Zasto su glumci toliko bitni?

Thucydides

Gost
Poruka
4.551
Ima li ista bitnije od glumaca?

Samo zato sto u realnosti nedostaje klasa ljudi koja je sposobna da cini velika djela. Inace, glumac sam po sebi je papagaj.
Jos interesantnije je to sto toliki jednakopravasi ne daju nikome vise prava nego sebi, a ovamo bez filmova ne mogu. Pa sta ce ti prava kad se niucemu ne istices? Zar nisi ti sam sebi jad i gad i jedno bijedno zadovoljstvo?
 
Највише волим да читам интервјуе глумаца,
некако су "најпаметнији".

Музичари не толико,
а сликаре ионако нико ништа не пита.

Књижевници се труде да испадну паметнији него што јесу,
политичари нису лоши, нарочито у пљувачини ( мада успевају само они са "визијом" а не критичари ).

Од спортиста никад ништа научио нисам,
тако да ...
Кажем вам, глумци су људи начитани
и умеју лепо да причају.
 
Ima li ista bitnije od glumaca?

Samo zato sto u realnosti nedostaje klasa ljudi koja je sposobna da cini velika djela. Inace, glumac sam po sebi je papagaj.
Jos interesantnije je to sto toliki jednakopravasi ne daju nikome vise prava nego sebi, a ovamo bez filmova ne mogu. Pa sta ce ti prava kad se niucemu ne istices? Zar nisi ti sam sebi jad i gad i jedno bijedno zadovoljstvo?

Glumci su jedne od marioneta koje imaju za cilj da propagiraju satanisticke agende i drze narodne mase uspavanim.
 
Glumac je glumac dok je na sceni.
Posle predstave je načitan i uzoran građanin.

Postoje glumci koji su angažovani da glume bez prekida ceo jedan mandat.
Neretko dva mandata.

Dobiju tekst, a zatim ga, glumački vešto, ponavljaju.
Prvi covek je glumac koji glumi predsednika. Skot piše tekstove. U stvari, i on je glumac koji glumi da piše tekstove.
Ženučoveka da ne pominjem.
Mali masni debeli se pevanjem odupire.
Svi su oni glumci.
I Tramp glumi predsednika. Počelo je sa Reganom, profesionalnim glumcem.
Rijaliti se prosuo po celom svetu.
 
možda priča želi da bude ispričana.
mislim da sam negde pročitao nešto u smislu: budi gluma, zaboravi glumca... :think:

...

gluma, zanimljiva veština.
tolteci mislim da kažu: strogo kontrolisana ludost.
a negde pročitah mislim nešto, kaže: vrlo je zabavno znati mnogo stvari, sve dok to znanje ne shvataš preozbiljno.
ako shvatiš preozbiljno, u nevolji si.

možda dobar glumac to zna...
 

Back
Top