Svetski presedan: Srbija zgazila svoje tihe heroje koji su izluđivali NATO

:)

On kao da bi hteo :


5d19688b48251b2cb9b4649992816263.jpg
 
Meni je jasno da neki vole da daju vise od 50% svog dohotka da se goje debele vojne staresine koje ce svaki eventualni buduci rat izgubiti, kao i do sada.

To je pamet, inteligencija, zdravo razmisljanje....:bljak:

Kako da ne pa tebe trebamo za predsednika, vidiš ja nisam tako razmišljao dok mi ti nisi otvorio oči.

- - - - - - - - - -

Svako ko je prodao svoj glas za sendvic, ko pristaje da ga strpaju u autobus i vode po mitinzima......jel treba jos?

Hajde ne seri, ti nisi ozbiljan sagovornik već upravo bot. Kaži konkretno ko i šta i ne lupetaj o autobusima i sendvičima, već izlizane i glupe fraze ...Konkretno šta si naveo i ko je ukinuo ono što si naveo u prethodnim porukama? Hajde da vidimo koliko znaš.

- - - - - - - - - -

Ako uspes da objasnis CEMU SLUZI VOJSKA SRBIJI DANAS, dobices zlatnu medalju!

A Srbija je od bivse Jugosalavija nasledila 90% naoruzanja.

A izgubila je i prvi i drugi svetski rat i ovaj zadnji.

Da nije bilo Engleza, Francuza i pogotovo Rusa - do danas bi bili okupirani....

Hahahaha koja si ti budala...čiji si ti bot?
 
Hajde ne seri, ti nisi ozbiljan sagovornik već upravo bot. Kaži konkretno ko i šta i ne lupetaj o autobusima i sendvičima, već izlizane i glupe fraze ...Konkretno šta si naveo i ko je ukinuo ono što si naveo u prethodnim porukama? Hajde da vidimo koliko znaš.

Pogledaj se u ogledalo, i sve ce ti biti jasno ko je unistio Srbiju.
 
Pogledaj se u ogledalo, i sve ce ti biti jasno ko je unistio Srbiju.

Aha, pošto smo utvrdili da ima razloga za tvrdnju da si glup, imaš li još nešto dodati na ovu temu da bih promenio mišljenje ili ćeš nastaviti sa tvojim ‚‚jakim‚‚ argumentima, t.j. da zaključimo na kraju da su tvrdnje istinite ?
 
Poslednja izmena:
Danas, kada bi recimo Subotica dobila mig od UE ili EU da se izdvoji iz Srbije, NIKAKVA vojska Srbiji ne bi pomogla.

Ni kada bi zaratili sa Hrvastkom, opet joj vojska ne bi pomogla.....

I NI U JEDNOM SLICAJU vojska Srbiji ne bi NISTA pomogla, vec samo ODMOGLA: ginulo bi se ULUDO.

Lekcija iz proslosti nije naucena, popovi zezaju krizu.

Ma nemoj da pričaš?
 

Back
Top