Amerika sprema osvetu i Srbiji?

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854

Zgrada Ujedinjenih Nacija

Tramp naložio da se preispita odnos SAD sa zemljama koje su u UN glasale protiv njih. Moguće posledice: jače lobiranje za članstvo Prištine u UN, podrška za formiranje "vojske Kosova", ukidanje pomoći.

VAŠINGTON bi mogao da spremi čitav niz kontramera prema Srbiji jer je u četvrtak na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija glasala za rezoluciju kojom se od Amerike traži da povuče odluku o priznavanju Jerusalima za prestonicu Izraela.

U tom "kaznenom paketu" moglo bi da se nađe agresivnije guranje Prištine u međunarodne organizacije, uključujući UN, dodatna pomoć za formiranje "vojske Kosova", ali i ukskraćivanje finansijske pomoći Beogradu koja je od 2001. iznosila u proseku 60 miliona dolara godišnje. Naši diplomatski izvori tvrde da nije isključeno ni da Bela kuća kontakte srpskih i američkih zvaničnika spusti na niži nivo.

Srbija je, naime, u samo nekoliko dana dva puta na Ist Riveru glasala protiv američkih interesa, a štiteći svoje - najpre odbijajući da podrži rezoluciju o Krimu, a zatim i dižući ruku za dokument koji je direktan šamar američkoj spoljnoj politici i do sada najveći Trampov debakl.

KOKTEL ZA PRIJATELjEAMERIČKA ambasadorka pri UN Niki Hejli pozvala je juče na januarski prijem, "u znak zahvalnosti za prijateljstvo prema SAD", predstavnike 64 države koje nisu glasale za rezoluciju. Pozivnice su stigle na adrese sedam država koje su, uz SAD i Izrael, glasale protiv rezolucije, 35 uzdržanih, i 21 "opravdano odsutnih".
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...89.html:702572-Amerika-sprema-osvetu-i-Srbiji
****************************************************
Браво за Србију, па шта буде!
 
Tihi podilkanio skroz, politika je to ,
Utesno je sto da nije ovo bilo bi ono , a i ono pitanje da li je ono ili ovo.

Postavlja se pitanje, to moze da se postavi, zasto se ne drechi za sopstvene interese, a ovamo se vristi za kao globalne interese...
E, pa kad su srpski interesi, postoji preventiva, dodje Skot pa donese kuferce i onda ne moz da se pogresi, svinjceta mi...
Sve se zna kuj gde kuj sta...

I sami znate, najvise stete nacini dete koje ste stalno utucavali u glavu da ne misli svojom glavom pa mu odjednom date da uradi nesto svojom glavom...
Pravda za proizvodjace kuferceta i lizalica za velikog vodju...
 
zato sto je amerika protiv nas.

Sad im vracamo milo za drago.

Ne mozes da budes protiv Srbije, da je bombardujes, da srpski narod ubijas , da nas davis sankcijama , da nam okupiras zemlju a posle da trazis nasu podrsku....

Meni se sve cini da si se ti priklonio turskom sultanu definitivno i potpuno i poljubio mu skute.:worth:

Em si prodao Decane za sendvic iliti vjeru za vjeceru i potpisao Briselski sporazum i em si protiv hriscana u SAD i Jevreja u Jerusalimu, a za muslimane u Palestini.:bljak:

Ne znam sta vise da ti kazem.

Lepo ti stoji taj fes na glavi.z:hm:

- - - - - - - - - -

Zbog Palestine i Arapskih zemalja koje nisu priznale Kosmet. Racuna se da bi Palestina mogla da utice na jos neke zemlje da povuku priznanje.

Sitnica u odnosu na zaostravanje sa SAD.

Narocito sto SAD ovo smatraju zadiranjem u licni integritet i licnu uvredu.

- - - - - - - - - -

Tihi podilkanio skroz, politika je to ,
Utesno je sto da nije ovo bilo bi ono , a i ono pitanje da li je ono ili ovo.

Postavlja se pitanje, to moze da se postavi, zasto se ne drechi za sopstvene interese, a ovamo se vristi za kao globalne interese...
E, pa kad su srpski interesi, postoji preventiva, dodje Skot pa donese kuferce i onda ne moz da se pogresi, svinjceta mi...
Sve se zna kuj gde kuj sta...

I sami znate, najvise stete nacini dete koje ste stalno utucavali u glavu da ne misli svojom glavom pa mu odjednom date da uradi nesto svojom glavom...
Pravda za proizvodjace kuferceta i lizalica za velikog vodju...

Ni meni vise nista nije jasno.

Kao da Hashim Tachi vlada Srbijom.

I @Tixi kao njegov oberprokurator.:sad2:
 
Poslednja izmena:
Јакако.

Хаковали нас Никола Пашић и Француска револуција.

Nijesmo 'teli, keve nam Nevenke.

rep%20budj%20nedeljkovic.jpg
 
Urosiuss

Sitnica u odnosu na zaostravanje sa SAD.

Narocito sto SAD ovo smatraju zadiranjem u licni integritet i licnu uvredu.

Zaostravanja sa SAD ce svako da bude. To je neizbezno posto Srbija nema nameru da bude americki vazal poput Makedonije. Oni po pitanju Kosmeta teraju svoju pricu i nemaju nameru da uvaze niti jedan nas interes. Dakle mi podrzavamo onoga ko uvazava nase interese.
 
Nego šta će nego živeti. Mada bi neki voleli i priželjukuju drugačiji scenario.

Не чуди ме њихова мржња.

Ми смо међу првих пет земаља које могу д’угрозе америчке интересе. А православни смо. На папиру. Интелигентни, жилави, ситуирани, лепи.

Они мрзе и најмању конкуренцију.
 

Back
Top