Gde ima da se kupi...?

Zenske...nemam mnogo vremena...pomagajte. Gde ima da se kupi u BGu, fini zenski kompletic, crni, znate ono fazon poslovno-sexy, strukiran sa pantalonama. Po mogucstvu bez astronomskih cifara...Znaci nesto u granicama normale.
 
Pogledaj u AMC-u, tamo cene nisu astronomske, moze da se probere nesto.
Ja sam takve kupovala u MEXX-u, ali oni hoce da udare po usima.
Ili SOFTWEAR, na terazijama, Dragana Ognjenovic samo nije tako skupo kao kod nje u butiku.
 
Ja sam proslo leto uzela arenin bikini narandzasti i jakos am zadovoljna njim, bas je kvalitetan, a kostao je oko 50e,mislim da cu i za ovo leto da se opredelim za neki njihov model ako nadjem dobar. Imas ih u sportskim radnjama, jer oni imaju i program za profi plivace, ali ovaj bas i nije plivacki.
 
Pa meni treba neki lepi bikini ili nesto slicno sa korpicama. Ne volim te sportske..
Ma narucila sam neki simpatican kupaci iz Neckermann-a,
ali danas cujem da su im zabranili prodaju,
tako da ce biti buy,buy,moj kupaci..
 
Đevojke, meni kad nešto treba, dođem na vaš kutak :-D
POMAGAJTE!
Tražim za sina klasične crne farmerke (od teksas-platna, ne od kepera), broj 28-29.
Potraga traje već 3 meseca, nigde ih u gradu još nisam video.
Malac ima jedne crne koje je iscepao na kolenima, namerno, ide takav, a kad mu kažem da ih ne nosi više odgovori mi da ih neće više nositi kad mu nađem iste takve nove. Zna da ih nigde u gradu nema...
 
blacky333:
Pa meni treba neki lepi bikini ili nesto slicno sa korpicama. Ne volim te sportske..
Ma narucila sam neki simpatican kupaci iz Neckermann-a,
ali danas cujem da su im zabranili prodaju,
tako da ce biti buy,buy,moj kupaci..
Pa pogledaj onda te Arenine ili u Womens secretu, oni isto imaju dobre sarene bikinije, bas sam ih juce gledala, a cene su im takodje oko 50e
 
i sad moras da se polomis zbog njega uzas
a sta je to neobuzdan stomak, imas debeo stomak
imam jedan kupaci sa ulice i mislim da je ok, mada ga nisam toliko nosila ali mislim da nije ni tako losh
 
Gde ima da se kupe kupaći kostimifirmirani, ali da nisu preskupi. Zanimaju me neke majce za leto sa kratkim rukavima ili može i bez, ali da su kvalitetne. Gde se snabdevate. Ovi butici po gradu sa dobrim stvarima 'deru po ušima' ili 'beru uši', kako 'oćete. Da li imate nekog stalnog snabdevača za garderobu što donosi iz Italije ili slično?
 
kastelece:
Gde ima da se kupe kupaći kostimifirmirani, ali da nisu preskupi. Zanimaju me neke majce za leto sa kratkim rukavima ili može i bez, ali da su kvalitetne. Gde se snabdevate. Ovi butici po gradu sa dobrim stvarima 'deru po ušima' ili 'beru uši', kako 'oćete. Da li imate nekog stalnog snabdevača za garderobu što donosi iz Italije ili slično?

Tesko da ces pronaci nesto firmirano, a da te ne oderu kao sto kazes....A sto se majci tice, imas na terazijama u ypsisu fine pamucne majce sa razlicitim dekolteima i raznih boja.....Nisu mnogo skupe, ali su prijatne za telo.....Ne znam sta podrazumevas pod preskupim kupacim kostimima??
 
e..mama bez tebe ja ne bi kupila onaj tuperware;)

negoo...ja ću pokušati da objasnim šta mi treba...
postoje neki kao ulošci, koji se stavljaju na garderobu, konkretno dzempere,
tamo gde je pazduh.
koristi se da se ne bi znojio dzemper, bluza.....i da se ne bi farbao od dezodoransa...
ima li neko ideju gde to mogu da nabavim?
 
Da u hipermarketu,ali ja sam zaboravila gde sam to videla(bese letos)nije kozmetika nego onaj gde je gaderoba,prvo je ona tehnika a iza posteljina i stvati.Tu negde oko garderobe,sad nemogu da se setim tu negde siguro oko stvari i vesa.

Al sam ti objasnila sad ti tek nista nije jasno.

Uglavnom pitaj one radnike sigurno sam videla imaju 100%
 

Back
Top