Gde ima da se kupi...?

Razne modele crnih zenskih kravata (ima i drugih boja) mozes da kupis i pogledas na sajtu VESTICE MAGIJA DARIVANJA pod unikati, kostaju oko 880din i mislim da ih isporucuju u roku od 48h. Potpuno su drugacije od bilo kojih koje sam do sada videla ima svega sljokica, perli, traka...
Znam da ti je kasno stigla informacija ali za ubuduce.
Pozdrav
 
Ne znam da li ih još uvek ima, obzirom da sam ih ja kupila pre jedno mesec dana, al evo ... dakle, ako ideš iz grada, hvataš 37, 53, 23 (nadam se da je Požeška proradila), siđeš na poslednjoj stanici u Požeškoj (to ti je 4. stanica posle stanice na Adi... videćeš Faraon sa druge strane ulice). Znači, ne prelaziš ulicu, tu gde siđeš kreneš na desno, i tu je negde sa tvoje leve strane. Ne možeš da omašiš, prodaju samo cipele.
Drugarica mi reče da je iste takve videla kod Kineza na Vidikovcu, tako da pretpostavljam da ih imaš manje-više svuda.
 
schatje- molim te objasni mi malo bolje gde si kupila one fantasticne gumene cizmice, nisam iz Beograda, pa ne znam kako da dodjem do faraona na banovom brdu. ili neka mi objani ko god zna, ili mi kazite gde bi jos mogla da kupim iste takve.

imaš na čuburi celu radnju samo gumene čizme prodaju....za ribolov, onda za blato i kišu...ima dečjih šarenih...ko ša voli..s..to je u ulici 14. decembra od čooba parka pa gore..eto..ima odlična i odlična prodavnica sira u blizini, eksluzivna jedna prodavnica.....samo sir prodaju u blizini i pršut..pa možeš i sir da kupiš..volim specijalizovane prodavnice..ako prodaju gumene čizme, onda samo to da imaju u ponudi, isto je i sa sirom......mislim 14. dec. da se tako zove ulica.. ili koji od tih velelepnih datuma u pitanju....:rotf: informacija je proverena...sretjno.. ( :
 
imaš na čuburi celu radnju samo gumene čizme prodaju....za ribolov, onda za blato i kišu...ima dečjih šarenih...ko ša voli..s..to je u ulici 14. decembra od čooba parka pa gore..eto..ima odlična i odlična prodavnica sira u blizini, eksluzivna jedna prodavnica.....samo sir prodaju u blizini i pršut..pa možeš i sir da kupiš..volim specijalizovane prodavnice..ako prodaju gumene čizme, onda samo to da imaju u ponudi, isto je i sa sirom......mislim 14. dec. da se tako zove ulica.. ili koji od tih velelepnih datuma u pitanju....:rotf: informacija je proverena...sretjno.. ( :

To je Tigar radnja.
 
da li neko zna gde mogu da kupim ravne, antilop cizme iznad kolena
img-thing
 
imaš na čuburi celu radnju samo gumene čizme prodaju....za ribolov, onda za blato i kišu...ima dečjih šarenih...ko ša voli..s..to je u ulici 14. decembra od čooba parka pa gore..eto..ima odlična i odlična prodavnica sira u blizini, eksluzivna jedna prodavnica.....samo sir prodaju u blizini i pršut..pa možeš i sir da kupiš..volim specijalizovane prodavnice..ako prodaju gumene čizme, onda samo to da imaju u ponudi, isto je i sa sirom......mislim 14. dec. da se tako zove ulica.. ili koji od tih velelepnih datuma u pitanju....:rotf: informacija je proverena...sretjno.. ( :

Samo se ulica sad zove Cara Nikolaja Drugog umesto 14.decembra...
 

Back
Top