Ako večeras dobijem na Lotou...

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Recimo uplatili ste kombinaciju-dve ovih dana i u igri ste za 3,5 miliona evra koliko iznosi sedmica za ovo 102. kolo, i to kad se odbiju porezi.
Neko će reći to je uteha očajnika, i porez za ljude loše iz matematike, ali nismo li već tukli verovatnoću, onaj put tokom oplođenja jajne ćelije?

Kako biste se ponašali ukoliko imate dobitnu kombinaciju?
Ćutati nedelju dana, dok ovi iz lutrije čekaju da ih kontaktirate? To mi nikad nije bilo jasno, pa ja bih zvao još iste večeri!
Kriti dobitak ili se pohvaliti prijateljima?
Dati otkaz na poslu ili ne?

Stručnjaci kažu da je kupovina zlata najbolja opcija kad naleti tolika lova.
 
strucnjaci kazu da je ovde loto namesten jer ima ovaca za sisanje,i zamisli kad im uspeva izgovor da se dobitnik ne hvali cak ni svojoj familiji zbog reketasa,pa koji je to trip sin ode u skolu cale mu dobio 3,5 miliona i on kao cuti i dalje nosi iscepane nike
 
Recimo uplatili ste kombinaciju-dve ovih dana i u igri ste za 3,5 miliona evra koliko iznosi sedmica za ovo 102. kolo, i to kad se odbiju porezi.
Neko će reći to je uteha očajnika, i porez za ljude loše iz matematike, ali nismo li već tukli verovatnoću, onaj put tokom oplođenja jajne ćelije?

Kako biste se ponašali ukoliko imate dobitnu kombinaciju?
Ćutati nedelju dana, dok ovi iz lutrije čekaju da ih kontaktirate? To mi nikad nije bilo jasno, pa ja bih zvao još iste večeri!
Kriti dobitak ili se pohvaliti prijateljima?
Dati otkaz na poslu ili ne?

Stručnjaci kažu da je kupovina zlata najbolja opcija kad naleti tolika lova.
''Kupi'' sebi neku crnkinju.To je danas moderno u Srbiji.
 
Recimo uplatili ste kombinaciju-dve ovih dana i u igri ste za 3,5 miliona evra koliko iznosi sedmica za ovo 102. kolo, i to kad se odbiju porezi.
Neko će reći to je uteha očajnika, i porez za ljude loše iz matematike, ali nismo li već tukli verovatnoću, onaj put tokom oplođenja jajne ćelije?

Kako biste se ponašali ukoliko imate dobitnu kombinaciju?
Ćutati nedelju dana, dok ovi iz lutrije čekaju da ih kontaktirate? To mi nikad nije bilo jasno, pa ja bih zvao još iste večeri!
Kriti dobitak ili se pohvaliti prijateljima?
Dati otkaz na poslu ili ne?

Stručnjaci kažu da je kupovina zlata najbolja opcija kad naleti tolika lova.

Uplatio sam jednom i nisam dobio te sam odlucio da poslusam profesora matematike iz srednje skole koji nam je na primeru igara na srecu objasnio verovatnocu i posavetovao da ne igramo vise od 2 puta.

Ukoliko bi se desilo da ponovo uplatim i dobijem velike pare verovatno bih se cudio dan-dva dok dodjem sebi pa bih onda otisao da vidim kako da pokupim te pare.
Toliki dobitak ne moze da se sakrije.
Castio bih drustvo, ispunio jedno obecanje vezano za igre na srecu i otisao sa parama na drugi kontinent gde bih pokrenuo neki posao da imam.
 
strucnjaci kazu da je ovde loto namesten jer ima ovaca za sisanje,i zamisli kad im uspeva izgovor da se dobitnik ne hvali cak ni svojoj familiji zbog reketasa,pa koji je to trip sin ode u skolu cale mu dobio 3,5 miliona i on kao cuti i dalje nosi iscepane nike

Namesta se BROJ DOBITNIKA, a ne sam dobitnik.

- - - - - - - - - -

Uplatio sam jednom i nisam dobio te sam odlucio da poslusam profesora matematike iz srednje skole koji nam je na primeru igara na srecu objasnio verovatnocu i posavetovao da ne igramo vise od 2 puta.

Ukoliko bi se desilo da ponovo uplatim i dobijem velike pare verovatno bih se cudio dan-dva dok dodjem sebi pa bih onda otisao da vidim kako da pokupim te pare.
Toliki dobitak ne moze da se sakrije.
Castio bih drustvo, ispunio jedno obecanje vezano za igre na srecu i otisao sa parama na drugi kontinent gde bih pokrenuo neki posao da imam.

Verovatnoca da dobijes na lotou sedmicu je 1 : 12,500.000 miliona!

Otprilike tolika je i verovatnoca da te ubije grom!
 
Verovatnoca da dobijes na lotou sedmicu je 1 : 12,500.000 miliona!

Otprilike tolika je i verovatnoca da te ubije grom!

Ne secam se tacno koliko je ispalo na kraju ali znam da je jako velika cifra.
U svakom slucaju se ne isplati vise od par puta cisto iz hobija.
Ko racuna na te pare bolje da ostavlja pare za listic u kovertu pa da je otvori kada mu zatrebaju, imace vise ;)
 
Ne secam se tacno koliko je ispalo na kraju ali znam da je jako velika cifra.
U svakom slucaju se ne isplati vise od par puta cisto iz hobija.
Ko racuna na te pare bolje da ostavlja pare za listic u kovertu pa da je otvori kada mu zatrebaju, imace vise ;)

Nije takav racun.

Ovako se to racuna: treba igrati REDOVNO ALI MANJE SISTEME...

Naravno, iz stalno precenje statisatike izlazenja brojeva.

Kroz vise godina igranja na taj nacin ces BITI U ZARADI, manjoj ili vecoj.:rtfm:


Najvise gube oni koji samo po nekada igraju vece sune, oslanjajuci se na intuiciju i cistu srecu.
 
Nije takav racun.

Ovako se to racuna: treba igrati REDOVNO ALI MANJE SISTEME...

Naravno, iz stalno precenje statisatike izlazenja brojeva.

Kroz vise godina igranja na taj nacin ces BITI U ZARADI, manjoj ili vecoj.:rtfm:


Najvise gube oni koji samo po nekada igraju vece sune, oslanjajuci se na intuiciju i cistu srecu.

Nemam kad da pratim te rezultate.
Uplatio sam samo jednom i nisam gledao ni to izvlacenje.
Kostalo me priblizno kao jedno pivo tako mi dodje isto.
 
izvlačenje je završeno, sedmica je pogođena posle toliko meseci! tačno sam znao.....

čestitke osobi iz Odžaka koja je ubola sedmicu!

ah...... sedmice, izmakla si mi....
neko te ima noćas........ neko te voli... neko te ima, to nisam ja, to nisam ja.......

bile su dve šestice u igri pre izvlačenja zadnjeg broja, neko je čakao 28 a ovaj iz Odžaka 3.
I pala se trojka.
Iskreno sam navijao da bubanj izbaci 28 ili 3...

ja imam jednu pogođenu trojku u prvom izvlačenju, to je oko 80din, mada sam puko oko 800din na kombinacije :lol:
 

Back
Top