Ko je sve kriv što Srbija ne radi na rušenju otimačine svoje teritorije?

nesko101

Elita
Poruka
18.089
Ovo pitanje mora javnost u Srbiji što pre da shvati i prihvati kao svoj lični greh što nije još od dosove vlasti koristilo kao oružje da ruši režim pre nego što isti povede narod u nepovratnu stranputicu a to je kratko rečeno gubitak svoje teritorije kao i otuđenje dela svog naroda i istorije. No vratimo se na konkretno pitanje u ovoj temi.Ko je sve kriv? Ja lično mislim da je najviše kriv deo naroda tj.Srba kojeg od svega isključivo interesuje novac i da im je on ispred svega obraza,ponosa čak i majke lično pa što ne i domovine Srbije.
 
Ovo pitanje mora javnost u Srbiji što pre da shvati i prihvati kao svoj lični greh što nije još od dosove vlasti koristilo kao oružje da ruši režim pre nego što isti povede narod u nepovratnu stranputicu a to je kratko rečeno gubitak svoje teritorije kao i otuđenje dela svog naroda i istorije. No vratimo se na konkretno pitanje u ovoj temi.Ko je sve kriv? Ja lično mislim da je najviše kriv deo naroda tj.Srba kojeg od svega isključivo interesuje novac i da im je on ispred svega obraza,ponosa čak i majke lično pa što ne i domovine Srbije.

Ima svoje agente Srbija na Kosovu; čak i ova vlast radi nešto malčice po pitanju međunarodne samostalnosti Kosova; dakle nije baš da se ništa ne dešava.

Ono što mislim da moramo imati na umu jeste koliko su Srbiji od 1999. godine vezane ruke po pitanju celog Kosova (a to je mnogo). Ne želim sada konkretno da kažem kako je Milošević kriv za to stanje kakvo jeste i da svima koji su išli posle njega apsolutno sve poteze aboliciram, niti da kažem koje su bolje postupke preuzimali Đinđić, Koštunica, Tadić ili Vučić, ali to je jedna slika koju moramo razumeti prilikom svake kritičke analize kosovskog problema.

Srbija i Kosovo ne vode ovu borbu na jednakim stranama.
 
1. Ako im damo Kosovo , nece im biti dosta i sirice se do Nisa , Kragujevca , sve do Bg.-a u Vojvodinu nece posto im smeta ravnica.

2. Ako napadnemo Kosovo , popcimo po picki, nije pametno ... NAto je to.

3. Ako nastavimo neutralno , ma sta to bilo danas , samo ce nas uslovljavati i terati na sve losije kompromise...


Sta ce biti , ne verujem nista dobro po nas ... imamo jako licemernu vlast...

Vodja jedno vreme glumi neoliberalnog pastira .... jedno vreme ultra demokratu a evo sada pred novu glumi Komunistu, ocaran je Kubom i Fidelom :dash:
 
Kriv je Slobodan Milosevic o njegova politika.

Vodio je rat na Kosovu - IZGUBIO JE RAT....:rtfm:

A kada se izgubi rat - izgube se i teritorije. R E D O V N O!

Vodio je Milosević samo neuspesnu borbu sa teroristima gde ste u jednom trenutku za NATO postali Takozvani pravedni borci za njihove interese tj.bazu Bonstil.Dakle vi albanci ste poslednji na ovom svetu koji stvarno znaju sta je pravi rat.
 
Vodio je Milosević samo neuspesnu borbu sa teroristima gde ste u jednom trenutku za NATO postali Takozvani pravedni borci za njihove interese tj.bazu Bonstil.Dakle vi albanci ste poslednji na ovom svetu koji stvarno znaju sta je pravi rat.

Bilo kako bilo, Srbi su IZGUBILI rat za Kosovo, a sa tim i teritorije.

Nadam se da je to svim normalnima jasno?
 
