racija-u-lazarevcu-krenuo-lov-na-divlje-taksiste-jer

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
4.032
Poslednja izmena:
moj drugar je kupio auto 1996 godiste Mazdu i hteo da taksira zimi kada nema posla i zaradi nesto

Jedva je skupio pare i za taj auto

I donesu odluku ovi lopovi da ne moze da se taksira ako ti auto nije evro 3 . A njegov auto je evro 2 na TNG pogon i on zagadjuje 10 puta manje nego bilo koji dizelas evro3/4/5/6 standarda

I naravno automatski ne moze da radi ili mora da postane divlji taksista.
 
Rekao si "divlji" taksisti. To je isto kao divlja svinja jer divlja svinja upada na polja i pojede kuruza i povrća i napravi štetu.

:rtfm: bas tako!

Na primer u Pancevu vlada ATP mafija, grad Pancevo nije potpisao u govor sa zeleznicom i tako i pored dvokolosecne pruge nemamo vise voz Pancevo - Beograd... ima dva tri voza dnevno i to je to , samo prolaze , to nije direktan voz iz Panceva...

SNS vlast, jurili su divlje prosle godine, ove ih ne jure... ili ides autobusom Naprednog ATPa ili svojim prevozom ... e da tu su i kombi majstori , desi se neki sudar ili ne daj boze dodje do povrede ispadne da si sam kriv ...

Da postoji voz i da ide kao nekada, a sada ima uslova za to, rasterali bi ove kombi majmune samo tako! Ko hoce da se bavi kombisanjem neka lepo registruje to a ne na divljaka!

Ali napredna vlast, samo je dovoljno da se sa njima dogovoris i da placas reket, mozes da radis sta hoces.

E da ATP polazi sa autobuske u BGu ali ne sme da stane kod skupstine, hahahahahah donele gradske Beogradske napredne vlasti odluku :rtfm: sve gore i gore narode , sve gore i gore.

- - - - - - - - - -

nije isto ,divlji su jer im ne daju da postanu legalni a imaju sve potrebno

Neki da, mnogi ne.
 
Poslednja izmena:
:rtfm: bas tako!

Na primer u Pancevu vlada ATP mafija, grad Pancevo nije potpisao u govor sa zeleznicom i tako i pored dvokolosecne pruge nemamo vise voz Pancevo - Beograd... ima dva tri voza dnevno i to je to , samo prolaze , to nije direktan voz iz Panceva...

SNS vlast, jurili su divlje prosle godine, ove ih ne jure... ili ides autobusom Naprednog ATPa ili svojim prevozom ... e da tu su i kombi majstori , desi se neki sudar ili ne daj boze dodje do povrede ispadne da si sam kriv ...

Da postoji voz i da ide kao nekada, a sada ima uslova za to, rasterali bi ove kombi majmune samo tako! Ko hoce da se bavi kombisanjem neka lepo registruje to a ne na divljaka!

Ali napredna vlast, samo je dovoljno da se sa njima dogovoris i da placas reket, mozes da radis sta hoces.

E da ATP polazi sa autobuske u BGu ali ne sme da stane kod skupstine, hahahahahah donele gradske napredne vlasti odluku :rtfm: sve gore i gore narode , sve gore i gore.

Na žalost. Niko ne poštuje nikakva pravila i zakone koji postoje. Kaže Tihi gore "ima motor euro2", pa najbolje na lož ulje da taksira.
 
Na žalost. Niko ne poštuje nikakva pravila i zakone koji postoje. Kaže Tihi gore "ima motor euro2", pa najbolje na lož ulje da taksira.

ako prođe tehnički , zašto praviti problem .

Inače je dokazano da ne postoji neka velika razlika između euro 2 i 5-6 . Viđam ovde glanc nove mašine kada dodaju pedalu , dime kao i svi ostali . :mrgreen: . A viđao sam u Šapcu fiat marea koja ima EURO MINUS 3 :hahaha:
 
Na šta konkretno imaš zamerku sa nelegalnim taksistima? Osim "ne daju nam da radimo"
SAMO im ne daju da rade. Ako je to SAMO blago tebi i meni i nama sa vama!!!
Grad beograd izdaje samo ODREĐENI broj dozvola. Zašto?
Daj dozvole svima koji hoće zašto zabraniti ljudima da RADE!!!PA NE KRADU!!!
A inače da omoguce jednake uslove poslovanja svima su duzni po zakonu o diskriminaciji. Iste dozvole za poslovanje svima koji isto plate!!
 
