DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na

Vasilij Zajcev nije na forumu
    Кад снајпериста намигне, то увек обара с ногу.
    Moderator Vasilij Zajcev (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    249

Podrazumevano DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na

DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na izbore"

Na lokalnim izborima u opšštini Mionica, 24. decembra, na zajedničkoj listi nastupiće SPS, SRS i JS, a lideri tih stranaka, Ivica Dačić, Dragan Marković Palma i Vojislav ŠŠeššelj održali su danas predizborni skup ove koalicije.

- Možžda se ponekad nismo slagali, ali jedno je sigurno - nikada nismo bili izdajnici - rekao je Dačić ističući šta je povezalo dve stranke vlasti i jedne opozicione za zajednički nastup na lokalnim izborima.

Dačić je rekao da su ti izbori i važni iz ugla potrebe jačanja "patriotskog bloka", jer, kako je primetio, sve je više onih koji bi da destabilizuju Srbiju i region.

Šešelj se složio s tim i dodao da bi bila dobra i neka šira petriotska koalicija na republičkim izborima.

- Našša politika je principijelna. Jesmo za EU, ali ne po cenu našših držžavnih interesa i teritorijalnog integriteta. Ako neko misli da se unutrašnji dijalog vodi u Srbiji kako bi se priznalo nezavisno Kosovo, onda se grdno vara. Kosovo nikada neće postati član UN dok je našših prijateljskih odnosa sa Rusijim i Kinom - rekao je Dačić .

- Ja sam protiv Hašškog tribunala, protiv nezavisnog Kosova i da dva mušškarca ulaze u brak - rekao je Marković.

Dodao je da je "Šeššelj razbio Hag kao zvečku", a da tamo nije ni suđeno ŠŠeššelju, već Srbiji i ŠŠeššelj je, kaže, u Hagu odbranio Srbiju.

- Dačić je zaslužžan ššto Kosovo nije uššlo u UNESKO i ššto je srpsko kolo priznato u UNESKO kao našša kulturna nematerijalna bašština - rekao je Marković .

Će da bidne veselo

http://www.blic.rs/vesti/politika/dacic-se-udruzio-sa-seseljom-mi-smo-ovde-da-pariramo-naprednjacima-idemo-zajedno-na/z3vd0ht
    Die Sonne kann nicht ohne Schein, der Mensch nicht ohne Liebe sein.

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Podrazumevano Re: DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedn

Narodni ljudi i prosečne Srbende a ne NATO žuti ološi.

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Podrazumevano Re: DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedn

Citat Original postavio Straks92 Pogledaj poruku
    Jok, prosečna Srbenda je baš NATO žuti ološ, budući da Vučić upravo takvu politiku sprovodi (uz brdo žutih kadrova u svojim redovima), a dobija najviše glasova...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Svi su za nato osim Dveri i Aleksandra Popovića, predsedničkog kandidata. Dačić bi trebalo da guli 40 godina u nekom kavezu za svoj politički rad.

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Jok, prosečna Srbenda je baš NATO žuti ološ, budući da Vučić upravo takvu politiku sprovodi (uz brdo žutih kadrova u svojim redovima), a dobija najviše glasova...
    Narod tako ne misli, za njih su Vučić, Šešelj, Dačke i Palma patriote a Prangija, Hamdija, Šunatovac žuti ološi, izdajnici.

Tako razmišljaju ljudi po manjim mestima gde pomenute persone dobijaju 80%.

Ova mionička koalicija ne čudi.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Narod tako ne misli, za njih su Vučić, Šešelj, Dačke i Palma patriote a Prangija, Hamdija, Šunatovac žuti ološi, izdajnici.

Tako razmišljaju ljudi po manjim mestima gde pomenute persone dobijaju 80%.
    Ali vidiš, praksa pokazuje drugačije. Vučić sprovodi EU i NATO politiku, zbog toga ne gubi glasove i ta njegova politika proizvodi rezultate u realnosti. To su vidljive stvari, za razliku od onih imaginarnih tipa "živela Rusija, ***** zapad". Tako da se iz toga može jedino izvući zaključak da oni koji glasaju za Vučića sve to vide, ali su jednostavno izabrali da ignorišu. A ignorišu jer su izvukli neku korist.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1009

Изгледа да је Вожд пустио Ратлука из воду.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Vasilij Zajcev Pogledaj poruku
    DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na izbore"

Na lokalnim izborima u opšštini Mionica, 24. decembra, na zajedničkoj listi nastupiće SPS, SRS i JS, a lideri tih stranaka, Ivica Dačić, Dragan Marković Palma i Vojislav ŠŠeššelj održali su danas predizborni skup ove koalicije.

- Možžda se ponekad nismo slagali, ali jedno je sigurno - nikada nismo bili izdajnici - rekao je Dačić ističući šta je povezalo dve stranke vlasti i jedne opozicione za zajednički nastup na lokalnim izborima.

Dačić je rekao da su ti izbori i važni iz ugla potrebe jačanja "patriotskog bloka", jer, kako je primetio, sve je više onih koji bi da destabilizuju Srbiju i region.