Vodio je Milosević samo neuspesnu borbu sa teroristima gde ste u jednom trenutku za NATO postali Takozvani pravedni borci za njihove interese tj.bazu Bonstil.Dakle vi albanci ste poslednji na ovom svetu koji stvarno znaju sta je pravi rat.

ma koliko olakšavajućih okolnosti Cobetu pronalazim za događaje u Sloveniji, Hrvatskoj i BiH, on je jedini krivac za katastrofalne promašaje naše države na KiM
 
Ne znam KOME treba Kosovo puno besnih Albanaca?
Ta albanska fora vise ne prolazi.Mi imamo nekoliko rudnika na severu Kosova koji uveliko rade.Cak su u nekim iskopinama duboko usli na teritoriju Srbije.Nadam se da ce to jednog dana biti ulaz i teren za Srpsku oslobodilačku vojsku koja će se ponašati kao vaša nekad.
 
Ta albanska fora vise ne prolazi.Mi imamo nekoliko rudnika na severu Kosova koji uveliko rade.Cak su u nekim iskopinama duboko usli na teritoriju Srbije.Nadam se da ce to jednog dana biti ulaz i teren za Srpsku oslobodilačku vojsku koja će se ponašati kao vaša nekad.

Pogledajte prilog 469070

Kada Ameri odjebu sa Kosova ili kada Rusi naprave Bazu u Nisu.

Znaci nikad.
 
Ta albanska fora vise ne prolazi.Mi imamo nekoliko rudnika na severu Kosova koji uveliko rade.Cak su u nekim iskopinama duboko usli na teritoriju Srbije.Nadam se da ce to jednog dana biti ulaz i teren za Srpsku oslobodilačku vojsku koja će se ponašati kao vaša nekad.

Da.

To ce biti kada propadne Amerika i Evropa kada Srbi budu radjali 10 dece po familiji, a Albanci 1.

Tada ces krenuti, sa popovima na celu da oslobadjas Kosovo od Kosovaca.
 
Ne pravi se pametan Srbija ima svoju teritoriju koju Srbi ne oslobađaju jer je okupirana od sto puta jačeg od nje same.

Jesi li sahvatio da je teritorija IZGUBLJENA U RATU!?

Znas li koliko drzava je izgubilo teritorije u ratu, ali ne LUPETAJU da je okupirano kao ti! :rtfm:

- - - - - - - - - -

današnji Srbi ne bi ratovali ni za svoje dvorište

Da, trebalo bi menjati narod........To je resenje....
 
Da.

To ce biti kada propadne Amerika i Evropa kada Srbi budu radjali 10 dece po familiji, a Albanci 1.

Tada ces krenuti, sa popovima na celu da oslobadjas Kosovo od Kosovaca.

Imam ja kontakt sa normalnim albancima koji imaju fakultete ali nemaju šanse da dobiju posao u narednih deset godina.Samo su vam lopovi zadovoljni jer i dalje kradu na veliko i sve su više bogati.Nemate vi više slogu kao nekad sve se više mrzite zbog ekonomskog jaza i po tome idete putem Srba.Umirete sve vise od raka jer vam je uranijum u mleku, vodi, hrani.
 
Kriv je Slobodan Milosevic o njegova politika.

Vodio je rat na Kosovu - IZGUBIO JE RAT....:rtfm:

A kada se izgubi rat - izgube se i teritorije. R E D O V N O!

Rat nije završen, a teritorija nije izgubljena jerbo da jeste ne bi od nas tražili da potpisujemo priznanje.

Nato je pred skorim i neizbežnim raspadom, a nova iskušenja koja čekaju Evropu islamskim zemljama ne idu baš u prilog. .

- - - - - - - - - -

Srbski narod se mora prvo osloboditi od Lopopova...
......Jugoslovena...
 
Oni JEDINI huskaju da se "oslobadja" Kosovo...Za njih....

Verujem da danas ni svaki stoti Srbin ne bi isao da gine za Kosovo.

Ljudi su se dosta opametili od zadnjih ratova i poraza.
Koga ubedjuješ da VAM ostave Kosovo jer ste ga pošteno dobili u frontalnom ratu u velikoj bitki koja je veća od Kolubarske i Kosovskog boja jer vi ste junaci nad junacima i mi Srbi nemamo petlje da vas ikada više napadnemo i vratimo oteto?Pa u to ne veruje više ni jedan normalan albanac.
 

Back
Top