venerin povratak

Svakako je upalo u simboliku.
Mada citam da Venerin povratak ne donosi uvek lepe dogadjaje jer zavisi od natalne postavke.
Imala sam Ju povratak,natalno imam egz.sekstil sa Venerom i dobila sam bonus na platu. Simbolika je otisla u tom smeru ali se opet ispunila.
Mada preko asc i Meseca mi nista nije doneo iako je imao sve sekstile sa natalnim stelijumom u Jarcu.Nemam nesto poverenja u njega,nekad ne donese nista.
Prosli Venerin povratak mi je doneo katastrofalnu vezu :D
Ali i taj solar je bio los. Ovaj bi trebalo da obecava.

- - - - - - - - - -

Povratak ide na svakih 7 godina a decko ga ima u ovom solaru gde smo se upoznali i opet ce ga imati za koju godinu,kako ne znam.
 
Poslednja izmena:
zato ne ulećem u veze, i ono što sam imala sa razyebala.
ne iz saznanja, već iz neke uvrnute potrebe, za koju još uvek nisam sigurna je li ispravna...

dobro je ako možeš sebi da protumačiš, ja ne mogu.

sad samo mogu da čekam da ju izbije na 1... sa se vraća u sco, još uvek u prvoj, pa će i mars da ga pogura.
tek očekujem sranja... samo još ne znam kakva.
ali nema veze, konjina sam ja izdržljiva....

- - - - - - - - - -

Povratak ide na svakih 7 godina a decko ga ima u ovom solaru gde smo se upoznali i opet ce ga imati za koju godinu,kako ne znam.

iskreno, nikada nisam ni pratila toliko povratk benefika i brzih planeta... okupirana sam saturnom čini mi se već beskonačno unazad.
ako i donesu nešto, retko su te promene trajne.
 
Ne mogu ni ja,tek kad se nesto desi onda iskopam kako je do toga doslo jer nisam realna kad sebi gledam.
Uvek trazim ono sto zelim a ne kako jeste pa ne sagledam realno,mogu tek kad se nesto vec desi.

U ovom solaru sam imala so60mo egz.pa sam usla u meni najduzu vezu do sad,taj aspekt natalno nemam. Kao ni Ju 60 Sa egz. Mozda je i on doprineo toj vezi.

Sad ce Saturn u znak Jarca pa preko stelijuma od 2019.Trebalo bi da bude ok.

Posalji solar i natal u pp pa da vidimo,ne znam tvoju kartu.

- - - - - - - - - -

Cutii,natalno imam jedan aspekt sa njim. SA90PL egz. A dispozitor je celog stelijuma. Ne pitaj nista :D
 
...meni je Mars zagorcao mjesecinu
i moram da sacekam februar
kako bi Venera prizvala Saturn
jer sramota me da se na veneru okomim
Veneru nevjernicu,
tako sam joj cesto priblizavao zelenog Marsa
kako bih joj uskocio
i sad kad sam cuo da se hladi
totalno sam je zamrzio i idem pod drugi podznak
a nju oznacavam,- neoznacenom ...
 
Pisao sam drugima da trebaju voditi dnevnik a sam to ne cinim. Ne znam, ne mogu da se setim.

Sledeci Venerin povratak imace podrsku vladara polja partnerskih odnosa ali ce Jupiter biti lose postavljen. Ona u vezi ili nerascisceni odnosi iz proslosti. Da li je pametno ulaziti u tako nesto ili ne, to svako za sebe odlucuje. Licno, pod losim Jupiterom nisam da se zapocinju veze.

Kaoticnim ribama je potrebno bas to, haoticni aspekti i odnosi, kod nas bikova mora da bude sredjeno i cisto.
 
Sada sam razmišljala, prošli Venerin povratak mi je bio 2006., zatim 2014.

Znam da Venera znači i mnogo drugog, ali jbg, to ne mogu tak lako da pratim... Nego ljubavno, tu već imam sećanja.

Tj. sept. 2006. Januara 2007. sam upoznala nekog sa kim sam bila 6 godina, do marta 2013.
Konačan kraj toga je bio 2014. aprila. Mislim, jer smo se viđali negde do tad.

Tokom 2013. sam upoznala nekog online. Bilo je turbulentno, i isto je puklo 2014. ali se razvalčilo i dalje.
Od 2014. sam imala i imam dve veze sa dosta mlađim partnerima.

Sledeći mi je 2022.

A karta Venerinog povratka za 2017. izgleda ovako.

222.jpg


AKo dobro vidim Venera konjukvcija Merkur u 11. Jeste mlađi je i veza je vodolijska.

(Bila sam pospana, nije to Venera, to je Mars konjukcija Merkur...)

Jao vidi SMČ na Veneri... A jeste, ona eklipsa letos je bila tačno na mojoj Veneri...
 
Poslednja izmena:
To sma i ja mislila, ali...

Kažu ovako...

Svakih osam godina Venera i SUnce dođu tačno na poziciju natalnog SUnca i Venere.

Znači bitan je i odnos sa Suncem...

Ja sam ovu kartu sad uradila za poslednju Venerinu tranziciju preko natalne, ali taj pravi povratak mi je tek te 2022.
 

Back
Top