levijatan world

Screenshot_2017-12-26-22-35-28.jpg
 
a ja volim vas dve sto volite pse..da predivna stvorenja..:heart:

А ја сам мислио да ови из Левијатана воле све животиње као и ви. Али да би направио бицепсе, мораш да једеш месо, замисли ти те лицемере. Као и вас овде на форуму.
 
Од чега живе ови ликови, где раде, одакле им времена и пара да се бакћу с овим, од чега плаћају ветеринаре, гориво, кола, видим ћелави се често јавља из кола...
 
ccaterpillar....znamo tvoje misljenje o psima i uopste o kucnim ljubimcima,
pa te molim da se uzdrzis i ostavis ovu temu onima koji vole zivotinje
..hvala unapred
 
ccaterpillar....znamo tvoje misljenje o psima i uopste o kucnim ljubimcima,
pa te molim da se uzdrzis i ostavis ovu temu onima koji vole zivotinje
..hvala unapred

Није уопште реч о псима, него о људима и уређеној држави, где овако нешто има у цивилизацији?
 
Ovo je strasno..i bukvalno nemam reci, osim da oca i sinove treba dozivotno smestiti u ludnicu
a pre ludnice da ih prebiju da osete sta znaci bol..koji su nanosili psima
cak se pitam da li je ovo istina..jer mi ovakva bolestina ne dopire do mozga
Levijatan i Anime su se oglasili....


http://www.telegraf.rs/vesti/hronik...djekuju-do-duboko-u-noc-mestani-prestravljeni
"Otac i dvoje dece siluju pse kod Vršca? Jezivi krici pasa odjekuju do duboko u noć, meštani prestravljeni"

Gde je ovde drzava da reaguje i skloni bolesnike u ludnicu ?


 
je l ona standardna kastracija-sterilizacija pasa utiče na njihov karakter? mislim ovo što se uobičajeno radi s ljubimcima
na šta utiče? ko ima ženku njemu nije svejedno, e sad možeš da se praviš blesav ako imaš mužjaka
?
u stvari i ženku možeš držati u kući itd kad su ti dani
...
e dobro to verovanto negde već piše i ima tema od 1000 strana :think:
 
Poslednja izmena:
ja moju držim u kući svakako, planiramo sterilizaciju kad otopli... više iz zdravstvenih razloga.
kad god ima teranje oteknu joj žlezde na jednoj preponi.
posl put smo imali mužjaka pred kapijom, 20 dana su zavijali jedno za drugim, zaljubila se... češće se zaljubljuje nego što prdi u poslednje vreme, kaqko vidi mužjak tako ga onjuši i onda ona krene na njega da naskače dok mučenik ne utekne.
a žao mi je da joj ne dam... zamisli kako bi nama bilo... :lol:
mislim da ne utiče na karakter... oni i dalje imaju regularna teranja, samo nisu više plodni.
 
je l ona standardna kastracija-sterilizacija pasa utiče na njihov karakter? mislim ovo što se uobičajeno radi s ljubimcima
na šta utiče? ko ima ženku njemu nije svejedno, e sad možeš da se praviš blesav ako imaš mužjaka
?
u stvari i ženku možeš držati u kući itd kad su ti dani
...
e dobro to verovanto negde već piše i ima tema od 1000 strana :think:
Ma jok, nema veze.
Moj pok. pas ( umro je od starosti) morao je da bude kastriran sa svojih 6 godina zivota, isti je ostao.
Srpsku sam kucu sterilisala pre prvog teranja ( zenka), da li se promenila ne znam jer je imala samo sedem meseci,
ali je lepa, zdrava, pametna i svakako nece uginuti od karcinoma dojke ili materice.
 
nije ni humano ni prirodno... ali ako biraš između dva zla, nije strašno.

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 471322

А тебе су стерилисали, прошла си кроз то искуство па знаш да није страшно?

А за слику, шта ћемо убудуће, да водимо рачуна о томе какав personality има пас? Болесно.
 
А тебе су стерилисали, прошла си кроз то искуство па знаш да није страшно?

А за слику, шта ћемо убудуће, да водимо рачуна о томе какав personality има пас? Болесно.

Da.

PAS.jpg


z:D

Mada, setih se komšija koji su na vratima imali upozorenje "ČUVAJ SE, OŠTAR PAS!" (2 puta su im lopovi provaljivali u stan), sa slikom iskeženog ovčara, a iza vrata - pekinez Metuzalem, bez zuba, gluv i poluslep.

Ja uopšte nisam stavljala upozorenje na vrata, a nisam imala problem sa lopovima. z:mrgreen:
Moji psi su se nadaleko čuli i kad dišu.

Mali off, ali - Nova godina je. :sanke:
 
Богме су људи огорчени, надрљаћете и ви и џукци. Тако је било у Барајеву недавно, џукеле изуједале људе, кретени их сакрили да их не ухвате. Онда људи почели да прете, па се и организовали, то је било такво тровање да је стално долазила зоохигијена да скупља мрцине.
 
Bogme, kod mene je nadrljao lopov u pokušaju. Nije mu više palo na pamet ni da prođe našom ulicom.
Zahvaljujući mom psu uhvaćen je jedan pedofil ... pa je pas bio miljenik celog kraja. :zcool:
Psi su lepo odživeli svoj životni vek.:sanke:

Doduše, nikome nije padalo na pamet ni da nešto neumesno (kako to obično primitivci umeju da rade) dobaci dok šetam pse.

- - - - - - - - - -

Ali bespredmetno je ćaskati s tobom, ccatepillar. Nije čak ni zabavno, zato što unapred znam šta ćeš reći.

Odoh da prošetam s psom.
 
Ево дакле лик отворено признаје да мрзи људе, то је суштина свих тих кучељубаца, не љубав према животињама него мржња према људима:

ZxUQChC.png
 
carpet, ljubav prema psima i životinjama generalno ne znači mržnju spram ljudi.
sem kod patoloških slučajeva.
ali mržnja prema životinjama je uvek proporcionalno jednaka mržnji prema ljudima, ili jednom delu ljudske populacije.
dakle, prst na čelo...
 

Back
Top