Otvoren Klinički Centar u Nišu

Aqua Heba

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Nemam mnogo vremena, čeka me sanitet, imam prostrelnu ranu,vode me u KC Niš da uživam tamo.

Jeste videli ono čudo? Ono nema nigde na svetu. Svaka čast Nišlijama, svaka čast gospodinu Vučiću.

Te ludosti da vidiš, svi u Pariz ja u klinički centar Niš

Klinički centar Niš
Tobla voda
Za Nešleje živa zgoda


Udavija se
Jedan Nišliski kalfa
U Nišavu baš kod brzi brod

Pa ga voze sa sanitetem
Na reanimaciju
U klinički centar Niš



- - - - - - - - - -

lele batke što je ubav onaj klinički centar Niš.
 
U vladi Srbije , danas je predstavljen novi sistem za zakljucavanje obora i stala, po najsavremenijoj tehnologiji.
Ovo ce omoguciti najsigurnije cuvanje i dalji razvoj srpske stocarske i farmerske industrije, zakljucio je Vucic.
Nece se vise desavati da nam svinjcici i telici nestanu posle susne godine, kao sto se desavalo u proslosti , narocito u vreme vladavine DS...
Srbija ce narednih godina uloziti 100 milijardi dinara u dalji razvoj domace pameti koja bi usavrsila sistem i prilagodila ga kokosarnicima , gde su proizvodni kapaciteti u stalnom porastu.

-Mozete biti sigurni da cemo vase tovljenike cuvati bolje nego svoju decu, i da ovim korakom Srbija brzo grabi u 22 vek ,kada ce stocarska industrija , uz primenu GMO i savremenih tehnologija biti nesto nepojmljivo danas.
Srbija je resena da raskine sa starim tehnologijama slobodnog tova svinja i kaljugama po dvoristu...Tome se mora stati na kraj i Vlada ce obrazovati posebnu komisiju koja ce noc dan ici po Srbiji i kontrolisati da li je novi sistem zakljucavanja obora i staja primenjen i da li su ispunjeni svi standardi da bi sutra mogli mirne dushe da podnesemo zahtev za prijem prasica u EU...
 
ajfXHiwmRmaRIdzKxPirEQ.png



******. nabijem ih na ******
 
Браво Србо за тему!

Не само да смо добили нови клинички центар, него је исти тај центар добио и новог председника надзорног одбора. Председник надзорног одбора носи исто презиме као и директор БИА.

Чувено презиме Гашић!

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=12&dd=23&nav_category=12&nav_id=1339616

Презиме дели са Батом Гашићем а име Бобан дели са најчувенијим певачем од Димитровграда до Црног мора, са Бобаном Здравковићем!!!
 

Back
Top