Musko dupe

bgbiker011

Obećava
Poruka
62
Dakle jedna stvar mi nikada nije bila jasna kod zena - znate ono kada ih pitate na sta obate paznju kod muskarca kada je u pitanju fizicki izgled, a one kazu - dupe. Kako bre dupe majku mu??? Sve drugo mi je jasno I logicno - da je visok, lepo razvijen, crte lica itd, ali sta koga vraga ima da gledaju u dupe?

U vezi toga ja imam jednu teoriju. Sada cu je izneti I zamolio bi dame sa foruma da iz iskustva kazu da li to ima osnova ili ne.
Elem, moja teorija je da kod muskaraca ono spreda I ono pozadi stoji uvek u obrnutoj proporciji. Ako si guzat ne mozes biti ***** I obrnuto.
Uz to mislim da to ima veze I sa hormonima - guzati imaju viska zenskih hormona, a kurati visak testosterona.
Dakle, ako vec gledaju u dupe, zene bi trebale prema ovoj mojoj teoriji da biraju muskarce bez dupeta, eto kao sto sam ja na primer :) .

Ne verujem da ce se nekad odraditi ozbiljnije istrazivanje na ovu temu pa mi drage dame pomozite u ovoj studiji, da vidimo da li je ta teorema istina ili zabluda.
Napomena - teorija se odnosi samo na natprosecne alatke I dupeta, one prosecne zanemarite.

I na kraju evo jedan pokloncic za damme koje se pale na musku guzu :)

2ds0mzm.jpg
 
Ja ne volim kad nema dupe, kad onako sasvim ravan i pantalone mu spadaju. :nono2:
Mislim, volim da ima za šta da se štipne ili uhvati, zavisno od raspoloženja... :whistling:
 
Ja imam jos od fudbala vrhunsko dupe. U teretani mi prilaze x puta I pitaju me za vezbe za dupe itd a kod mene je to mahom plod dugogidisnjeg treninga,fudbala itd...Setih se da su me devojke stalno vatale za dupe, onako transparentno pred svima..Eto do koje mere je dobro.

- - - - - - - - - -

Ono gore na slici je ogavno :bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:
 

Back
Top