Gde jednom tu će ponovo?

Zini da ti kažem :mrgreen:

ja mislila da je tema o ponovljenom karaaaanju, ili tripl ili tako nešto..
ono tema gde će paćenici svih zemalja da se ujedine i pišu: nikada se ni bih pomirio-la da probamo ponovo, a ono mirili se da se smuči i bogu i narodu, idmidođimi takvi najviše glume odlučan stav, kako bi zanali da nisu na koži osetili da im to ne ide u prilog :mrgreen:
 
ja mislila da je tema o ponovljenom karaaaanju, ili tripl ili tako nešto..
ono tema gde će paćenici svih zemalja da se ujedine i pišu: nikada se ni bih pomirio-la da probamo ponovo, a ono mirili se da se smuči i bogu i narodu, idmidođimi takvi najviše glume odlučan stav, kako bi zanali da nisu na koži osetili da im to ne ide u prilog :mrgreen:

Pa neka ih :mrgreen:

Nego , kad smo kod karanja :mrgreen::per:
 
ja mislila da je tema o ponovljenom karaaaanju, ili tripl ili tako nešto..
ono tema gde će paćenici svih zemalja da se ujedine i pišu: nikada se ni bih pomirio-la da probamo ponovo, a ono mirili se da se smuči i bogu i narodu, idmidođimi takvi najviše glume odlučan stav, kako bi zanali da nisu na koži osetili da im to ne ide u prilog :mrgreen:
A i ja isto mislio [emoji23]

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
 
ja mislila da je tema o ponovljenom karaaaanju, ili tripl ili tako nešto..
ono tema gde će paćenici svih zemalja da se ujedine i pišu: nikada se ni bih pomirio-la da probamo ponovo, a ono mirili se da se smuči i bogu i narodu, idmidođimi takvi najviše glume odlučan stav, kako bi zanali da nisu na koži osetili da im to ne ide u prilog :mrgreen:
Napravicemo da bude :D

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
ma ljudi se ne menjaju, generalno /možda ih promeni neka bolest ili starost/..a te šanse kada ih neko daje ili dobija..to je zbog tripa da jedinka misli kako može promeniti nečije osobine,ponašanje, bilo šta..frizuru :mrgreen:
i postoje razne kategorije odnosa gde nema istu težinu taj neki kvrc među ljudima..gadna je to osobina kada neko sebi da u misiju da ispravlja bilo koga i pravi drug ličnost od njega..

- - - - - - - - - -

U bure sa rakijom :mrgreen: aako nije bar 20 ne važi se ...msm gradi :lol:

pa nemoj tako neiskusno..

- - - - - - - - - -

Lanselote,ne brukaj se........
Ti si mlad i lep..........

:lol: što se bruka? šta je sad napravio? baš lepo otvorio temu..nema mane

- - - - - - - - - -

Ja bi joj uvijek dao :) a i meni su znale dat, i poslije par godina..

Sent from my SM-T210 using Tapatalk

e to bi bila dobra tema :mrgreen:
 

Back
Top