Najlepši ljudi na svetu rođeni su baš u ovom znaku

Лилит

Zainteresovan član
Poruka
233
Osvrnite se malo oko sebe, razmislite o fizičkoj privlačnosti svojih prijatelja, rođaka, kolega. U kom su znaku rođeni oni najlepši?

Neka istraživanja pokazuju da su najprivlačniji ljudi rođeni u znaku Vage, od 23. septembra do 22. oktobra.

Vladar ovog znaka je Venera, planeta ljubavi, pa možda Vage isijavaju i lepotom ove najmoćnije sile.

Vage su romantične po prirodi i među najuravnoteženijim i najharmoničnijim znacima Zodijaka.

https://www.krstarica.com/horoskop/astrologija/najlepsi-ljudi-na-svetu-rodjeni-su-bas-u-ovom-znaku/

Slažete se?
 
Osvrnite se malo oko sebe, razmislite o fizičkoj privlačnosti svojih prijatelja, rođaka, kolega. U kom su znaku rođeni oni najlepši?

Neka istraživanja pokazuju da su najprivlačniji ljudi rođeni u znaku Vage, od 23. septembra do 22. oktobra.

Vladar ovog znaka je Venera, planeta ljubavi, pa možda Vage isijavaju i lepotom ove najmoćnije sile.

Vage su romantične po prirodi i među najuravnoteženijim i najharmoničnijim znacima Zodijaka.

https://www.krstarica.com/horoskop/astrologija/najlepsi-ljudi-na-svetu-rodjeni-su-bas-u-ovom-znaku/

Slažete se?
toliko su posebni?
 
De si Nero Vago:)
To je zbog Venere, planete lepote
Ako nisu zgodne, Vage su toliko šarmantne da to nadoknade
Lepih pokreta i uglavnom prijatne naravi
dzaba im,previse su emotivne i humane za ovaj 21 vek,,
neznaju vise od iskrenosti,uvek ce dati sebe za svakog i zadovoljiti se samo mrvicom srece iako pate zbog toga ubedjivace sebe da nije tako,,i da je savrsenije od svega..
neznaju da gledaju realno na ovaj svet i uvek misle da su sa druge planete,imaju jako puno mana..a ima ih jos al ce misle da sam lud ako napisem..
Izvini,,ako cemo i o njihovom temparamentu to je tek zeznuto i shebace ceo clanak
 
dzaba im,previse su emotivne i humane za ovaj 21 vek,,
neznaju vise od iskrenosti,uvek ce dati sebe za svakog i zadovoljiti se samo mrvicom srece iako pate zbog toga ubedjivace sebe da nije tako,,i da je savrsenije od svega..
neznaju da gledaju realno na ovaj svet i uvek misle da su sa druge planete,imaju jako puno mana..a ima ih jos al ce misle da sam lud ako napisem..
Izvini,,ako cemo i o njihovom temparamentu to je tek zeznuto i shebace ceo clanak
Nero dragi, i pored nekih zajedničkih osobina, svaki čovek je univerzum za sebe
Jedinstven
A ne zaboravi da je Vaga ipak VAZDUŠNI znak a Vazduh vlada intelektom
Lično znam mnogo Vaga koje se bave prirodnim naukama i matematikom
I da je jedini predmet u horoskopu
Cilj je da uspostavi balans , što spoljašnji, što unutrašnji
I drugim ljudima je to cilj, naravno, ali Vagi posebno
 
Nero dragi, i pored nekih zajedničkih osobina, svaki čovek je univerzum za sebe
Jedinstven
A ne zaboravi da je Vaga ipak VAZDUŠNI znak a Vazduh vlada intelektom
Lično znam mnogo Vaga koje se bave prirodnim naukama i matematikom
I da je jedini predmet u horoskopu
Cilj je da uspostavi balans , što spoljašnji, što unutrašnji
I drugim ljudima je to cilj, naravno, ali Vagi posebno
zato ja nikada nisam pronasao sebe,,,
Hvala ti :heart:
 
Najlepše žene (mislim nekako kao da imaju oreol, prosto sijaju nekim unutrašnjim mirom), Ribe - znak egzaltacije Venere.
По тој логици, Ваге у којима је егзалтиран Сатурн, се сматрају најружнијим женама.
Егзалтација нема везе са психичким и физичким карактеристикама знака, знаку особине дарује његов владар.
Рибе свакако јесу међу најлепшим женама, зато што њихов владар је Нептун, који је виша октава Венере.
 
Pa, ako je viša oktava Venere onda nisu među najlepšim, nego najlepše... Haha...

