Mala pomoc oko izbora novog automobila

zabrinuti suprug

Obećava
Poruka
64
Po prvi put u zivotu nekim preklapanjem mogu da uzmem novo auto.Iako nisam pristalica novih jer vec sa 1 do 2 god drasticno gube cijenu ovo je neka kompenzacija i jako se isplati.Posto je koncesionar zastupnik za nissan,vw,citroen,renault moram da biram izmedju ta 4 proizvodjaca

trenutno vozim e 200 w211 2007 redizajn i sasvim sam zadovoljan prezadovoljan

trazio sam limuzinu priblizno iste klase

te mi je za oko zapeo
Renault Talisman dizel
vw pasat
citroen c4 nije ta klasa a c5 nije novi izasao a ovi stariji i nisu nesto
takodje nekim preklapanjem mogu da izvucem i 508 i insigniju

znaci od 4 auta
talisman,vw pasat,insignija,508

prednosti mane
znam da renault gubi jako cijenu ali je dizajn extra,ali je novo vozilo tako da ima sigurno djecijih mana
508 je vec isproban lep je i posle redizajna sigurno pouzdaniji ali i stariji po tehnologiji
vw njih ne volim ali najmanje gube cijenu
insignija?nisam imao nekog iskustva s opelima a izgleda ok i najjeftinija je

saveti iskustva pomoc
 
e01aedc6fd0e-1920x1080.jpg

najskuplje izgleda, kvalitetno

ne bas aristokratski ali lici na audi i na starije automobile visoke klase sa ovim hromom
 
Moj glas ide za Talisman 1.6 dci. Tehnoloski je dobar, na trzistu je vec skoro 4 god. i jos uvek nema prica o nekim manama, tako da ih verovatno i nema.

@sasa

Sta ti je kod Volkswagen (narodnog auta) Passata, aristokratsko?!

kako mislis 4 godine, izasao je 2015
inace, djubre kao i vecina francuskih automobila srednje klase, izgleda dobro par godina a onda dizajn zastari bude rugoba.
 
kako mislis 4 godine, izasao je 2015
inace, djubre kao i vecina francuskih automobila srednje klase, izgleda dobro par godina a onda dizajn zastari bude rugoba.

Mislio sam na motor 1.6 dci. A auto kupuje nov, ima 5 godina garancije, tako da ga boli uvo.

Izbor mu je suzen na ta 4 automoibla, ne njegovom voljom, ali, sta japanci nude u tom segmentu? Mazdu 6, koja nema turbo benzinski motor i cija paleta motora je siromasna?
 

Back
Top