Hrvatski istoricar: Srbi su starosjedeoci Balkana

KeyserSöze

Domaćin
Poruka
4.548
Po rečima hrvatskog istoričara Gorana Šarića, Srbi su starosedeoci Balkana.On je u emisiji "Intervju" produkcije "Balkan Info", kao što tvrde i brojni istoričari u Srbiji, objasnio da su Austrija i Nemačka manipulisali istorijom kako bi Slovene pokazali kao doseljenike na Balkan i u tome našli opravdanje za kolonizaciju ovog prostora od strane Germana.

Šarić govori o prelasku sadašnjeg stanovništva Hrvatske iz pravoslavlja u katoličanstvo, malom procentu turskih gena među srpskim stanovništvom i mitu koji je nastao o turskom silovanju srpskinja. On objašnjava da su među Turcima ima mnogo više srpskog gena nego obratno i objašnjava šta su razlozi tome.

 
Јао што си оригиналан, а тек што си вицкаст, ко да си рват...

- - - - - - - - - -



Ти то тврдиш као историчар?

I kao buduci diplomirani istoricar,koji koristi visestruke izvore za ovakva istrazivanja,a ne koja mu odgovaraju,i kao osoba koja zna da Jovan Deretic de fakto niti ima ikakvo zvanje u toj oblasti,niti se trudi da navede izvore za svoja "istrazivanja".
 
Комплекси МАЊЕ ВРЕДНОСТИ овде су исписани речима наших ујкана........ заиста су и јадни и смешни и глупи...... мука ми је више од овако умоболних расправа......ако им *ебена МЗ дозволи нека се изјашњавају и као ВАНЗЕМАЉЦИ, заболе ме - АЛИ НЕКА ВИШЕ ЗАОБИЂУ СРБЕ И СРБИЈУ....... *ебо им пас матер..........
 
I kao buduci diplomirani istoricar,koji koristi visestruke izvore za ovakva istrazivanja,a ne koja mu odgovaraju,i kao osoba koja zna da Jovan Deretic de fakto niti ima ikakvo zvanje u toj oblasti,niti se trudi da navede izvore za svoja "istrazivanja".

Овај лик је историчар, зашто трпаш Деретића у причу?

Не разумем овакве покушаје манипулације, личимо ти на идиоте?
 
Овај лик је историчар, зашто трпаш Деретића у причу?

Не разумем овакве покушаје манипулације, личимо ти на идиоте?

Deder da prvo vidimo njegove akreditive.Ovde se neko ocigledno pravi lud,rekoh bi ti,posto su logicki skokovi i Sarica i Deretica indenticni(ako ne i isti.Izlaganje takodje).
Ja i dalje cekam da mi bilo ko ovde da legitimne izvore iz kojih su izvuceni suludi zakljuci izblebetani u onoj emisiji. :lol:
 
Deder da prvo vidimo njegove akreditive.Ovde se neko ocigledno pravi lud,rekoh bi ti,posto su logicki skokovi i Sarica i Deretica indenticni(ako ne i isti.Izlaganje takodje).
Ja i dalje cekam da mi bilo ko ovde da legitimne izvore iz kojih su izvuceni suludi zakljuci izblebetani u onoj emisiji. :lol:

Који су твоји акредитиви? Ко се овде прави луд? Ко да ти даје изворе, јесмо ли ми учесници ове емисије, јесмо ли ми аутори?
 
Deder da prvo vidimo njegove akreditive.Ovde se neko ocigledno pravi lud,rekoh bi ti,posto su logicki skokovi i Sarica i Deretica indenticni(ako ne i isti.Izlaganje takodje).
Ja i dalje cekam da mi bilo ko ovde da legitimne izvore iz kojih su izvuceni suludi zakljuci izblebetani u onoj emisiji. :lol:


А зашто нас питаш, јбт - ПИТАЈ ТАМО УРЕДНИШТВО ТВ КАНАЛА ХР.........
 
Deder mi linkuj izvore za sve ove gluposti izgovorene u emisiji posto si u tako dobrom raspolozenju. :lol:

daj ti ovde neki dokaz da su sloveni došli u 7. veku

Који су твоји акредитиви? Ко се овде прави луд? Ко да ти даје изворе, јесмо ли ми учесници ове емисије, јесмо ли ми аутори?

iizgleda da i u novoj generaciji ''istoričara'' ima otpada kao i u staroj

komunjare,
odjebite iz Srbije
 
Poslednja izmena:

Back
Top