Profesorki Mili Alečković država otela dete

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Klinički psiholog, profesor i pisac Mila Alečković proživljava ovih dana, zajedno sa svojim suprugom pravu porodičnu dramu.

Mila Aleckovic.jpg


Naime, ona se srpskoj javnosti obratila u video snimku na Jutjubu, navodeći da joj je devojčica, čiji su hranitelji već dve godine ona i njen suprug, oduzeta od strane Centra za socijalni rad u Obrenovcu i Centra za porodični smeštaj i usvojenje Beograd.

Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...-sa-kosova-a-onda-su-upali-u-stan-i-odveli-je

"Dete čiji smo hranitelji dolazi sa prostora Kosova i Metohije, iz izbegličke porodice, otac joj je preminuo, majka je tada bila bolesna, i sud je nju izmestio iz porodice, nakon čega brigu o njemu vode upravo ova dva centra", kaže Alečković u snimku.

Snimak imate na linku vesti.

Da li je u pitanju nečija lična osveta ili nešto drugo?
 
Klinički psiholog, profesor i pisac Mila Alečković proživljava ovih dana, zajedno sa svojim suprugom pravu porodičnu dramu.

Pogledajte prilog 469126

Naime, ona se srpskoj javnosti obratila u video snimku na Jutjubu, navodeći da joj je devojčica, čiji su hranitelji već dve godine ona i njen suprug, oduzeta od strane Centra za socijalni rad u Obrenovcu i Centra za porodični smeštaj i usvojenje Beograd.

Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...-sa-kosova-a-onda-su-upali-u-stan-i-odveli-je

"Dete čiji smo hranitelji dolazi sa prostora Kosova i Metohije, iz izbegličke porodice, otac joj je preminuo, majka je tada bila bolesna, i sud je nju izmestio iz porodice, nakon čega brigu o njemu vode upravo ova dva centra", kaže Alečković u snimku.

Snimak imate na linku vesti.

Da li je u pitanju nečija lična osveta ili nešto drugo?

Нигде не каже који су разлог навели, зашто су одузели девојчицу, и још по хитном поступку
 
Ua!


Ua stoka!

- - - - - - - - - -

ДАј решење да прочитамо шта пише у образложењу.

Тек онда можемо да дајемо свој суд (то важи и за постављача теме).

Ja da ti dam rešenje?

Jesi li ti ozbiljan?

- - - - - - - - - -

ГЛАСАМ ЗА СНС!
:bravo:

Nadam se da se zezaš...

- - - - - - - - - -

Pa ni tad nemozemo

I nikad...

- - - - - - - - - -

Нигде не каже који су разлог навели, зашто су одузели девојчицу, и још по хитном поступку

Da, nigde. Svete joj se što je kritikovala svinjski režim.
 
Prvo su došli po komuniste,
a ja se nisam pobunio jer nisam bio komunista.

Zatim su došli po Jevreje,
a ja se nisam pobunio jer nisam bio Jevrejin.

Zatim su došli po sindikalce,
a ja se nisam pobunio jer nisam bio sindikalac.

Zatim su došli po katolike,
a ja se nisam pobunio jer sam bio protestant.

Zatim su došli po mene,
ali tada više nikoga nije bilo da se pobuni.
 
Не мораш ти. Нека га породица објави кад су већ изашли у медије.

Ja ne moram ama baš ništa. Obrati se njima.

- - - - - - - - - -

Prvo su došli po komuniste,
a ja se nisam pobunio jer nisam bio komunista.

Zatim su došli po Jevreje,
a ja se nisam pobunio jer nisam bio Jevrejin.

Zatim su došli po sindikalce,
a ja se nisam pobunio jer nisam bio sindikalac.

Zatim su došli po katolike,
a ja se nisam pobunio jer sam bio protestant.

Zatim su došli po mene,
ali tada više nikoga nije bilo da se pobuni.

Opštepoznato i žalosno...
 
Ua!



Ua stoka!

- - - - - - - - - -



Ja da ti dam rešenje?

Jesi li ti ozbiljan?

- - - - - - - - - -



Nadam se da se zezaš...

