primecujem ne mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Samo se ti teši Lucijane...
Nego, kategorija intelektualac je meni sve više sumnjiva, a najbolje kad o istoj tupe npr. šloseri. Tramvajžija može da bude intelektualac, ali šloser - nikad.
Ne verujem više u intelektualne pojave, nemaju osnovu.
Intelektualac je npr. Jerotić ili npr. Ćirilov, a oni bi odbili sa razlogom atribut intelektualca.
Zato što se ne rabe, ili zato što je to u zlopupotrebi i pamertni ljudi se ne klasifikuju, niti verifikuju diplomama, i ostalim -njima..
Elem, moja žena je doktorant, a imaaaaaaaaa MENE.
 
HeBePoBaTaH_:
Samo se ti teši Lucijane...
Nego, kategorija intelektualac je meni sve više sumnjiva, a najbolje kad o istoj tupe npr. šloseri. Tramvajžija može da bude intelektualac, ali šloser - nikad.
Ne verujem više u intelektualne pojave, nemaju osnovu.
Intelektualac je npr. Jerotić ili npr. Ćirilov, a oni bi odbili sa razlogom atribut intelektualca.
Zato što se ne rabe, ili zato što je to u zlopupotrebi i pamertni ljudi se ne klasifikuju, niti verifikuju diplomama, i ostalim -njima..
Elem, moja žena je doktorant, a imaaaaaaaaa MENE.
hebe..zadivljena sam tvojom izjavom.mozda si ti i kvalitetan covek?
"kad uvece usnimo, mi se zapravo svi pretvaramo u glumce i odlazimo uvek na drugu pozornicu da odigramo svoju ulogu.a danju? danju na javi tu ulogu ucimo.
a ti, ti si onaj koji dolazi u dvoranu da vidi nasu predstavu, a ne da glumi. neka tvoje oko padne na mene u casu kada budem dobro uvezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedelji ni mudar ni lep"
samo provincijalci ispred sebe puste na stap svoje diplome.intelektualac po etimologiji ne podrazumeva papir.
 
možda su lekari urolozi pa samo pričaju o svojim pacijentima i nj.tegobama :mrgreen:
Čula sam za jednog takvog...muva po kućama....dođe, pregleda bolesnika, a onda najmlađu ukućansku vodi na piče :lol:
Moja drugarica pričala, kaže, izašli prvi put, seli u kola a on "Očeš kod mene"
Ona zblanuta - NE, ne bih. :
Ali nije se predao, rekao je
"ALI JA KOD KUĆE IMAM GINEKOLOŠKI STO!"
:?

:mrgreen:
hahahaha....posle su kućmne prijateljice razmenile iskustva xi xi xi xi sve ih je muvao, i nigde nije prošlo :lol:
 
To je ono roman u 4 ruke? Ljubavna knjižica? :lol:
Draga Trujo, ne postoje kategorizacije takve vrste.
Evo sad opet...kod teardrop se vidi da je dobra, ona JESTE dobra, i tu nema šta da se doda. Nju prozivam i hvalim, jer tako treba...
Može u 4 ruke, lepo je što si zapamtila...
Hajde da ne zapričavamo, a i moram kod mame na sarmu, pa posle idem da se nekome radujem.
Pozdrav...
 
Struja:
hebe..zadivljena sam tvojom izjavom.mozda si ti i kvalitetan covek?
"kad uvece usnimo, mi se zapravo svi pretvaramo u glumce i odlazimo uvek na drugu pozornicu da odigramo svoju ulogu.a danju? danju na javi tu ulogu ucimo.
a ti, ti si onaj koji dolazi u dvoranu da vidi nasu predstavu, a ne da glumi. neka tvoje oko padne na mene u casu kada budem dobro uvezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedelji ni mudar ni lep"
samo provincijalci ispred sebe puste na stap svoje diplome.intelektualac po etimologiji ne podrazumeva papir.

ma ljubi te čika Miša Pavić u Jevdokiju prepametnu, Strujče :P :P :P
 
od zato sto je ***** alfa i omega naseg sveta.zar ne hebe
ne moze brzo, ne danas. spora sam hebe valjam se kao pescana dina.nisi razumeo moje objasnjenje reci covek.htela sam da uspostavim kontakt sa tobom.morala sam za nesto da se zakacim.trebalo je da shvatis da meni uvek treba pre svake price mentalna spona.
da, hvala sto si primetio da nisam normalna. ja to stanje pedantno gajim i negujem godinama.
 

Back
Top