GODIŠNJA KONFERENCIJA Putin: U Ukrajini će se desiti gori pokolj nego u SREBRENICI

Poruka
19.605
On je održao svoju godišnju konferenciju za novinare, kojoj je prisustvovalo rekordnih 1640 novinara, a koja je trajala skoro četiri sata.

Među temama o kojima je govorio ruski predsednik su Severna Koreja, Sirija, Ukrajina, SAD, Donald Tramp, kao i brojnim domaćim temama, naročito u vezi sa predsedničkim izorima.


"U Donbasu pokolj gori od Srebrenice"

- Što se tiče tragedije koja se tamo odigrava, treba uvek gledati šta je prvi izvor toga a to je državni prevrat - odgovorio je Putin na pitanje o Ukrajini.

On je rekao da ruske vojske nema na teritoriji Donbasa.

- Tamo su zaista formirane određene jedinica milicije koje su spremne da odbiju bilo kakve vojne akcije protiv Donbasa. Mi smatramo da to odgovara interesima ljudi koji žive na toj teritoriji, zato što će tada tamo dogoditi pokolj gori od Srebrenice - rekao je Putin.


http://www.blic.rs/vesti/svet/godis...-desiti-gori-pokolj-nego-u-srebrenici/h23zfee


Dal je moguće?:sad2:
 
Veleposlanik Ruske Federacije u Republici Hrvatskoj Anvar Azimov položio cvijeće na grob prvog Predsjednika Republike Hrvatske Franjo Tuđmana




Po dolasku u Zagreb novi Veleposlanik Ruske Federacije u Republici Hrvatskoj Anvar Azimov iz zračne luke smjesta je krenuo na groblje Mirogoj, gdje je položio cvijeće na grob prvog Predsjednika Republike Hrvatske Franjo Tuđmana.



Azimov2.jpg
 
Picu vam krv za ovo na forumu 10god min ;)

Problemi sa Rusima se kriju od naroda, a poceli su jos onda kada je blagopocivsi Pavle hteo da postane lider SVIH pravoslavaca na svetu....

Rusku pravoslavnu crkvu je smatrao za crvenu, pa je on hteo da sredi stvar tamo, da ruse privede izvornom pravoslavlju kao sto je srpsko.

Pa je onda umro.
 
Da.Svako ko pobije,satre,sabije,pokolje džihadiste i teroriste je heroj.

..... sasvim jednostavno

- - - - - - - - - -

Тбе стварно треба затворити у лудару, ово је стварно превршило сваку меру, дефинитивно си луд.

Dezerterska muka pregolema.

Ološa najviše nervira kad se susretne sa časnim čovekom isve bi učinio da ga ispljuje i omalovaži.

Patologija čista.
 
Gdje sam ja pomenuo Ruse? Da Mladić jeste heroj.

Mislim...veliko je herojstvo narediti da se streljaju HILJADE nenaoruzanih ljudi...

Ili dve godine tuci topovima sa okolnih planina nebranjeni grad...

A posle se 2 godine kriti U RUPI da da ga ne uhvate za svoja herojska dela....


Za to stvarno trebaju herojska yaya...:bljak:
 
Mislim...veliko je herojstvo narediti da se streljaju HILJADE nenaoruzanih ljudi...

Ili dve godine tuci topovima sa okolnih planina nebranjeni grad...

A posle se 2 godine kriti U RUPI da da ga ne uhvate za svoja herojska dela....


Za to stvarno trebaju herojska yaya...:bljak:

...dezerter o herojstvu..... fuj, bljak pljuc.....
 
Mislim...veliko je herojstvo narediti da se streljaju HILJADE nenaoruzanih ljudi...

Ili dve godine tuci topovima sa okolnih planina nebranjeni grad...

A posle se 2 godine kriti U RUPI da da ga ne uhvate za svoja herojska dela....


Za to stvarno trebaju herojska yaya...:bljak:

Онда ти и немаш јаја...а и немаш их, то си показао дезертерством, када си требао бранити СФРЈ од подивљалих усташа ти си побегао. Није ти сметао прогон и отпуштање Срба са посла, протеривање из градова, одузимање свих права Србима, сметају ти неки невидљиви ћетници дрUже, како то?
 

Back
Top