- - - - - - - - - -

Da, nigde. Svete joj se što je kritikovala svinjski režim.

Не знам какви су закони, али и ког да је не верујем да из освете без образложења тек тако одузима децу.
 
Не знам какви су закони, али и ког да је не верујем да из освете одузима децу.

A iz kog razloga Centar za socijalni rad, ili pak Periferija za socijalni rad, oduzima dete koje se nalazi u dobrim uslovima, i daje ga ko zna kome?

- - - - - - - - - -

a ko je muž? jel onaj samozvani francuski filozof?

Ne znam ko je taj njen muž Francuz.
 
Не мораш ти. Нека га породица објави кад су већ изашли у медије.

Преслушао сам снимак данас пре подне пре конференције за штампу - могу само да кажем ДА СУ ОВА ДОГАЂАЊА И РАДДЊЕ РАЗНИХ ДРИПАЦА И МАНГУПА ИЗ РАЗНИХ ЦЕНТАРА КОЈИ СЕ КАО БАЈАГИ БРИНУ ЗА ДЕЦУ ВИШЕ НЕГО СКАНДАЛОЗНА....... прича М.Алексић ми је тотално уништила дан... па јбт питам се где ми уопште живимо........ у којој вукојебини...........
 
Што теби нису ушли у кућу да ти отимају децу?

Ne znam za njega, ali meni nemaju koga da oduzmu. Nemam decu, jer ne dam da mi država vakciniše dete, da se hrani GMO smećem, kad odraste da bude robovski obeleženo (pirsingovano i tetovirano), da uči u školi kako postoje roditelj broj 1 i roditelj broj 2, da je normalno biti homić, da mi unuci budu arapska raja u muslimanskoj Evropi, što će se dogoditi za manje od pola veka... ili pak da poostanu jihad ratnici... Ne dam i tačka. A ako meni dođu na vrata zato što pišem svašta po Internetu - lepo ću ih dočekati. Ojha. Ende.
 
nisu oteli njeno dete već iz nekog razloga zaključili da porodica nije pogodna za hraniteljstvo

Iz nekog razloga, da. Meni su iz suda u Novom Sadu doneli rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Da se zapitamo gde živimo.

- - - - - - - - - -

Преслушао сам снимак данас пре подне пре конференције за штампу - могу само да кажем ДА СУ ОВА ДОГАЂАЊА И РАДДЊЕ РАЗНИХ ДРИПАЦА И МАНГУПА ИЗ РАЗНИХ ЦЕНТАРА КОЈИ СЕ КАО БАЈАГИ БРИНУ ЗА ДЕЦУ ВИШЕ НЕГО СКАНДАЛОЗНА....... прича М.Алексић ми је тотално уништила дан... па јбт питам се где ми уопште живимо........ у којој вукојебини...........

Apsolutno. I meni je ova priča pomračila dan. Da ponovim. Meni su iz suda u Novom Sadu doneli rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Da se zapitamo gde živimo.

- - - - - - - - - -

odakle znaš da dete ima dobre uslove u toj porodici?

Ne znam. Pretpostavljam da Mila Alečković nije gologuzija. A i vodila je dete na more u nekoliko država.
 
Iz nekog razloga, da. Meni su iz suda u Novom Sadu doneli rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Da se zapitamo gde živimo.

- - - - - - - - - -



Apsolutno. I meni je ova priča pomračila dan. Da ponovim. Meni su iz suda u Novom Sadu doneli rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Da se zapitamo gde živimo.

- - - - - - - - - -



Ne znam. Pretpostavljam da Mila Alečković nije gologuzija. A i vodila je dete na more u nekoliko država.

rok za žalbu uvek počinje od datuma uručenja

- - - - - - - - - -

rok za žalbu uvek počinje od datuma uručenja

nije samo odlazak na more dokaz da se neko o detetu dobro stara...o toj profesorki su pisale neke novine o raznim ljubavnim aferama...možda je to razlog
 
Iz nekog razloga, da. Meni su iz suda u Novom Sadu doneli rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Da se zapitamo gde živimo.

