Vučić kaže da se neće kandidovati za drugi mandat

Milos 13

Iskusan
Poruka
5.993
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se najverovatnije neće kandidovati za drugi mandat, jer planira da završi posao neophodan da Srbija uđe u EU do kraja svog mandata, 2022. godine, prenosi Bloomberg.

aleksandar-vucic-n1.jpg


Nastavak na donjem linku...

http://rs.n1info.com/a351207/Vesti/Vesti/Vucic-kaze-da-se-nece-kandidovati-za-drugi-mandat-prenosi-Bloomberg.html

Drugovi forumasi, laz ili istina? Ja mislim da je ovaj covek fiju, fiju.
 
Poslednja izmena:
iako smo skloni da ne verujemo Vucicu

trebamo imati u vidu da Vucic hoce da bude Premijer, a Premijer ima stvarnu vlast za razliku od pozicije Predsednika Republike Srbije, koja je formalna, i u rangu fikusa sto se tice ovlascenja

a drugo, planira da sprovede izmene Ustava, osigura status, medjunarodni, za KiM, i mozda bogato i dozivotno nafatiran se lepo povuce negde
ili jednostavno nastavi tu gde je stao

tako da najmanje jedan solidan argument nam ukazuje da je rekao istinu u ovom slucaju

ili ce ko Jeremic, da pokusa da zavlada svetom

a voleo bi on to

mozda i Nobela za mir, ako izgura nezavisnost KiM do kraja
 
Verujem da nece... 2022. znaci da se rok "brze pruge" za ulazak u EU priblizava a ni tada realno necemo biti nista blize nego danas.. 2022. znaci da ce kosovo vec 5 godina biti priznato od strane Vucka, posto je najavio priznanje sledece godine, 2022. znaci jos ocajnija ekonomija, oko cetvrt miliona iseljenika itd itd.
Ko ce da glasa za njega?

- - - - - - - - - -

Mozda nece ni Srbije biti tada. Ko zna.

Ali razmislimo logicno, on je relativno mlad covek. Gde ce da ide, sta ce da radi?
Dokle god bude pobedjivao na izborima, bice na nekoj funkcije, posle toga ce nestati kao i Tadic.

:rotf:
Mislis da nije vec sada obezbedio svoje unuke? :kafa:
 
За Вучића је одавно познато да више може да издржи под водом него да не лаже. Онда су му Руси показали јазавичара и технику. Очекујем да ће значајно да повећа период нелагања, али ће тада вероватно да ћути, што је такође напредак.
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se najverovatnije neće kandidovati za drugi mandat, jer planira da završi posao neophodan da Srbija uđe u EU do kraja svog mandata, 2022. godine, prenosi Bloomberg.

aleksandar-vucic-n1.jpg


Nastavak na donjem linku...

http://rs.n1info.com/a351207/Vesti/Vesti/Vucic-kaze-da-se-nece-kandidovati-za-drugi-mandat-prenosi-Bloomberg.html

Drugovi forumasi, laz ili istina? Ja mislim da je ovaj covek fiju, fiju.

Meni se cini da ce kao Hitler da vlada do smrti.
Nije iskljuceno da dobijemo i "monarhiju" po uzoru na severnu Koreju.

Zar on ne obecava svake godine bolji zivot za 2 godine?
 

Back
Top