Šešelj se složio s tim i dodao da bi bila dobra i neka šira petriotska koalicija na republičkim izborima.

- Našša politika je principijelna. Jesmo za EU, ali ne po cenu našših držžavnih interesa i teritorijalnog integriteta. Ako neko misli da se unutrašnji dijalog vodi u Srbiji kako bi se priznalo nezavisno Kosovo, onda se grdno vara. Kosovo nikada neće postati član UN dok je našših prijateljskih odnosa sa Rusijim i Kinom - rekao je Dačić .

- Ja sam protiv Hašškog tribunala, protiv nezavisnog Kosova i da dva mušškarca ulaze u brak - rekao je Marković.

Dodao je da je "Šeššelj razbio Hag kao zvečku", a da tamo nije ni suđeno ŠŠeššelju, već Srbiji i ŠŠeššelj je, kaže, u Hagu odbranio Srbiju.

- Dačić je zaslužžan ššto Kosovo nije uššlo u UNESKO i ššto je srpsko kolo priznato u UNESKO kao našša kulturna nematerijalna bašština - rekao je Marković .

Će da bidne veselo

http://www.blic.rs/vesti/politika/dacic-se-udruzio-sa-seseljom-mi-smo-ovde-da-pariramo-naprednjacima-idemo-zajedno-na/z3vd0ht
    Три сумо рвача.. док они кркају на рачун народа беда српска нема шта да једе.

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Citat Original postavio Владан Pogledaj poruku
    Изгледа да је Вожд пустио Ратлука из воду.

- - - - - - - - - -

Три сумо рвача.. док они кркају на рачун народа беда српска нема шта да једе.
    Kakvi sumo rvaci? Tri praseta da ne kazemo tri svinje.

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Ali vidiš, praksa pokazuje drugačije. Vučić sprovodi EU i NATO politiku, zbog toga ne gubi glasove i ta njegova politika proizvodi rezultate u realnosti. To su vidljive stvari, za razliku od onih imaginarnih tipa "živela Rusija, ***** zapad". Tako da se iz toga može jedino izvući zaključak da oni koji glasaju za Vučića sve to vide, ali su jednostavno izabrali da ignorišu. A ignorišu jer su izvukli neku korist.
    Narod po tim manjim mestima ne vidi dalje od Pinka, Hepija, RTS i raznih Informera.

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    808

Narod po tim manjim mestima ne vidi dalje od Pinka, Hepija, RTS i raznih Informera.
    A narod iz Bg-a kao vidi dalje. Pa sve to sranje i dolazi iz najvećeg klozeta, imena Beograd.
    Nuclear Ganja

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

znaci Dacic koji je do sada uvek bio uz Vucica ce da parira Vucicu
    Cirkus Bananalend

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1153

Ko jos moze da "stane na crtu" napr`dnjacima kada je u pitanju "bolji zivot Srba i ucenje srpske dece siptrskom jeziku na Kosovu i Metohiji" ?
    Cini mi se cak ni DOS - ovci ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    A narod iz Bg-a kao vidi dalje. Pa sve to sranje i dolazi iz najvećeg klozeta, imena Beograd.
    Pa očigledno vide dalje ako na primer SNS i ovaj debeli trojac dobiju 44% u BG

a 80% u Mionici.

Poslednji put ažurirao/la Straks92 : 16.12.2017. u 19:23

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Pa očigledno vide dalje ako na primer SNS i ovaj debeli trojac dobiju 44% u BG

a 80% u Mionici.

Pa i ne vide, jer glasaju za istu politiku koju sprovodi i Vučić, samo različitu uniformu...

Zainteresovan član Tracer (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    17

sad jos samo da se pridruze vucicu...
    zujim

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

KO, ko da iskreno poveruje u to?

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    493

Sta mu bi?
    "U stvarnom zivotu ko lebac, na forumu djubre" Motorcyclist

Elita sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    281

koji sou je nasa politika

kod nas je u stvari mnogo dobro kad vidis kakvi tipovi su u politici
    smeta li brada pri pusenju

Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku
    Sta mu bi?
    Mora da mu je Vožd zabranio da peva Miljacku

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

tooo...tooooooo...

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1009

Па зар није ономад био шок кад су Тадић и Дачић у власт заједно... Дакле политика је ***** и све комбинације су могуће.

Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio Saliva Pogledaj poruku

Može da se pređe preko sitnica, sve u interesu srBstva

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    493

Dacic komun0-srbin i Seselj kroat. Bas lepa koalicija. Proevropska
    "U stvarnom zivotu ko lebac, na forumu djubre" Motorcyclist

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku
    Dacic komun0-srbin i Seselj kroat. Bas lepa koalicija. Proevropska
    promerikanska..cirkus kolorado...

Slične teme

1. Malović: DAČIĆ I JA RAZBIĆEMO KRIMINAL
    Autor Нечисто_Срце u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 07:52
  2. IVICA DAČIĆ ĆE PODRŽATI VLADU DS-a
    Autor WEISHAUPT u forumu Politika
    Odgovora: 159
    Poslednja poruka: 09.02.2009., 21:42