pa Pamela ga je posecivala u ambasadi zato i kazem...

Karla će da glumi Pamelu a ja ću Snoudena kako me ona posećuje
 
Ah ali pitanje je,koliko gradjani US-a zele slobodu.Po ovome za net neutrality(ignorisuci Snoudena i druge epske sage)...ne zele je bas preterano.z:mrgreen:
Е, па, онда је у реду...z:mrgreen:

- - - - - - - - - -

što sisa? PATRIOTA nisam teo da pljačkaju Srbiju preko mog potpisa... ume i on da se potpiše...
Уууу, ти си храбро и поносно- збрис'о.
Дакле, сисо...z:mrgreen:
 
Е, па, онда је у реду...z:mrgreen: :

a jel si ti ikad pročito Uslove korišćenja Windowsa propisane od Microsofta pre nego si stiso "next"?

Уууу, ти си храбро и поносно- збрис'о.
Дакле, сисо...z:mrgreen:

al su zato odmah našli selju da me zameni... ja kažem čoveku da se ne raduje preterano, da je okružen šljamom i lopinama...
a on kaže - "baš me briga samo nek mi daju moju rodjenu platu"
pitam ja njega - ok, ko te doveo?
a on razvuče kez i razrogači oči za odgovor

sad ima 10 godina radnog staža
 
Сивоњски Мудрац

a jel si ti ikad pročito Uslove korišćenja Windowsa propisane od Microsofta pre nego si stiso "next"?
Ја јесам, увек читам, али ја нисам нормалан.z:mrgreen:


al su zato odmah našli selju da me zameni... ja kažem čoveku da se ne raduje preterano, da je okružen šljamom i lopinama... a on kaže - "baš me briga samo nek mi daju platu"
sad ima 10 godina radnog staža
Одрасти, мали весељаче! /реморкеру/...z:D
 
Dok god gradjanstini US-a ne zazires u zakone o naoruzanju,mozes da im vazduh naplacujes,tako da ova cinjenica sama po sebi govori koliko ce sledeci Snouden scenario imati efekta na muricku javnost. :lol:

Isto ti je i sa korisnicima Krstarice...

moderator sa kojim se ne mirišeš pušta da te vredjaju i to je ok
medjutim ne smeš da uvrediš modeartora koji to pušta daleko bilo njegove/njene prijatelje/ice

znači cela Amerika je zajebancija
 
Ма, и то је у реду...
Док им не покупе то мало гвојза...

Gospoda na relaciji jug-jugozapad US-a bi tesko dozvolila da im neko uzme gvozdje. :lol:
Vec je bilo par strastvenih ispada po tom pitanju u tim regionima,a doslo je eto kao sbbkbb situacija.U slucaju stvarnog pokusaja oduzimanja gvozdja bi moglo da dodje do male eskalacije nasilja.z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Gospoda na relaciji jug-jugozapad US-a bi tesko dozvolila da im neko uzme gvozdje. :lol:
Vec je bilo par strastvenih ispada po tom pitanju u tim regionima,a doslo je eto kao sbbkbb situacija.U slucaju stvarnog pokusaja oduzimanja gvozdja bi moglo da dodje do ozbiljne eskalacije nasilja.z:mrgreen:
Мислиш да се ова праћења не могу искористити за лишавање наоружања Американаца?
Мало, по мало, постепено, једну по једну улицу, ноћу...
Немогуће?
 
Сивоњски Мудрац


Ја јесам, увек читам, али ја нисам нормалан.z:mrgreen:



Одрасти, мали весељаче! /реморкеру/...z:D

1) tu piše da moraš da platiš ali da ništa nije tvoje nego njihovo i oni mogu da sve povuku a pare ne vraćaju

2) mene su učili da nije lepo lagati druga do sebe i da ko krade ide u zatvor, bar u komunizmu
 
Мислиш да се ова праћења не могу искористити за лишавање наоружања Американаца?
Мало, по мало, постепено, једну по једну улицу, ноћу...
Немогуће?

Sa pitomijim delovima US-a mogu...gore pomenute regije su vec taf kuki,posto prosecni merikanac tamo gleda na pistolj/pusku kao na deo familije.:lol:
Proces na koji impliciras bi se tesko zavrsio za naseg zivota.
 

Back
Top