Ma ja se malo šalim, jer je moj ukus poklopljen sa tom logikom. Lepota je relativna stvar... Meni je lepa neka Uran lepota... Mislim, to mi je...

Ja sam uzela Veneru i Mars kao reper neke standardne muške i ženske privlačnosti...
Ono, prosečno... Nešto što većina kaže i sl.

A po meni može drugo nešto da bude parametar lepote... Meni lično... Mada generalno gledano, koliko sam primetila...

Saturn meni prvo nije ružnoća, svaka planeta može biti sjebana... Egzaltirani Saturn je meni nešto prelepo, savršena struktura. Vaga kao sedište Venere i egzaltacije Saturna mora biti u tom smislu lepa, jer je to savršena struktura plus šarm i sltakoća Venere... I jeste, one koje ja znam su upravo takve, osim ako im nije nešto sjebano... Pa čak i sa lošom Venerom, opet ne mogu toliko da se nagrde, koliko njihovo telo je samo tog tipa lepo...

Međutim, Ribe imaju nešto onostrano.... Nešto očaravajuće... Skroz me zarobe, mogu da ih nanjušim... I kada ih vidim, ne mogu da iskuliram taj neki svečani osećaj...

Pa, da i Saturn bi trebalo da je viša oktava Marsa, ali koliko znam, Pluton je...
 
Najlepše žene (mislim nekako kao da imaju oreol, prosto sijaju nekim unutrašnjim mirom), Ribe - znak egzaltacije Venere.

Najlepši muškarci, Jarčevi, znak egzaltacije Marsa.

I moj lični ukus se slaže sa ovim.

Meni su zenski bikovi i blizanci i muski strelcevi i blizanci najlepsi na oko. Znak Jarca volim, ali ne vezujem za "lepotu".
 
Meni su Saturnovci lepi igrom slučaja jer mi padaju u petu. Ne volim zaobljena lica i tela, volim lepe konture lica i lepu konstrukciju tela, kosti.
Mentalno me privlače čudaci (Uran kv Venera), i intenzivni tipovi (Pluton konjukcija vladar pete).

Ono što je čoveku lepo je intimno, i svakog privlači nešto drugo...

Ali verujem da postoje neki naučeni šabloni koje diktiraju kulturne norme. Ono što su nas naučili da je lepo. Pre par hiljada godina i sad, društveni pojam lepote nije bio isti.

Tako da verujem da postoje i neki trendovi, nešto što prosečan pripadnik neke kulture naučeno smatra lepim. To može da odgovori mundana astrologija.

Šta je naše intimno, pitanje je da li i umemo da dopremo do sebe od tolike količine naučenih šumova... Da li možemo da pređemo barijeru Saturna (društvo, društvene norme i standardi).
 
Poslednja izmena:
Meni su Saturnovci lepi igrom slučaja jer mi padaju u petu. Ne volim zaobljena lica i tela, volim lepe konture lica i lepu konstrukciju tela, kosti.
Mentalno me privlače čudaci (Uran kv Venera), i intenzivni tipovi (Pluton konjukcija vladar pete).

Ono što je čoveku lepo je intimno, i svakog privlači nešto drugo...

Ali verujem da postoje neki naučeni šabloni koje diktiraju kulturne norme. Ono što su nas naučili da je lepo. Pre par hiljada godina i sad, društveni pojam lepote nije bio isti.

Tako da verujem da postoje i neki trendovi, nešto što prosečan pripadnik neke kulture naučeno smatra lepim. To može da odgovori mundana astrologija.

Šta je naše intimno, pitanje je da li i umemo da dopremo do sebe od tolike količine naučenih šumova... Da li možemo da pređemo barijeru Saturna (društvo, društvene norme i standardi).
baš tako
 
Meni su Saturnovci lepi igrom slučaja jer mi padaju u petu. Ne volim zaobljena lica i tela, volim lepe konture lica i lepu konstrukciju tela, kosti.
Mentalno me privlače čudaci (Uran kv Venera), i intenzivni tipovi (Pluton konjukcija vladar pete).

Ono što je čoveku lepo je intimno, i svakog privlači nešto drugo...

Ali verujem da postoje neki naučeni šabloni koje diktiraju kulturne norme. Ono što su nas naučili da je lepo. Pre par hiljada godina i sad, društveni pojam lepote nije bio isti.

Tako da verujem da postoje i neki trendovi, nešto što prosečan pripadnik neke kulture naučeno smatra lepim. To može da odgovori mundana astrologija.

Šta je naše intimno, pitanje je da li i umemo da dopremo do sebe od tolike količine naučenih šumova... Da li možemo da pređemo barijeru Saturna (društvo, društvene norme i standardi).

:heart::rumenko:
 

Back
Top