Velika tragedija: Preminuo sin (3) Srđana Todorovića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.818
Tuga

Velika tragedija pogodila je porodicu našeg proslavljenog glumca Srđana Todorovića – njegov trogodišnji sin preminuo je sinoć u porodičnom stanu na Vračaru.

Kako nezvanično saznajemo, dečak je preminuo od posledica trovanja. Hitna pomoć je brzo došla na mesto događaja, ali reanimacija nije uspela, prenose beogradski mediji.


Srđan Žika Todorović i njegova supruga Ana dobili su sina 4. maja 2014. godine. Žika i Ana su u braku već 10 godina, a ta ljubav počela je na Adi Bojani. Ubrzo su se venčali, a pre tri godine dobili su sina kome su dali ime Dejan.

Žika je nedavno izjavio da ga je uloga oca promenila.

– Život mi se okrenuo za 180 stepeni, sve je drugačije, nema više izlazaka, nema zezanja, odgovornost je mnogo veća. I pre nego što sam dobio sina sam prestao da izlazim, prosto u tim sam godinama da treba reći stop u jednom trenutku – rekao je Žika u jednom od intervjua
 
"Rezultati obdukcije potvrdili su da je smrt usledila posle prestanka rada srca. Rekli su da je reč o iznenandnoj smrti", kroz suze je potvrdila supruga glumca Ana Todorović

- - - - - - - - - -

"Dejana sam pronašla ja, nije disao, juče popodne se to desilo. Butine su mu bile ljubičaste što je znak da nije disao, brzo nakon sto je zaspao. Sin je prethodno bio prehladjen, a ništa nije slutio na ovu tragediju", rekla je Ana.

Dečak je bio prehlađen nekoliko dana pre tragedije, ali ništa nije ukazivalo na smrtni ishod, u suzama je izjavila Ana i dodala;

"Bili smo kod doktorke koja je rekla da Dejan pije antibiotike još dva dana, u ponedeljak je krenuo u vrić. Bilo mu je bolje, ali je imao šlajm i pošto ga vikendom puštamo da spava malo duže, odlučila sam da ga pustim i juče malo duže da spava. Kroz 20-ak minuta kada sam otišla da ga probudim, glava mu je bila zagnjurena u posteljinu. On nije beba, bebe ne mogu da reaguju ako tako zaspu, on ima tri i po godine. Ja bih čula neki zvuk, jer ja čujem svaki njegov udisaj i izdisaj. Hteo je da zaspi pored mene juče, ali bila sam u dnevnoj sobi i htela sam da zapalim cigretu, i da ne bi udisao dim prebacila sam ga u njegovu sobu gde inače spava. Kada sam primetila da ne diše, zvala sam Hitnu pomoć, reanimirali smo ga, delovalo mi je kao čitava večnost dok nisu došli. To je bilo juče, predveče", kazala je ona.


"Obdukcija će biti urađena večeras, sada su otišli da vide treba li da popune neke papire da nije imao srčanu manu za koju mi nismo znali. Rođen je sa ocenom 10", dodala je supruga glumca.

Ona je opisala da ni doktorka nije mogla da zadrži emocije.

"Reanimacija je trajala pola sata, bila su dva gospodina i jedna gospođa, doktorka i ona nije mogla da se suzdrži od plača. Ja razumem tu doktorku, gledala sam tu užasnu scenu, ne znamo šta se desilo", opisala je Ana Todorović.

"Sada sam slučajno sama, nisam imala trenutak samoće. Rekla sam svima, moji će sada doći iz Crne Gore, treba mi samo trenutak samoće", dodala je ona
 
Tuga

Velika tragedija pogodila je porodicu našeg proslavljenog glumca Srđana Todorovića – njegov trogodišnji sin preminuo je sinoć u porodičnom stanu na Vračaru.

Kako nezvanično saznajemo, dečak je preminuo od posledica trovanja. Hitna pomoć je brzo došla na mesto događaja, ali reanimacija nije uspela, prenose beogradski mediji.


Srđan Žika Todorović i njegova supruga Ana dobili su sina 4. maja 2014. godine. Žika i Ana su u braku već 10 godina, a ta ljubav počela je na Adi Bojani. Ubrzo su se venčali, a pre tri godine dobili su sina kome su dali ime Dejan.

Žika je nedavno izjavio da ga je uloga oca promenila.

– Život mi se okrenuo za 180 stepeni, sve je drugačije, nema više izlazaka, nema zezanja, odgovornost je mnogo veća. I pre nego što sam dobio sina sam prestao da izlazim, prosto u tim sam godinama da treba reći stop u jednom trenutku – rekao je Žika u jednom od intervjua

Bem ti sudbinu,sav sam se najezio.Nedaj boze nikom da sahrani svoje dete.Mislim da je to najreza i najgora stvar u zivotu.
 
Ova tragedija zaslužuje informaciju da je Dr. Robert S. Mendelsohn (1926 -1988), nekadašnji direktor Američkog pedijatrijskog društva dokazivao da je DTP vakcina najčešći uzročnik ovog "sindroma" koji se javlja od jednog dana do tri nedelje posle vakcinacije.

- - - - - - - - - -

Obdukcija je potvrdila da je iznenadna smrt nastupila u snu, usled prestanka rada srca. To je danas potvrdila i sama Ana Todorović, još u šoku od užasa koji je proživela bezuspešno pokušavajući da oživi svoje dete koje, iako u tom trenutku na antibioticima, ni u kom slučaju nije bilo ozbiljno bolesno. Pogotovo ne toliko da bi iko mogao i da pomisli na ovako tragičan ishod.

- - - - - - - - - -

znaci lekovi uzrok smrti
 
Какве сте све болештине исписали о мртвом детету и његовим родитељима, то је невероватно.

Повраћа ми се какав смо народ постали, фуј!

Срам вас све било...

Ако не можете да саучествујете у њиховом болу, макар будите толико људи па се суздржите од оваквих ствари.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top