Istine i lazi

ono kad se pojavi jedna od prvih sapunica dinastija imala je neku radnju,mogo si povezujes nesto,ispricas radnju,ovo danas ne znas sta pokusavaju,komedija il tragedija,da se samo razvuce bez ikakvog smisla,moze da stane u sat i po loseg filma
 
Prvih 15-tak epizoda je i ličilo na nešto zanimljivo i drugačije, ali postalo je u potpunosti glupo za praćenje. Klasična "španska" telenovela, koja iritira auditorijum totalno glupom pričom i glupim likovima i koje usput prati prilično loša gluma (doduše ne svih glumaca).
 
To je vrsta serije koja se pravi samo da bi se pustila i gledala. I stvarno i dalje ne mogu da verujem da se pare ulazu u takve neke gluposti a da se ne ulazu u nesto bolje i kvalitetnije za sta bi mogli da kazemo da je nas produkt. Netflix ima takve projekte serija da sa minimalnom svotom novca za seriju naprave kvalitet... Raspisu konkurs za glumce i scenariste i dobijes kvalitet, a ne kod nas sve isti glumci i scenaristi i reziseri.
 
ovi su se toliko pogubili ne znaju u kom pravcu da ide ovo smaranje,ljudi se navuku i vezu za likove ko drogirani ,uopste nemaju ukusa da vide losu glumu bez poente,zamisli kad je ovo nesto novo onako moderno upakovano,psovke frka na noz bez pardona,samo fale spec efekti
 
ovi su se toliko pogubili ne znaju u kom pravcu da ide ovo smaranje,ljudi se navuku i vezu za likove ko drogirani ,uopste nemaju ukusa da vide losu glumu bez poente,zamisli kad je ovo nesto novo onako moderno upakovano,psovke frka na noz bez pardona,samo fale spec efekti
Ljudi nece da razmisljaju, lakse je pustiti neko polu-amatersko smece i smejati se jeftinim fazonima. Da li to govori da su ljudi sve gluplji ili da su uvek bili glupi? Barem kod nas... Poenta je da ljudi sve novo prihvataju sa odusevljenjem ako je, bas kao sto si ti rekao, upakovano sa nekim odredjenim stvarima i ako ima dobru reklamu i naslov "moderno".
 
Moji gledaju povremo, odgovara im vreme sa jos nekom serijom na Prvoj.
Video sam nesto malo ali nedovoljno da me zadrzi da gledam seriju.

Mislim da je serija gledana najvise iz razloga sto nije repriza i nije "Sekula" produkcija.
 
Sve sto se emituje na Prvoj je go khurac .. !

A sta valja ?? Pa valjaju Senke i Meso .. pa cak i Psi laju nisu bas toliko losi kolko se prica ...

psi laju i lice na nesto zbog odlicog tike stanica

ali sto su kraj unistili neverovatno

ona sto radi *poso* pored puta

je u stvari cerka milionera

i onda brzo vencanje i izmirenje a oni spremili oruzje

rasplet za plakanje koliko je glup
 
aha posebno ovaj mali slinavac sto ne moze nos da istrese davi se u njima dok govori jbt
1329517_197517-sporca-ff_ls.jpg


- - - - - - - - - -

ne znam prosto ko me vise iritira ,i bule goncic od onakvog glumca i potencijala sta napravi od sebe
 

Back
Top