Д. Трамп: Попијем мало вина и поједем мали крекер

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Young-Trump.jpg
 
Bus je blago tup, a ovaj je neuracunljiv i po malo narcisoidno psihotican :D
:lol: Слажем се.
То даље изнуђује питање- како је, за име света, она лудајка Клинтон успела да и од овога изгуби?:hahaha:
Какав је тек она болид, кад је овај онако "одрао"?:rotf:
 
Donald Trump mistook a communion plate for an offering plate.
http://www.slate.com/blogs/the_slat..._a_communion_plate_for_an_offering_plate.html


Човек побркао причешеће са покајањем

Једино што је добро рекао је да је и са таквим схватањем бољи хришћанин од многих пре њега који су били председници.
 
:lol: Слажем се.
То даље изнуђује питање- како је, за име света, она лудајка Клинтон успела да и од овога изгуби?:hahaha:
Какав је тек она болид, кад је овај онако "одрао"?:rotf:

Има овде укратко како:
 
Donald Trump mistook a communion plate for an offering plate.
http://www.slate.com/blogs/the_slat..._a_communion_plate_for_an_offering_plate.html


Човек побркао причешеће са покајањем

Једино што је добро рекао је да је и са таквим схватањем бољи хришћанин од многих пре њега који су били председници.

Koliko se ja kao komunista razumem u hriscanstvo, svaki vernik treba sebe da smatra gresnim i "nižim" u odnosu na drugog hriscanina.

Zato papa pere noge onim gancima a i Isus je kako Biblija piše.

Tako mi sa gledista jednog hriscanina, ova izjava deluje kontraverzno i paradoksalno.
 
Poslednja izmena:
Prisesce po Trampu.

Зато и каже мој па мој, моје мало вино, мој мали крекер. Све је његово тј њихово, Јерусалим исто је њихов.
:D
Апокалипса је близу, Трамп је ту да убрза ствари.:D

- - - - - - - - - -

Koliko se ja kao komunista razumem u hriscanstvo, svaki vernik treba sebe da smatra gresnim i "nižim" u odnosu na drugog hriscanina.

Zato papa pere noge onim gancima a i Isus je kako Biblija piše.

Tako mi sa gledista jednog hriscanina, ova izjava deluje kontraverzno i paradoksalno.

Тако јесте
 
:lol: Слажем се.
То даље изнуђује питање- како је, за име света, она лудајка Клинтон успела да и од овога изгуби?:hahaha:
Какав је тек она болид, кад је овај онако "одрао"?:rotf:
Она је психопата. Овоме човек може и да се насмеје. Код ње нема ничега смешног.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top