Dosada i usamljenost

dodju zenske bude fino al dosadi brzo i onda kad odu nakon nekog vremena opet je dosadno biti sam....
kako naci meri da se ne mora konstantno provoditi vreme sa zenskom a ni predugo da se cami sam....i je li to normalno

nađeš tako neku, koja ne voli da pusti korenje..a voli da se zaliva :lol:
ili se baciš u neko strastveno relgijsko učenje
ili nabaviš kućnog ljubimca da mu menjaš pelene i razgovaraš sa njim u deminutivu :lol:
 
balavac neki

djete kad dodjes u moje godine jedva ces cekati da budes usamljen i da ti je dosadno z:)

ja danas bila jedno sat vremena sama kuci i tako mi prijalo cudo jedno, majke mi mile, kad bi samo mjesecno imala jedan cjeli dan za sebe mislim da mi nikakve tablete u zivotu nebi trebalez:)
 
balavac neki

djete kad dodjes u moje godine jedva ces cekati da budes usamljen i da ti je dosadno z:)

ja danas bila jedno sat vremena sama kuci i tako mi prijalo cudo jedno, majke mi mile, kad bi samo mjesecno imala jedan cjeli dan za sebe mislim da mi nikakve tablete u zivotu nebi trebalez:)

vec sam ja u tvojim godinama djevojko....:zcool:

- - - - - - - - - -

To je sasvim normalno, za tinejdzere. Ne brini bice drugacije kada odrastes.

odrasti se ne mora,mora se samo mrijet....
 
nisam djevojka, gospodja sam, i otkud ti znas koliko ja imam godina :zroll:

pa crne su ti kose a moje su vec pobijelelez:lol:

- - - - - - - - - -

Neko umire samo jednom, a neko umire ceo zivot

i na kraju ne mora ni da umre vec je davno mrtav.
mislis blago onom sto ce vecno zivjet ima se rasta i rodit....e ali to vecno bijase u drugom doba,sad je vecnost sabijena u kraci interval prilaogedjen tehnokratskom racunanju vremena
 
Ne, nego mislim na ono, zivis ili cekas da umres i u tom cekanju si vec umreo.

Uostalom, da razumes ova tema ne bi postojala, osim, ako ti nije cilj da skrenes paznju na

one koji se ionako ne bi sami javili, jer im je dosadno.
 
balavac neki

djete kad dodjes u moje godine jedva ces cekati da budes usamljen i da ti je dosadno z:)

ja danas bila jedno sat vremena sama kuci i tako mi prijalo cudo jedno, majke mi mile, kad bi samo mjesecno imala jedan cjeli dan za sebe mislim da mi nikakve tablete u zivotu nebi trebalez:)

Pa da iebes familiju vis da izgubi smisao,nadje se povremeno neko za naobaveznu snoskicu ostalo vreme uzivanje u zivotu<3
 
Ne, nego mislim na ono, zivis ili cekas da umres i u tom cekanju si vec umreo.

Uostalom, da razumes ova tema ne bi postojala, osim, ako ti nije cilj da skrenes paznju na

one koji se ionako ne bi sami javili, jer im je dosadno.
matori yebo ne yebo qurcu vreme prolazi...no nij o tome ovde rec nego o subjektivnom osecaju ili ti mogucnosti ili nemogucnosti da se miris s nekim stvarima koje deluju kao vecnost...a nisu
 
ne znam pesho, možda postoji mogućnost...

jedna žena na nekom drugom forumu mi je pre neki dan napisala nešto što mi deluje zanimljivo:

"Zapravo, ako cemo pravo :) , ne moze doci do budjenja, ako se ne odsanjaju sni...je li tako? Sto bi to stvarno probudilo neciji duh, ako se nista nije prozivjelo?"

možda tek kad čovek prođe puno toga može i da primeni ovaj savet josifa brodskog:

"Kad vas obuzme dosada - predajte joj se. Pustite da vas smla­vi; zaronite u nju, dotaknite dno. S neprijatnostima je sledeća stvar: što se pre dočepate dna, pre ćete isplivati na površinu. Ideja je - da se poslužimo recima drugog velikog pesnika engleskog jezika – da pogledate u ono najgore. Razlog zbog kojeg dosada zaslužuje ova­kvu pažnju je taj što ona predstavlja čisto, neistraženo vreme u svoj njegovoj ponavljanoj, preobilnoj i monotonoj lepoti."
 

Back
Top