Gde ima da se kupi...?

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Ovu temu sam zamislila da bude praktična, da probamo pomoći jedni drugima, da izbegnemo šetnju po celom gradu kad hoćemo nešto da kupimo jer možda neko sa foruma može da da savet... Hoću da kupim mom Mikiju lepu mušku pižamu za Novu godinu. Gde? :-D
 
Odlicna temaaaaaaaaaaaaa
cistu peticu ces dobitiiiii ;-)
ja sam videla da prodaju u Nekermanu...a...nije z goreg da pogledas u Beteksu preko puta Beogradjanke...stvarno sada imaju extra stvari i kvalitetne a ne previse skupe....skoro sam tamo kupila 2-3 rolke od shetlanda....;-)

Nego....ja dragom hocu da kupim bluetooth sa slusalicama i mikrofonom....bezicni...za razgovor u kolima....A vec tri dana trazim gde mogu da ga kupim (sem -on line) i nisam nasla....pomagajteeeeeeeee ;-)
 
E, dobra tema, ja sam htela da dam takvu u smislu "gde su trenutno rasprodaje u gradu" na "zenskim stvarima", al' zaboravila :)
E, jedino sto ne znam gde ima muskih pizama, mozda u onoj prodavnici vesa preko puta poste u Vasinoj, ona nesto "Jockey", ili nesto slicno...
 
Baki....svaka cast...vec sam ih zvala i imaju bas koji trazim.......
srce siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
cmoooooookssssssssssssssssssssssssssssss
 

Prilozi

  • ha5359.jpg
    ha5359.jpg
    34 KB · Pregleda: 92
...Muske pizame, ne narocito velik, ali dobar izbor, u poklon vrecicama, pamucne/flanelske - 'Springfield', Knez Mihajlova...Inace, odlicna lokacija za muskarce koji vole i neguju tkzv. casual stil u odevanju...I njihove dame u potrazi za idealnim poklonom...;)
 
anakin:
jel neko video u BGD ravne, antilopske cizme, siljate, do pola listova (ali zguzvane) - zelene ili ljubicaste?

ovde nema :( ili ja mnogo izvodim...

Pun grad čizama tog opisa, samo nisu siljate, ali verovatno i takvih ima.
UGBR rece baš pravu stvar za Springfield, mada treba biti oprezan, nisu im baš sve stvari kvalitetne.
 
za Barbike ne znam...ne verujem da su ispod 50 eur-a...
a...da li neko zna gde ima muskih zimskih papuca?????znaci da imaju i izgled i kvalitet?
ceo grad sam obisla i nista...:-(....a zima...uveliko traje.......
 
baki 75:
Ovu temu sam zamislila da bude praktična, da probamo pomoći jedni drugima, da izbegnemo šetnju po celom gradu kad hoćemo nešto da kupimo jer možda neko sa foruma može da da savet... Hoću da kupim mom Mikiju lepu mušku pižamu za Novu godinu. Gde? :-D

U Sava Cetru, kod Press službe FEST-a...
Džamke su super, imaju nacrtanu pčelicu na vrhu butine i piše BZZZZzzzZZZZz!
Na Terazijama - svilene, kakve hoćeš..
U Čubrinoj, takođe 8-)
 
ul kralja petra kad silazish ka dorcolu sa leve strane tik ispod gospodar jevremove /ona ul u kojoj je dzamija/. tu su imali bochice sa pumpicom sa sve kicankom /stil 30-tih 8-) /koje su donoshene iz becha, mislim da ih trenutno nemaju ali idi vidi shta imaju na raspolaganju.
 

Back
Top