- - - - - - - - - -



Apsolutno. I meni je ova priča pomračila dan. Da ponovim. Meni su iz suda u Novom Sadu doneli rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Da se zapitamo gde živimo.

- - - - - - - - - -



Ne znam. Pretpostavljam da Mila Alečković nije gologuzija. A i vodila je dete na more u nekoliko država.

Рок за жалбу ти тече од кад примиш решење. Мог'о си да га примиш и после пет година и даље имаш 9 дана за жалбу.

- - - - - - - - - -

Ne znam za njega, ali meni nemaju koga da oduzmu. Nemam decu, jer ne dam da mi država vakciniše dete, da se hrani GMO smećem, kad odraste da bude robovski obeleženo (pirsingovano i tetovirano), da uči u školi kako postoje roditelj broj 1 i roditelj broj 2, da je normalno biti homić, da mi unuci budu arapska raja u muslimanskoj Evropi, što će se dogoditi za manje od pola veka... ili pak da poostanu jihad ratnici... Ne dam i tačka. A ako meni dođu na vrata zato što pišem svašta po Internetu - lepo ću ih dočekati. Ojha. Ende.

Вероватно зато што живиш од сунчеве светлости и храниш се травом, па зато не можеш да имаш децу јер ти недостају беланчевине.
 
Рок за жалбу ти тече од кад примиш решење. Мог'о си да га примиш и после пет година и даље имаш 9 дана за жалбу.
.

Мили Алечковић НИСУ ДОСТАВИЛИ БИЛО КАКВО РЕШЕЊЕ - ЈЕДНОСТАВНО СУ УПАЛИ КАО РАЗБОЈНИЦИ И НАПРАВИЛИ ХАОС - чак се огласила и Француска амбасаада јер јој је муж Француз......
Овај случај је невиђени скандал........ једном речју МОРБИДНИ ХОРОР КОЈИ НАЈВИШЕ УНИШТАВА ДЕТЕ...
 
Рок за жалбу ти тече од кад примиш решење. Мог'о си да га примиш и после пет година и даље имаш 9 дана за жалбу.

- - - - - - - - - -



Вероватно зато што живиш од сунчеве светлости и храниш се травом, па зато не можеш да имаш децу јер ти недостају беланчевине.

Neće biti. Proteklo je 9 dana i nemaš pravo na žalbu.

Travom se hrane preživari. Znanje za I razred osnovne škole. Predmet: poznavanje prirode i društva. Tolicko nisi naučio. Ja kao vegan još nisam čuo da postoji ijedno jedino ljudsko biće koje se hrani travom. Ja sam primat iz reda sisara i hranim se plodovima. A ti kao otpali primerak hraniš se sirovim crevima, pa zato ti je neko poturio dete od komšije, a ti ga podižeš kao svoje. Tuga.

Vegani imaju jači seksualni nagon od mesojeda. Naučno dokazano.

https://newstruther.wordpress.com/2016/11/13/vegans-have-bigger-penis-size-but-are-more-aggressive

Mesna ishrana umrtvljuje telo i čini ga omlitavelim, naročito odmah nakon konzumacije, dok biljna ishrana podiže energiju. Pokrij se ušima.

- - - - - - - - - -

Продају децу странцима ,то раде већ годинама и за то узимају новац .има хиљаде сајтоова на којима се рекламирају српска деца за продају .

Naravno. Ne rade godinama, već decenijama.

- - - - - - - - - -

Мили Алечковић НИСУ ДОСТАВИЛИ БИЛО КАКВО РЕШЕЊЕ - ЈЕДНОСТАВНО СУ УПАЛИ КАО РАЗБОЈНИЦИ И НАПРАВИЛИ ХАОС - чак се огласила и Француска амбасаада јер јој је муж Француз......
Овај случај је невиђени скандал........ једном речју МОРБИДНИ ХОРОР КОЈИ НАЈВИШЕ УНИШТАВА ДЕТЕ...

Upravo tako. Kao razbojnici. Videćemo kako će se dalje razvijati situacija. Mnogo su glupavi ovi ljudi što su napali na nju, jer ona je javna ličnost i ume da uzvrati.
 
Poslednja izmena:

Back
Top