primecujem ne mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: primecujem ne mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano primecujem da mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Kada bolje pogledam po fakultetu ukapiram jednu malo porazavajucu cinjenicu a to je da vecina buducih doktora pored sebe nema lepsu polovinu???

Ja kazem kompleksi???

A vi?
    Poslednji put ažurirao/la Luciferko : 09.12.2005. u 14:34

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Re: primecujem ne mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Citat Original postavio Luciferko
    Kada bolje pogledam po fakultetu ukapiram jednu malo porazavajucu cinjenicu a to je da vecina buducih doktora pored sebe nema lepsu polovinu???

Ja kazem kompleksi???

A vi?
    ja kazem- uspesni- u svakom pogledu ;-)
    (tj. uspesno lece komlekse...hihihi)
    Ucini dobro, ne kaj se;
    ucini zlo, nadaj se.

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: primecujem ne mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Iz naslova mi se ucinilo suprotno od ovoga sto pise u temi. Izvini, buducih doktora kao "lekara" ili doktora kao "PhD"? Ako mislis na medicinare, imam puno drustva u toj prici, i ili su iskombinovani medju sobom (partner je na istom faxu) ili imaju veze jos iz gimnazije. It's a busy life for 'em.
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(") your signature to help him gain world domination.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Ja kažem nedostatak vremena i gubitak interesovanja.
    Udara im ambicija u glavu pa zaboravljaju da žive...
    Što čitaš kad ti škodi?

Zainteresovan član VesticaBG (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Zrtvuju ljubav zbog karijere...
    Sad ne znam da li mislis na dr kao lekare ili na dr kao titulu, ali uzmimo ove prve za primer:
    Predavanja, vezbe, praksa... Dobro stignu i da odspavaju...
    A i ovi drugi slicno verovatno...

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ja kažem da ti ljudi uglavnom jure za knjigom i karijerom .... i da im je privatan život na nekom 4. mestu ... e, to je poražavajuće.

Queen_
    Guest

a jel ti to intelektualce ograničavaš samo na doktore?

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Samo se ti teši Lucijane...
    Nego, kategorija intelektualac je meni sve više sumnjiva, a najbolje kad o istoj tupe npr. šloseri. Tramvajžija može da bude intelektualac, ali šloser - nikad.
    Ne verujem više u intelektualne pojave, nemaju osnovu.
    Intelektualac je npr. Jerotić ili npr. Ćirilov, a oni bi odbili sa razlogom atribut intelektualca.
    Zato što se ne rabe, ili zato što je to u zlopupotrebi i pamertni ljudi se ne klasifikuju, niti verifikuju diplomama, i ostalim -njima..
    Elem, moja žena je doktorant, a imaaaaaaaaa MENE.
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

A ja kažem da jednostavno,što su ljudi obrazovaniji, teže nalaze partnere.
    Kako se postaje član javne grupe?

CaLiMeRo
    Guest

Talking ZABLUDA

Citat Original postavio Luciferko
    Kada bolje pogledam po fakultetu...
    Ja kazem kompleksi???
    A vi?
    Ja kažem da čovek koji je završio fakultet nije intelektualac zbog toga.
    A kada to kažem, ne mogu da ti odgovorim na pitanje...8-)

Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

primecujem da mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Aj ti potrefi, barem u naslovu, kako se piše...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne moraju biti intelektualci uopste,..koliko ima obicnih momaka koji su lepi i zbogdni i pametni a imaju neke ruznoce od devojke koje su prazne i mutave,..ili obrnuto ??:?
    Eto ti nepravde u zivotu,.....

Struja
    Guest

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_
    Samo se ti teši Lucijane...
    Nego, kategorija intelektualac je meni sve više sumnjiva, a najbolje kad o istoj tupe npr. šloseri. Tramvajžija može da bude intelektualac, ali šloser - nikad.
    Ne verujem više u intelektualne pojave, nemaju osnovu.
    Intelektualac je npr. Jerotić ili npr. Ćirilov, a oni bi odbili sa razlogom atribut intelektualca.
    Zato što se ne rabe, ili zato što je to u zlopupotrebi i pamertni ljudi se ne klasifikuju, niti verifikuju diplomama, i ostalim -njima..
    Elem, moja žena je doktorant, a imaaaaaaaaa MENE.
    hebe..zadivljena sam tvojom izjavom.mozda si ti i kvalitetan covek?
    "kad uvece usnimo, mi se zapravo svi pretvaramo u glumce i odlazimo uvek na drugu pozornicu da odigramo svoju ulogu.a danju? danju na javi tu ulogu ucimo.
    a ti, ti si onaj koji dolazi u dvoranu da vidi nasu predstavu, a ne da glumi. neka tvoje oko padne na mene u casu kada budem dobro uvezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedelji ni mudar ni lep"
    samo provincijalci ispred sebe puste na stap svoje diplome.intelektualac po etimologiji ne podrazumeva papir.

Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Šta će ti atribut za Čovek?
    Jesi ti čovek, i ako jesi zašto to misliš? Ko sudi?
    Najviše volim takve kao što si ti...koji kažu sami za sebe da su KVALITETNI I DOBRI ljudi...

Struja
    Guest

to je usvojena kategorizacija.povrsna,u svrsi spone.
    ako hoces mogu i da ti iznesem svoje misli o tome,ali u cetiri oka i one ponudjene cetiri ruke.
    jer " koja velika ljubav, ljubavi moja, nije imala nepremostive teskoce?"

Struja
    Guest

ne budi ostar prema meni, nema potrebe.tvoj hitac je hitac uperen u prazno hebe.
    ja zelim ostvariti prijatnost, ostalo nije moj interes.ne sudi mi po ustaljenim principima.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

možda su lekari urolozi pa samo pričaju o svojim pacijentima i nj.tegobama
    Čula sam za jednog takvog...muva po kućama....dođe, pregleda bolesnika, a onda najmlađu ukućansku vodi na piče
    Moja drugarica pričala, kaže, izašli prvi put, seli u kola a on "Očeš kod mene"
    Ona zblanuta - NE, ne bih. :
    Ali nije se predao, rekao je
    "ALI JA KOD KUĆE IMAM GINEKOLOŠKI STO!"
    :?

hahahaha....posle su kućmne prijateljice razmenile iskustva xi xi xi xi sve ih je muvao, i nigde nije prošlo
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Koliki je ono beshe procenat visoko obrazovanih ljudi u Srbiji? E, pa mali je to ribnjak u svakom sluchaju.

----------------

Tja... ja sebe smatram intelektualcem i ne vidim gde je tu problem. Ne mislim da se taj atribut stiche samo fakultetskom diplomom, niti da on oznachava "dobrog choveka"... ali ne vidim razlog ni za nipodashtavanje.

Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

To je ono roman u 4 ruke? Ljubavna knjižica?
    Draga Trujo, ne postoje kategorizacije takve vrste.
    Evo sad opet...kod teardrop se vidi da je dobra, ona JESTE dobra, i tu nema šta da se doda. Nju prozivam i hvalim, jer tako treba...
    Može u 4 ruke, lepo je što si zapamtila...
    Hajde da ne zapričavamo, a i moram kod mame na sarmu, pa posle idem da se nekome radujem.
    Pozdrav...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Thumbs up Re: primecujem ne mali broj itnelektualaca ima lepsu polovinu pored sebe

Citat Original postavio Struja
    hebe..zadivljena sam tvojom izjavom.mozda si ti i kvalitetan covek?
    "kad uvece usnimo, mi se zapravo svi pretvaramo u glumce i odlazimo uvek na drugu pozornicu da odigramo svoju ulogu.a danju? danju na javi tu ulogu ucimo.
    a ti, ti si onaj koji dolazi u dvoranu da vidi nasu predstavu, a ne da glumi. neka tvoje oko padne na mene u casu kada budem dobro uvezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedelji ni mudar ni lep"
    samo provincijalci ispred sebe puste na stap svoje diplome.intelektualac po etimologiji ne podrazumeva papir.
    ma ljubi te čika Miša Pavić u Jevdokiju prepametnu, Strujče
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Struja
    Guest

zamisli i ja se posle nekome radujem...
    dragi hebe prijatno, nista ti mene nisi razumeo, ali jasno je i ne mozes na gladan stomak.
    nije ljubavna knjizica, ne danas.danas je knjiga snova....

Struja
    Guest

heheh muskarci misle kurcem kazu tamo neke babe, a strujina jevdokija je po izjavi betaine prepametna.i ako je polovna hahah
    hvala beti hahahahahahahahmislim, cika misha bi se radovao!

Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Šta nisam razumeo? Brzo, brzo, moram da palim
    Ja sam ti odavno rekao da nisi normalna..
    A zašto žene već u trećem postu koriste reč КУРАЦ kad im ne ide drugačija priča, a?
    Ja sam erudita, mogu slobodno za sebe da kažem...

Struja
    Guest

od zato sto je ***** alfa i omega naseg sveta.zar ne hebe
    ne moze brzo, ne danas. spora sam hebe valjam se kao pescana dina.nisi razumeo moje objasnjenje reci covek.htela sam da uspostavim kontakt sa tobom.morala sam za nesto da se zakacim.trebalo je da shvatis da meni uvek treba pre svake price mentalna spona.
    da, hvala sto si primetio da nisam normalna. ja to stanje pedantno gajim i negujem godinama.

Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

razumeo sam te, nego sam se nadovezao na neku našu raniju priču (sad ti tek ništa nije jasno)
    Ne dam ti ****, a za mentalnu vezu - ne zavisi to samo od naše dobre volje.
    E, umro sam od smeha...
    Petak-metak i vikend lep. Aj Ć.:wink:

Slične teme

1. Da li imate nekog pored sebe?
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 02.03.2008., 18:54
  2. AIRWAYS: a koga biste voleli pored sebe
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 30.03.2007., 23:13