Narodna stranka i Đilas: Potreban zajednički front

комшија

Stara legenda
Poruka
90.989
ЗАЈЕДНИЧКА ЛИСТА ОКО ДРАГАНА ЂИЛАСА СЕ ПОЛАКО АЛИ СИГУРНО ФОРМИРА, А ВУЧИЋ И ЊЕГОВИ БОТОВИ МОГУ САМО ДА КМЕЧЕ И ЛУДЕ ОД БЕСА!






http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=365569&title=Narodna+stranka+i+%C4%90ilas%3a+Potreban+zajedni%C4%8Dki+front

Održan sastanak

Narodna stranka i Đilas: Potreban zajednički front

Delegacija Narodne stranke Vuka Jeremića je, u vezi sa predstojećim izborima za Skupštinu Grada Beograda, obavila razgovore sa Draganom Đilasom.

narodna_stranka.jpg


Kako su saopštili, postignuta je saglasnost o tome da je potrebno formirati zajednički front opozicije za smenu aktuelne pogubne vlasti, kao i ponuditi Beograđanima jedinstvenu alternativu koja će obezbediti prosperitet i održivi razvoj naše prestonice.

"Narodna stranka je spremna da pruži pun doprinos realizaciji ovih ciljevima i u tom smislu će na organima stranke doneti formalnu odluku o modalitetima strateške saradnje sa Draganom Đilasom i Pokretom slobodnih građana. Narodna stranka poziva i druge opozicione aktere da se pridruže ovim naporima", navodi se u saopštenju.
 
Ма, "лево" је све што је данас у Србији против Вучићевог режима...

Ne .... vecina je oko centra i vodila bi slicnu politiku kao Vucic na zalost...

- - - - - - - - - -

a šta ja dobijam ako glasam?
mislim KOLIKI JE MOJ DEO?

Iskreno bez ideologije jedino nam to ostaje da se pitamo sta koliko ko dobija i koliko zasluzuje ili ne zasluzuje.
 
Iskreno bez ideologije jedino nam to ostaje da se pitamo sta koliko ko dobija i koliko zasluzuje ili ne zasluzuje.

ja sam ušao u godine kada mi ideologija više nije dovoljna motivacija
ako već komšiji, jajara nevidjena, ne bi pomogao što bi pomagao tek ovom kog ne poznajem?
vidim slika se za novine i televizor ali meni to nije neki razlog
a i ne sećam se da je on meni pomogao

bio je gradonačelnik
izašao je na TV Studio B i dao jednu IZUZETNU izjavu:
"Mi smo prva vlast koja zapošljava Beogradjane"
Ja sav srećan napišem e-mail da se raspitam za posao preko Skupštine Grada
bilo što za Beograd - Gradska čisoća metla, crevo, Gradsko zelenilo - grabulje, crevo, Beograd Put kramp lopata
Da posle imam šta da pokažem unucima kako je deda napravio u Beogradu...
Nisam ja od onih što bi kancelariju da prelistavaju koja terasa grčkog hotela njima treba pošto su došli iz Gornje Podbrdice pa navikli na komfor...

Elem, dobijem ja odgovor, nepotpisan doduše, kako ja tražim nešto protivno zakonu
Izvinim se do zemlje jer protivzakonito mi ne pada na pamet...
ali predložim da iskoristi diskreciono pravo i da me uzme za savetnika

- - - - - - - - - -

eto toliko meni pomogo dok ga je tresao
sad nek se trese dal će opet
ja neću
 
Dragi želimbitigradonačelnici,

BEOGRAD JE IZGRADJEN - NE TREBA NIŠTA DODAVATI
NIJE PREDVIDJEN ZA OVOLIKU POPULACIJU
I NE TREBA GA ŠIRITI ZBOG NJIH

PROŠAO JE RAT, PUT POD NOGE PA NAZAD
OVI ŠTO STUDIRAJU ISTO - NEK IMPLEMENTIRAJU FAKULTETSKO ZNANJE NA SVOJE MESTO
IMA I OVIH ŠTO DOLAZE DA SE GREBU - DONETI ZAKON O PRIORITETU ZAPOŠLJAVANJA PREMA PREBIVALIŠTU BAŠ KAO U EU

SVE TRI GRUPE POBEGNU ZA NOVU GODINU ILI ZA 1. MAJ I ONDA VIDIMO KOLIKI JE BEOGRAD ZAISTA

ISTO TAKO POBEGNU KAD JE SAVEZNIČKO BOMBARDOVANJE
POLA GRADSKOG PREVOZA ZVRJI PRAZNO I NIKO NE OTVARA PROZORE ZBOG VAZDUHA DA SE NE UGUŠI DO SLEDEĆE STANICE

POLA RADNJI BUDE ZATVORENO JER JE VLASNIK SELJANA PA OTIŠO DA SLAVI
NEMA VEZE ŠTO JE BEOGRAD POZAMANDALJEN???

NIJE SRBIJA JEDAN GRAD
 
Poslednja izmena:

Back
Top