sta mi tesko

dive

Legenda
Poruka
61.139
zene, majke, kraljice :heart:
svakodnevica i obaveze su rutina koja periodicno bude kap koja je prevrsila casu
pa nam je nekad svega preko glave
sta je to sto mozete i u takvim situacijama da radite
kad nemate snage vise ni za sta, ali bas to mozete uvek jer bas volite i bas vas ispunjava, smiruje, usrecuje..


ne mogu danas vise nista da radim, ali to mogu naravno - sta mi tesko :)
 
Ne ispunjava me, ni smiruje i ne usrećuje, ali nikad mi nije teško da operem sve sudove i sredim kuhinju, mrzim kad ujutro onako bunovna odgmižem do kuhinje da napravim kafu a tamo me dočeka gomila.
 
zene, majke, kraljice :heart:
svakodnevica i obaveze su rutina koja periodicno bude kap koja je prevrsila casu
pa nam je nekad svega preko glave
sta je to sto mozete i u takvim situacijama da radite
kad nemate snage vise ni za sta, ali bas to mozete uvek jer bas volite i bas vas ispunjava, smiruje, usrecuje..


ne mogu danas vise nista da radim, ali to mogu naravno - sta mi tesko :)


ništa dive, kad ostanem bez snage mogu samo da spavam dok se ne okrepim.
onda mogu sledećih sto krugova obaveza dok opet ne lipšem
između hvatam malo trenutaka koji pripadaju samo meni
 
Кад сам уморна, уморна сам.

И могу све, глат онако, да одувам и кажем Боли ме уво, и сутра је дан.
 
ništa dive, kad ostanem bez snage mogu samo da spavam dok se ne okrepim.
onda mogu sledećih sto krugova obaveza dok opet ne lipšem
između hvatam malo trenutaka koji pripadaju samo meni

Ovako i ja

- - - - - - - - - -

Кад сам уморна, уморна сам.

И могу све, глат онако, да одувам и кажем Боли ме уво, и сутра је дан.

:ok: slažem se
 
ne volim ništa, ponekad volim na forumu ali ne znam, volim da lamentiram, da se nerviram i gledam ispred sebe. a nekako i nemam tog praznog hoda iako sam bogatašica

- - - - - - - - - -

nekad su bili momenti kad mi se dešavalo da će od mene nešto postati ali mislim sve više da je to teško. ali nema veze nek ostane među nama

- - - - - - - - - -

to drugo nije bilo pitanje ali može mi se :/
dešavalo = činilo

praviću se mislim sutra da radim nešto i da će od mene nešto možda postati. ili u ponedeljak
 
Kupanje dece, cela procedura... Od skidanja, brisanja ******, kupanja, mackanja, oblacenja, citanja price...
Cesto mi se ucini da ne mogu vise, vec u sledecoj sekundi ih spremam i nije mi tesko...

Sve vezano za njih i ljude koje volim...

Sto se tice poslova, kakvih god... Sve moze da ceka...

PS. E da, i da pomognem nekom oko dojenja, to radim sa skoro istom strascu kao oko dece... I to mi nikad nije mrsko...
 
Kupanje dece, cela procedura... Od skidanja, brisanja ******, kupanja, mackanja, oblacenja, citanja price...
Cesto mi se ucini da ne mogu vise, vec u sledecoj sekundi ih spremam i nije mi tesko...

Sve vezano za njih i ljude koje volim...

Sto se tice poslova, kakvih god... Sve moze da ceka...

PS. E da, i da pomognem nekom oko dojenja, to radim sa skoro istom strascu kao oko dece... I to mi nikad nije mrsko...

Sta ima da se pomaze oko dojenja? Oko dece uopste... Koliko god godina neko da ima i iskustva da nema, rodis dete i sve oko njega znas. Osetis ga. Zar se od svega mora praviti nauka?
 
nije tema,al u vezi tih porodilja,poslednih par meseci su se porodile tri mlade zene iz komsiluka.sve tri su posle deset dana setale pse ,isle u kupovinu...ja se secam da sam mesec dana lezala i nisam ispustala bebu iz ruku.koja crna prodavnica ili da idem da prosetam da oladim od bebe...
 
nije tema,al u vezi tih porodilja,poslednih par meseci su se porodile tri mlade zene iz komsiluka.sve tri su posle deset dana setale pse ,isle u kupovinu...ja se secam da sam mesec dana lezala i nisam ispustala bebu iz ruku.koja crna prodavnica ili da idem da prosetam da oladim od bebe...

Trudnoća nije bolest. I to što su se porodile ne znači da sada treba nedeljama da izigravaju invalide i da se peče i prenemazu. Drugo kada neko zaista ima problem.
Ne znam. Meni se diže kosa na glavi od te razmaženosti i nesposobnosti za normalne, obične, prirodne situacije.
 
mene su bas mazili i pazili i zahvalna sam im na tome.pustili su me da se oporavim i da uzivam sa bebom.nisam razmisljala ni o vesu,ni o sudovima,ni o kuvanju.bas carski.samo bebica i ja
 
Trudnoća nije bolest. I to što su se porodile ne znači da sada treba nedeljama da izigravaju invalide i da se peče i prenemazu. Drugo kada neko zaista ima problem.
Ne znam. Meni se diže kosa na glavi od te razmaženosti i nesposobnosti za normalne, obične, prirodne situacije.

Zbog ovog tvog stava mnoge zene koje se nadju u krizama nakon porodjaja, upadaju jos dublje i dublje...
Tolika ogorcenost na zene, mrznja i osudjivanje od strane jedne opet zene... Strasno...
Ali tebi na obraz
 
Zbog ovog tvog stava mnoge zene koje se nadju u krizama nakon porodjaja, upadaju jos dublje i dublje...
Tolika ogorcenost na zene, mrznja i osudjivanje od strane jedne opet zene... Strasno...
Ali tebi na obraz

Kakva ogorcenost. Nisam ja bez tog iskustva pa da napadan zene sa decom.
Ali tvrdim da se preteruje.
Opet, na stranu stvarni, pravi problemi.
 
mene su bas mazili i pazili i zahvalna sam im na tome.pustili su me da se oporavim i da uzivam sa bebom.nisam razmisljala ni o vesu,ni o sudovima,ni o kuvanju.bas carski.samo bebica i ja

Ti si taj tip.
Ja sam jedva dočekala da se svi raziđu i da zaista ostanem sama sa bebom. Kao pomazu mi, a samo me nerviraju sto su tu.
Hade vi svi lepo svojim kucama. Ako zatreba pomoc, vikacu :lol:
 
Ti si taj tip.
Ja sam jedva dočekala da se svi raziđu i da zaista ostanem sama sa bebom. Kao pomazu mi, a samo me nerviraju sto su tu.
Hade vi svi lepo svojim kucama. Ako zatreba pomoc, vikacu :lol:

Nije ona taj tip,
Ona je po tvome: razmazena, nesposobna, peci se, prenemaze i glumi invalida.

- - - - - - - - - -

Чичак, види се кад жена има прави проблем, а кад јој је проблем што нема времена за кафу са другарицама.
Po cemu se vidi?
Kako ti to znas?
Imas diplomu psihijatra?
Ili si vidovita?
 

Back
Top