levijatan world

2w371qb.jpg
 
Нема горих од кучељубаца, међу њима нема нормалних.

Не лупетај ти са тим наказним надимком. Твоја деца, ако их икад будеш имала, имаће незавидно детињство пуно псећих гована и склањања од чопора паса који крстаре градовима Србије.

2en5b4k.jpg

3135fmx.jpg

2hnotgk.jpg

ju90xv.jpg

15fn18y.jpg
 
verujte .ne mogu ni da gledam slike, je pocnem da placem..:(
i hvala svim onim ljudima koji spasavaju te divne zivotinje
Tvoj je problem sto ovde pises o stvarima i pojavama koje uopste ne razumes.
Ne mozes da gledas slike? Pa ko te tera da ih gledas?
A ako ih ne gledas od kud ti ideja da pises o slikama i prilikama koje ne gledas?
 
Tvoj je problem sto ovde pises o stvarima i pojavama koje uopste ne razumes.
Ne mozes da gledas slike? Pa ko te tera da ih gledas?
A ako ih ne gledas od kud ti ideja da pises o slikama i prilikama koje ne gledas?

:cmok2:

Zato ja imam tebe, da mi sve lepo objasnis i naucis me kako da ne zaplacem kada vidim onog psa kome je zica skoro prepolovila telo , i kako da ostanem srca kamenog na sliku spasavanja psa iz nabujale reke, ili na sliku psa kog su spasavali iz gomile djubreta u raspadanju ili onu budalu sto igra kosarku sa malim macetom... ali to sve kada budes u prijateljskom raspolozenju..:D
 
Poslednja izmena:
:cmok2:

Zato ja imam tebe, da mi sve lepo objasnis i naucis me kako da ne zaplacem kada vidim onog psa kome je zica skoro prepolovila telo , i kako da ostanem srca kamenog na sliku spasavanja psa iz nabujale reke, ili na sliku psa kog su spasavali iz gomile djubreta u raspadanju ili onu budalu sto igra kosarku sa malim macetom... ali to sve kada budes u prijateljskom raspolozenju..:D

Ma izvini, pogresila sam adresu:D
 
I jedan gifić koji može a i ne mora imati veze sa ccatepillarovim komentarom:

17.12.15+-+1


Uzgred, za sprečavanje zlostavljanja životinja nije "upalila" edukacija - jer nema ko ni da je sprovede, barem u našoj sredini ... i zato je ostala samo jedna, radikalna metoda: agresivni kontra-udarac zlostavljačima. Za one koji mrze, bez akcije u vidu ubijanja i mučenja životinja, ipak postoji opcija odlaska kod psihijatra ili psihoterapeuta.
 
Podržavam Pašu.

Vidim da su počeli da primaju sada uplate i preko Paypala iako su bili izričito protiv.

To je sad, kao fora, da se rzlikuju od udruženja....pa odbiju i budi princepijelni, al okej..sve akcije podržavam proziv nakaza ljudskog roda,

- - - - - - - - - -

Да да, ови куртони који сами себи секу подлактице су свакако појам снаге и моћи.

Javi im se lično i nema problema. Malo razgovarajte.
 
I jedan gifić koji može a i ne mora imati veze sa ccatepillarovim komentarom:

Uzgred, za sprečavanje zlostavljanja životinja nije "upalila" edukacija - jer nema ko ni da je sprovede, barem u našoj sredini ... i zato je ostala samo jedna, radikalna metoda: agresivni kontra-udarac zlostavljačima. Za one koji mrze, bez akcije u vidu ubijanja i mučenja životinja, ipak postoji opcija odlaska kod psihijatra ili psihoterapeuta.

Јел ти знаш да је по закону забрањено претити било коме, и да је то кривично дело угрожавања сигурности?

- - - - - - - - - -

Javi im se lično i nema problema. Malo razgovarajte.
Мислиш да су ови развили моћ говора у међувремену?
 
Napišeš lepo ono što nama pišeš, da si trovač pasa, razumeće toliko.

I o Srbljima im piši, sve će da razumeju :lol:

Писао сам им наравно, рекли су да чекају неке уплате па ће да ме реше.. И ето, још увек чекамо, и ја и они...

- - - - - - - - - -

Тако да оно, Србљи, пожурите са уплатама, имате pay pal, напред,,,
 
Писао сам им наравно, рекли су да чекају неке уплате па ће да ме реше.. И ето, још увек чекамо, и ја и они...

- - - - - - - - - -

Тако да оно, Србљи, пожурите са уплатама, имате pay pal, напред,,,
Ma, kako da nisi... pisao si na anonimnom forumu..

E, sad, moguće je da si pisao Marici sa trećeg sprata da ćeš i njeno kuće da otruješ i da mu spasa nema, a i onom što je puštao mačke u zgradu preko zime. I njemu su preto.

Sve se zna.

Levijatan radi više od 2 god bez ikakve kinte sa strane, a imaju i advokata i podižu tužbe protiv degenerika.
 
Ma, kako da nisi... pisao si na anonimnom forumu..

E, sad, moguće je da si pisao Marici sa trećeg sprata da ćeš i njeno kuće da otruješ i da mu spasa nema, a i onom što je puštao mačke u zgradu preko zime. I njemu su preto.

Sve se zna.

Levijatan radi više od 2 god bez ikakve kinte sa strane, a imaju i advokata i podižu tužbe protiv degenerika.

Ма и писао, и радио, око мене све очишћено од џукела луталица и од бува у згради, е сад Левијатан може да проба да се обрачуна са мном, или да дођу да запате нове буве, пошто их изгледа имају у изобиљу.

А ове тужбе, против дегенерика, тај адвокат вероватно ради из идеала и презире паре (само да не подигне тужбу против њих самих, мислим пошто је против дегенерика).
 
Ма и писао, и радио, око мене све очишћено од џукела луталица и од бува у згради, е сад Левијатан може да проба да се обрачуна са мном, или да дођу да запате нове буве, пошто их изгледа имају у изобиљу.

А ове тужбе, против дегенерика, тај адвокат вероватно ради из идеала и презире паре (само да не подигне тужбу против њих самих, мислим пошто је против дегенерика).

Hvalisavče, kako si ti "vredan".. al nisam ti rekao ovde da se hvališ... ( :

malo proguglaj sa kojom su adv. kacelarijom dobri :mrgreen: a i zbog čega. Valjda znaš i sam, ako ne znaš i za to se raspitaj.

Ti, kao masovni i trovač, znaš da podležeš zakonima države Srbije koji ti ne idu naruku....pa sad se tu zapitaj ko je veći indijanac ili - ko je u celoj situaciji nepromišljen.
 
Hvalisavče, kako si ti "vredan".. al nisam ti rekao ovde da se hvališ... ( :

malo proguglaj sa kojom su adv. kacelarijom dobri :mrgreen: a i zbog čega. Valjda znaš i sam, ako ne znaš i za to se raspitaj.

Ti, kao masovni i trovač, znaš da podležeš zakonima države Srbije koji ti ne idu naruku....pa sad se tu zapitaj ko je veći indijanac ili - ko je u celoj situaciji nepromišljen.

Тако је, пошто државе очито нема, ја радим свој посао, а они нека раде свој. Па ако нам се путеви укрсте видећемо...
 

Back
Top