Poslednja izmena:
Ajde ovako. Ako je bolnici potrebno 10 hirurga da li je normalno da se zaposli 1000?

To će TRŽIŠTE da odredi. A ne korumpirani politicar koji TAJ TVOJ izgovor koristi da obezbedi MONOPOL interesnim grupama. Ako se taxisti isplati da RADI on će RADITI. Ko je kompententniji od NJEGA da odlučuje o tome sta se taxisti isplati. Nece valjda korompirani politicar da kaze eeee to se ne isplati nemoj da radis?
 
SAMO im ne daju da rade. Ako je to SAMO blago tebi i meni i nama sa vama!!!
Grad beograd izdaje samo ODREĐENI broj dozvola. Zašto?
Daj dpzvole svima koji hoće zašto zabraniti ljudima da RADE!!!PA NE KRADU!!!
A inače da omoguce jednake uslove poslovanja svima su duzni po zakonu o diskriminaciji. Iste dozvole za poslovanje svima koji isto plate!!

Tako je. Daj ljudima da rade pa neka putnik sam odluci sta ce i kako ce a ne da se VOZ ukine na relaciji Pancevo - Beograd a pre toga degradira namerno red voznje , da bi posle bila prica "E pa nije bilo putnika"

Mafija , na vlasti. Sve se steluje kako njima odgovara. To ni Sloba nije radio bar ne sto se tice prevoza. 90ih je voz funkcionisao, cak i dok su bili zuti ... a sada ... nema putnika, a busevi i kombiji puni.

Voz npr .... karta Bg - Pancevo 80din .... Kombijem 100 , Autobus 120din... sta mislis jesu li ljudi gluppi ,, e vide sta se desava. HA.
 
ja bez oznake TX na tablama ne sedam u taxi..inače me baš zabole za taxiste i njihove probleme, sve to mafija..

Ovo je mnogo vise od bas me briga za njih. I pred tvoja vrata ce doci. Drzava nam ne da da radimo a kada nemamo posao onda nam kazu pa snađi se ALI NEMOJ U OBLASTIMA U KOJIMA MI IMAMO INTERES.
ILI NAS ZAPOSLITE ILI NAS PUSTITE DA RADIMO!!!
 
Ovo je sustina svega JER I OVIH 10 SU USTVARI PARTISKI VOJNICI I KU... HIRURZI!!!

Suština svega je nešto drugo, a to nešto drugo se zove Agenda 21 UN .

Trenutno je u Kalergi fazi, a završiće se Pajkovim planom o tri rata za dovođenje luciferijanskog NWO ukoliko se ne desi nešto na šta za sad još ne možemo da računamo.

Ko ne zna o čemu govorim, neka potraži informacije na netu.

- - - - - - - - - -

To sam i napisao. :dontunderstand:

Nisi.

Napisao si da je dovoljno da desetoro hirurga radi u bolnici, a ostali nek se slikaju ili čuvaju patke dok im i to ne zabrane uvođenjem licenci za patkarstvo.
 
Poslednja izmena:
Suština svega je nešto drugo, a to nešto drugo se zove Agenda 21 UN .

Trenutno je u Kalergi fazi, a završiće se Pajkovim planom o tri rata za dovođenje luciferijanskog NWO ukoliko se ne desi nešto na šta za sad još ne možemo da računamo.

Ko ne zna o čemu govorim, neka potraži informacije na netu.

- - - - - - - - - -



Nisi.

Napisao si da je dovoljno da desetoro hirurga radi u bolnici, a ostali nek čuvaju patke dok im i to ne zabrane uvođenjem licenci za patkarstvo.

Ali bolnici jeste potrebno samo 10 hirurga koje će neko da odabere. Ostali, jbg, nek čuvaju patke, idu u kinu, švajcarsku, lekare bez granica u UN. Ne možeš zaposliti svih hiljadu, to je poenta.
 

Back
Top