Gde ima da se kupi...?

ne slazem se.
ljubitelj sam cajeva, i kupovala sam njihove, sto `ciste` cajeve sto mesavine za neke boljke...ali ama ič nam nije bilo od koristi...,potpuno razocarenje mi je bila majcina dusica jer nju berem sama kad god imam prilike, pa znam kakav je ustvari pravi caj.
moj favorit su cajne mesavine `biljarica orfelin` despotovac, i te mesavine stvarno `rade`

..meni je njih preporucio lekar sa Onkologije, ja sam pila njihovu Rusu i Maslacak + Neven....i sta znam zadovoljna sam, pila sam sto moram....oni su ustanova od ugleda i tradicije...

..gde si kupovala te cajeve, imaju svoju apoteku ili preko neke druge apoteke ili zdrave hrane?
 
...imam raznih policica, ali nemam onaj deo bas za jaja, one kao rupe u koje se mogu lepo odloziti...a deo za odlaganje flasa je cini mi se onako zicani koje se moze staviti u unutrasnjost
frizidera pa da stoje polozene ali ne skroz, vec budu onako nagnute dovoljno da iz njih nista ne curi.....videla sam negde ali ne znam sad gde, zvacu Samgung pa cu pitati...hvala Jelo...


Ni moj frižider nema taj deo. Ja sam isekla kutiju za jaja od stiropora i stavila je u vrata frižidera

00.06.jpg
 
Mene materijal podseća na ono što se stavlja u pelene i uložke. Isto tako i deluje. Kad se navlaži naraste. Zanimljivo je.

Pucketave folije bi trebalo da ima da se kupi u farbarama, valjda i gde i streč folije za pakovanje i najloni za zaštitu kad se kreči. Ja sam streč foliju kupovala u Metrou, pucketave mi nisu trebale, ali pretpostavljam da i njih ima.
 
Koja su sada popularna mesta (Zemun, Novi Beograd) da se kupe malo finije stvari za bebu. Da nije preskupo i ekstra fensi, nego normalno. Nisam kupovala decenijama, a sad drugarice počele da dobijaju unučiće, pa "ajde Jovo nanovo".
 
probaj u starom merkatoru.
mene je majka tamo vodila stalno kad sam bio dete.
(ovo spontano, holisticki vidovnjacki kazem, javlja mi se)
nije merkator sto je bio pre 35 godina, a i ovaj novi vidi.

U Zemunu sam retko bio, ali pamtim da sam jednom kupio neku kosulju u nekom butiku,
preko puta one opere negde, glavna ulica.
mislim da su imali i deo za decju garderobu, ali nisam siguran.



gde imaju da se kupe ovi trolovi ?!

profilepic394226_2.gif


10cm-font-b-Troll-b-font-Doll-Leprocauns-Dam-dolls-Kids-Toys-WJ461.jpg
 

Back
Top